Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. neznajko

    neznajko New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    порадьте хорошого майстра по хутру...хотіла перешити шубу і звузити дублянку, то мені такі ціни на Дорошенка сказали, що дешевше купити нову:girl_feminist:
     
  2. quirreell

    quirreell New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Порадьте, будь ласка, де на Сихові можна поміняти союзку на блискавці (на курточці).
     
  3. quirreell

    quirreell New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Хочу виправитися:у попередньому дописі написала "союзка" це не правильно, мала на увазі бігунок. Його я вже поміняла на базарі біля ТЦ "Іскра".
     
  4. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Хтось знає - де можна зменшити в розмірі шубу? В якому ательє? Буду вчячна за поради.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    в будинку побуту. на Чорновола
     
  6. ginostra

    ginostra New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    знаю людину яка добре може зробити шубу, дублянку чи шкіряну куртку адресу не знаю можу номер дати, мама перешивала і дуже гарно все зробили. Марія
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2012
  7. kapronka

    kapronka New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчатка, може хтось підкаже, де можна відремонтувати весільну сукню..маю кілька затяжок і потрібно з камінцями щось придумати9 прикріпити якось :)...
    Буду дууууже вдячна...боюсь,щоб не зіпсули...
     
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    дівчатка, де можна пофарбувати плащ (тканина напевно синтетична трохи), вигорів в одному місці на сонці.Буду дуже вдячна за підказку:girl_claping:
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    може хтось знає де можна зашати штани, а то пішла в інститут і зробила маленьку дирочку на білих новісіньких штанах, вже одіти не можна...шкода, лише раз одівала
    і ще може хтось знає, де можна почистити шкіряну куртку, а то випадково пописала ручкою...
     
  10. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Мені потрібно перемалювати хутряну шубу. Чи у Львові таке роблять?
    В темі раніше виникало це питання, але, здається, залишилося без відповіді.
    Буду вдячна за допомогу в пп.
     
  11. Allo

    Allo Active Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Мені теж, будь ласка, порадьте, де можна перешити шубу (крім Дорошенка). Може бути перевірений хороший майстер.
     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    сподобалось ателье в Інтер-сіті на чорновола. міняла тканину в пуховику. в одному ателье жіночка довго кривилась скільки то роботи і мороки. а там нормално оглянула, оцінила. все без проблем. і дуже гарно зробила, ніби так і купили)))
    і ще та жіночка напевно гарна кравчиня, бо часто там бувають на примірці дівчата.
    я в неї кроїла сорочку для чоловіка
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    а що то значить?
    я їм місяць назад носила свій пуховик вкоротити, то відмовила, бо казала, що за таку роботу не беруться, повно пір"я, замок тре перешивати бла-бла.
    потім занесла чоловіка кашеміровий светр, на якому протерлись лікті, сам светр дуже добре виглядає, хотіла нашити латки декоративні, то зробили якесь посміховисько, такі кружальця маленькі вирізали, що просто сміх, не гарно зовсім, ще й заплатила 40 грн!
    там недавно помінялись працівники, то колишній персонал мені подобався значно більше, і робота була акуратніша, хоча й дорогувато.
     
  14. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    так, так, я саме хотіла також написати за це ательє, там дуже хороша кравчиня, багато моїх знайомих нею задоволені. Вона там продає вже і готові речі, і дуже гарні пальта.
     
  15. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    в чоловіка на комірі були з двох сторін вставки були типу замші (в місцях де торкаєтся до обличчя). з часом та тканина потріскалась. теж треба було розпорювати там де замок і там де пух. заплатила 60 грн з тканиною. в ательє біля мого дому хотіла 40 грн, + ще я мала тканину купити.

    та зараз все так дорого. влітку робила "серединку" до вязаного плаття, то хотіла 60 грн і то морщила носа що малувато (біля мого дому). хоча там нічого складного не було. я вже маю машинку, то тепер сама все таке буду робити.
    не можу сказати, за той час що я була працівники ті самі, то напевно нові)
    але буваю там досить часто, то тільки позитивні враження про ту жіночку. завжди ввічлива, детально розкаже, покаже, порадить.
     
  16. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    на пр. Чорновола ( біля кільця, там де Макдональдс) є Ювілейний, на 2-му поверсі є ательє, котре саме цим займається, коліжанка носила туди шубку залатати, то зробили чудово, правда дорого., так вони там і практикують перешивання шуб.
    а можна конкретніше, на якому то поверсі ательє?
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    на третьому в куті

    ---------- Додано в 20:57 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

    а вони там ще працюють? це там де пише, що є тканини на продаж? колись там була і мені здалось, що то лише вивіска залишилась
     
  18. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    так, працюють, окрім того ательє що по шубам практикується, є ще якісь, принаймні, вивіски точно висять:girl_smile:
     
  19. Allo

    Allo Active Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    От, власне, і хотілося б, щоб не дуже дорого, бо на Дорошенка мені сказали, що щоб тільки рукава розпороти, треба заплатити 350 грн., тобто, це й буде мінімальна сума. Коли спитала, скільки буде максимальна, хоча б орієнтовно, то мужчина, який там працює, не дав відповіді на це запитання, а відповів: "Я ж сказав, що мінімум - це 350 грн." А мені не цікаво буде в кінці почути ціну 1500 грн.
     
  20. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Де можна якісно залатати дирку на рукаві куртки (чоловічий пуховик)? Знаю, що нашивають якісь написи. Але чула колись, що якось заклеюють ту дирку. Хтось таке робив?