Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Даніелла, 17 Квітень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Але навіть при такому шлюбі двері до церкви відкриті, хіба би то були вже якісь дуже знатні олігархи що поставлять охорону довкола :girl_haha:

    ну це вже як ви собі бажаєте думати але це також може свідчити про звичайну людську цікавість, а що ж вона там зробила? а як ся вбрала, ітд, ітп.
     
  2. Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Моє тверде переконання,що батьків на шлюб треба запросити,а родичі---це вже як захочеться...Забава---теж не головне,ми з чоловіком брали шлюб по-тихому,Богу дякувати,живемо разом вже 32 роки.Шлюб--це початок нового життя,створення нової сім*ї,нова сходинка на життєвому шляху як для молодих,так і для їх родичів.Молодих треба сприймати як одне ціле,а не як сина з невісткою,кожній мамі хочеться прийняти ще одну ,в даному випадку доньку,а не втратити дитину...Перед прийняттям важливого рішення потрібно очистити душу і помисли."...Прости нам долги наші,яко же і ми прощаємо винуватцям нашим..."Маю надію,що і в даній ситуації все закінчиться щасливо.Лілю,я не переходжу на емоції,я стараюсь говорити серцем..
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Та я вже зрозуміла, що так говорите. І навіть зрозуміла чому...
    Я би казала на шлюб піти, навіть якщо діти зараз не мають розуму. Принаймні мама тоді матиме перед Богом совість чисту й перед собою, що зі свого боку зробила все, що мала зробити - пішла й помолилися за їх щасливе життя. Бог усе бачить, і я вірю, що вони ще прийдуть потому й перепросять. Але якщо мами там не буде в той день, то згодом шкодувати буде пізно, бо такі події двічі не стаються.
     
  4. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    це в випадку якщо хоч признаються коли і в якій церкві.
     
  5. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Тут не має ніякої суперечки за церкву....... Це просто залежить від виховання людини. Я вже з тим змирилася, і збираюся далі жити. Хочуть так, нехай пробують жити "собі", а життя є різне...... Побачило коли прийде "Коза до воза". Маючи сімейний стаж 6років, вже не одноразово переконувалася, що таке сімейні, а головне тісні зв"язки. Як весело моїм батькам, коли ми гостюємо в них,як рвуться діти до дідуся з бабусею, як люблять отримувати від них гостинці (навіть дрібнички,бо це купили саме вони). Якщо вони вирішили саме так, нехай буде,а життя їм покаже,що один в полі не воїн. Сім"я для мене, це святе, це розрада,це порада,це радість,це смуток. Ми завжди прибігаємо до наших рідних. На все воля Божа, захотіли так, нехай....... Самим далеко не заїдиш...... Дякую всім за поради.......
     
  6. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Даніела, дуже сподіваюсь що ситуація можливо ще зміниться.
    Мама виховувала вас однаково, мабуть тут відіграє роль велика закоханість а не вихованість зі сторони вашого брата.
    Батькам залишається лише бажати добра в таких випадках, навіть коли їм так образливо. Буде гарне життя в сина...буде і їм добре, хай навіть на відстані.
     
  7. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Це написано не про мого брата, а про його майбутню "половинку". він зараз в ефекті кохання знагодиться.
     
  8. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

     
  9. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Данніела, а мені здається, що вам треба поговорити зі своїм братом і вияснити причину такої поведінки, переконати у протилежному. Бо зараз він дуже закоханий, нікого і нічого крім неї не треба, а через місяць - два може вже й не так все зовсім буде (не знаю правда яка ситуація, скільки зустрічаються і наскільки це все серйозно). Просто з досвіду маю вже два такі випадки серед знайомих, коли батьків не треба було і ніяких родичів, все самостійно, а через пів року розлучення і назад до батьків прибігли по допомогу.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    ну та як шлюб хочуть брати,значить серйозно!
     
  11. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    не обов'язково, іноді люди не усвідомлюють всю серйозність шлюбу... тепер є й такі, які беруть шлюб, бо так прийнято, а не тому, що вони великі християни... після науки в церкві є й такі, які передумують брати шлюб
     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?



    ---------- Додано в 09:07 ---------- Попередній допис був написаний в 09:06 ----------

    це дуже трагічно звучить. Ваш брати відмовився від родини? чи просто весілля хочуть для себе? бо я в результаті аж запуталась...
     
  13. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

    Всім дакую за поради, але ми якось самі попробуємо розібратися, як я вже писала час покаже і розтавить крапки...........
     
Статус теми:
Закрита.