Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. Sophistication

    Sophistication New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Послугами ательє на вул.Костомарова (район вул. Ш. Руставелі) користуюсь вже дуже давно, найчастіше звертаюсь до кравчині Світлани. Мені там і піджачок перешивали, і штани підгинали - завжди залишалась задоволеною їхніми послугами. Кілька разів зверталась в ательє на Сахарова, бо це недалеко від дому, і вони теж гарно роблять свою роботу.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Березень 2011
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    А мені треба пошити пошивку на ковдру (підодіяльник), в нас ковдра 2,65 на 3,15, колись замовляли на Мельника, але там вже тої майстерні давно нема...
     
  3. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчата, виручайте!!! треба пошити платтячко для дружки...маю власні фото бажаного плаття, але немаю кравчині... попередні мої проби в когось шити речі були провальні...готова їхати в будь який район - головне, щоб якісно пошили!!!!!!:girl_flag_of_truce:
     
  4. mfialka

    mfialka Загублений

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    а як довго і які в них розцінки?
    До речі ательє на початку Личаківської зарките на ремонт
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2011
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчата, а куди можна звернутися з хутром? Потрібно звузити шубку та вкоротити. У Львові взагалі такі майстри є? Дякую!
     
  6. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    На Дорошенка є така майстерня.Знаходиться трохи дальше ДЦ.
     
  7. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Може і на ремонт, але виглядає на те, що там буде банк, а на вході вивіска "АТЕЛЬЄ НЕМАЄ" і розумій як хочеш
     
    Останнє редагування модератором: 2 Березень 2011
  8. LediG

    LediG Загублений

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Поділюся і я своїм досвідом. По вул. ******, неподалік р-ку *******, я постійно здаю своє взуття в майстерню, хлопці чудові, роблять складні ремонти, вчасно і якісно, а головне недорого! Робила перетяжку чобіт на нові підошви з заміною союзки, заплатила 150 грн. Так от поруч відкрився і РЕМОНТ ОДЯГУ. Кравчиню звати Наталя, молода дівчина, та має просто золоті руки. А головне робить самі складні ремонти в тому числі і по шкірі і по хутрі. Доречі на Південному обійшла усі ательє, усюди відмовили мені у завуженні моєї дубльонки, а вона взялася і зробила просто супер! Якщо знайду візитку, скину її контактний телефон (* і не забанять за рекламу).
     
    Останнє редагування модератором: 4 Березень 2011
  9. MALYSH

    MALYSH New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    а мені підшивали весільну сукню, батькам костюми і плаття, і ще робили в них штопку одягу, відпускали одяг, і вшивали замки.
    Дуже задоволені, а ще дуже скоро вони це роблять.
    Даю адресу: "*********, корп 6, т. **********
     
  10. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    а мені потрібно помалювати шкіряну курточку, де можна якісно? :)
     
  11. mexx

    mexx New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Привіт порадьте якісне ательє де працюють зі шкірою, хочу підкоротити шкіряну куртку.
     
  12. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    підкажіть, будь ласка, де можна зробити петлі в атласній блузці? кравчиня, яка шила, сказала, що в "Ксені" (поч.Зеленої), але там вже не роблять...і лежить нова блузка...
     
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    І я шукаю..
     
  14. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    і я шукаю, порадьте хтось:girl_flag_of_truce:
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Може хтось знає ательє щоб пошили гарно вечірнє плаття. Фасон є і не дуже складний
     
  16. kapronka

    kapronka New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчатка,а підкажіть будь ласка гарне ательє. Замовила гарне трикотажне плаття в Вікторіа Сікретс,але воно дуже довге - треба підкоротити.А нести трикотаж до будь-кого боюсь,аби не зіпсули.
    І ще - наречений трохи схуд і потрібно вшити весільні брюки - порадьте будь ласочка ...
    Дякую
     
  17. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    kapronka, трикотажне ательє є на Чорновола (якщо не помиляюсь, та будівля - Будинок побуту, це на кольці, з протилежного боку від Макдональдсу, навпроти Фокстроту. Щось я так напояснювала, надіюсь, що Ви зрозуміли, яку будівлю я маю на увазі). Можете спитатись там.
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Порадьте на сихові нормальне ательє/ремонт одягу ...діву закрили, тепер нема де навіть штани підігнути..
     
  19. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    На шуварі на остатньому поверсі, те що перше.
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Також хороше біля реабілітаційного центру на Хуторівці(в тій новій будівлі,де на 1 поверсі Салон краси).