Чи кликати батьків та родичів на шлюб?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Даніелла, 17 Квітень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Надумав мій брат женитися.... Прийшла сьогодні невістка, і сказала, що шлюб вони беруть тільки для себе, і ми там не потрібті..... Отакі в нас сімейні справи, обідно аж до сліз!!!!!!!! Все таки рідний брат!!!!!!!
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну що вам сказати... коли ми з чоловіком розписувались, то взагалі збирались бути без родичів, прости ми вдвох, бо це насамперед наше свято, ну і відповідно нікому не говорили, а потім чоловік проболтався своїй мамі, вона подзвонила моїй.... і під загальним їх пресом... ми погодились щоб були присутні батьки, і ще наші свідки в загсі. Інших родичів, ні мого брата рідного з дівчиною, ні чоловікового брата з сімьєю не запрошували, бо ми так вирішили і мали на це право, і хоча у нас з ними чудові відносини, ми просто не хотіли взагалі нікого з самого початку..... і ніхто не ображався.... про двоюрідних, троюрідних, тьоть, дядь, бабусь і т.д. тим більше мова не йшла.
    Більше того, ми навіть в ресторані були без родичів а лише зі свідками і друзями. А вже на наступний день родичі прийшли до нас на святковий обід.
    Так що і ваш рідний брат має право брати шлюб так як їм з його коханою подобається. Це їх вибір і він аткож заслуговує на повагу.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2010
  3. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Брати шлюб, а перед тим благословення в батьків їх прямий обов"язок. Ми все таки родина , і він повинний з тим рахуватися!
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну може в мене інше уявлення про благословення, але я це уявляю просто як погодження батьками вибіру дітей щодо своєї половинки.. Наші нас ще вдома таким чином благословили, привітали і погодили наші взаємні наміри. Правда ми лише в ЗАГСІ розписувались, в церкві шлюб не брали.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2010
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ну, по-перше, в сусідніх відповіднах темах є про це дискусії, від себе скажу, що взяти благословення і робити параду - різні речі.Без забави не дадуть батьки благословення?
    а він і порахувався, раз повідомили Вас про це, хіба нє? :girl_wink: Я розумію образу, якби вони вже пост-фактум Вас всіх поставили, а тут... направду, не розумію, що бідна пара такого трагічного зробила. Навпаки, в мене це викликає повагу, що люди самостійно свідомо і лише для себе вирішили піти на цей крок, в Ваш обовязок, як сестри, підтримати брата, а не капризувати
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2010
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Цікаво, чому саме невістка про це повідомила. Брат сам не міг?
    А чим пояснювали? Може, з парохом про це поговорити й він щось порадить або з ними поговорить?
    Благословення вдома береться. І не конче в сам день шлюбу.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Оце ми так збирались зробити... не вийшло, шкодую. Бо тоді не морочили б нам голову з їх баченням нашого весілля, яке ми і так зробили так як вважали за потрібне саме ми.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2010
  8. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Лілю,Лілю, коли людина не хоче йти на контакт, їй вже нічого ,а точнише ніхто не допоможе. Звичайно попробуємо поговорити з отцем... Але, я думаю мало, що зміне. Найбільше шкода маму, ростила, доглядала, душу вкладувала, а тут "ви там не потрібні". ДОЧЕКАЛАСЯ!
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Даніелло, не знаю Вас, Вашу маму, брата, тобто нічого особистого.

    Я вірю, що кривдно, але - ми хіба родимо і виховуємо для того, аби нам потім подякували за це?
     
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ви так сказали, як благородний лицар.... може воно і так, але всі батьки виховують своїх дітей, бо хочуть від них подяки, поваги, допомоги...
    Мені здається, що одруження дитини, для батьків є дуже великою подією в житті, можливо навіть більше ніж для самої дитини... а тут такий ігнор... прикро!
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    та ой..та добре,що сі женить...а то ми свого,чотра, ніяк не годні...
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Вірджініє, я чогось схильна думати, що народив - виховувати треба, бо то обов"язок, а не "бо хочеш подяки". Інакше дитина скаже - а я не просив, аби мене родили.

    Подяки і поваги звичайно хочеться, але то треба так виховувати, аби діти ХОТІЛИ їх дати.

    Ну і накінець бажання дітей також треба шанувати.
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я з Вами погоджуюсь, Ви говорите правильно, ну але ж більшість батьків цього так(!) не усвідомлюють...мені тяжко пояснити, але я думаю, що більшість батьків хочуть відігравати одну з основних ролей в житті своїх чад... а тут бац і рідна дитина на шлюб не запрошує. Ну погодьтесь, що то образливо!
     
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Погоджуюсь. А особливо образливо буде тим батькам, котрі хочуть бути все життя головними в житті дітей і все життя за них вирішувати.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я повернувшись до цієї теми знов, тепер бачу що питання розкрите не повністю. Одне діло коли брат Даніели зі своєю нареченою хочуть зробити ну зовсім скромне весілля, чи навіть без такового, просто шлюб взяти, і потім в дуже тісному колі найкращіх друзів відствяткувати ту подію. А друге діло коли буде сотня гостей, а батьків не буде. Бо в першому варіанті зрозуміло, бо тісна компанія молодих людей як не крути, краще проведе час без старших родичів. А в другому варіанті як раз ігнор, але тоді не треба казати що брат/син такий поганий, а треба шукати причину, чому він так не хоче бачити батьків на своєму весіллі.
    Бо скажімо коли ми не хотіли батьків в ресторані... то ми мали на це причини, і я можу чітко сказати що наше святкування з друзями пройшло на ура, а з батьками було б все значно стриманіше, ну бо жарти, поведінку, спілкування треба було дуже і дуже фільтрувати.

    це найбільш розповсюджена помилка батьків щодо своїх дітей, які вже давно не діти.
     
  16. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну незнаю, незнаю...такою подією в житті я б найперше ділилась зі своїми батьками, щодо ресторану я згідна...якщо вся молодь то мабуть і батькам буде не дуже комфортно. Але урочиста частина в РАГСі і шлюб в церкві має проходити беззаперечно з батьками, це вияв поваги, любові і всього.... що може бути найкращим. Ми майбутні батьки, які одружуватимуть своїх дітей...невже хтось хоче сидіти вдома знаючи що його дитина отримує благословення в церкві, чи свідоцтво в Рагсі.


    На своєму досвіді важко зрозуміти когось, у кого складаються неродинні відносини з батьками, тому для мене такі події життя проходять з батьками.

    Тоді на хрестини внуків діда з бабою теж не запрошувати????
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2010
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я того не розумію. Одне діло-родина. я сама довго сперечалась щодо цього, бо хотіла бачити на шлюбі лише своїхї батьків і сетсру! І ніяк інакше!Це все ж таки велика подія в житті,я хочу , щоб найрідніші мені люди розділили зі мною то свято. Поговоріть з братом, поясніть наскільки батьками важливо бути присутніми на такій події!
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Да понятно що ніхто напевно не хоче...але 20 років назад були дещо інші уявлення про то як це має бути, тепер молодь сучасна вже думає по своєму, а через 20 років наші діти ще по іншому будуть думати. Звичайно будуть мінятись нюанси, суть залишатимеиться та сама. Але треба вміти поважати вибір своїх дітей яким би він не був, і навіть якщо він йде в розріз з нашими уявленнями про те як це має бути.
     
  20. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ну якщо дитину не вчитись вітатись зі старшими, не давати місце вагітним і старшим(що зараз дуже актуально), не приділяти їй уваги через свої буденні справи, не бути для неї другом з малечку...то дитина вже з дитинства виростає самостійною і без певних дорогоцінностей в житті.

    Є ще різні життєві ситуації...неблагополучні сімї...під одну греблю всіх не ставлю. Таке можу зрозуміти.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2010
Статус теми:
Закрита.