Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    А я Теслюком задоволена - ношу речі вкорочувати чи підшивати до однієї кравчині.... На жаль, вони на ремонті.... А от щодо шиття - то шила там штани - не задоволена зовсім. Але мій будь-який досвід пошиття одягу - невдалий. Тому я одяг не шию, а купую :)
     
  2. Milawka

    Milawka New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Я знаю хороше ательє на пр.Шевченка біля кондитерської "Вероніки".Їх послугами і сама користувалася і моя мама,лишилися задоволені якістю.
     
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    А що шили, якщо не секрет? Питаюсь бо цікаво чи складна робота була. Тепер незнаю чи до Тесляка йти, якщо пишете що так погано шили Вам. Була в них років шість тому, може в них щось змінилося. Хотіла пальто пошити - шкода псувати тканину(( Правда крій не дуже складний, але тепер вагаюсь щодо Тесляка...
    гг, а в мене навпаки - запороли там брюки, та й ще підганяти доводилось - а я цього не люблю. Довелося забрати недошите, тай не заплатила нічого, бо тільки зіпсували річ. Правда теж давно це було



    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:09 ----------

    А можна поцікавитись до кого Ви звертались і чому не задоволені штанами. Всеж-таки розпитаю, щоб вирішити для себе йти туди чи ні.
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2010
  4. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Теж до них носила куртку шкіряну малювати (вже колись писала, не пам'ятаю в якій темі), роботою лишилась задоволена, але рік перед тим носила малювати туди шкіряний плащ - то помалювали якоюсь старою фарбою, чи що, бо плащ після того мав різкий неприємний запах, який всі оточуючі відчували, крім того вся шкіра була ніби в маленьких точкових проколах - на дотик відчуваються подряпинки, так, ніби терся до чогось гострого. Коротше я зробила висновок - що все залежить не від ательє, а від людини, яка буде виконувати роботу.

    Цього літа носила туди звужувати декілька речей. Все зробили добре, крім однієї кофти. Зробили примірку, позначили, на скільки звузити, на наступний раз я прийшла, а кофта готова - звужена, без попередьої примірки. Коли я її одягнула, то виявилось, що кофта замала, коли збоку закривати замочок, то ледве його защіпила, тиснуло на ребра, під пахвами т.д. Я попросила трохи розпустити кофту, хоча бачила, що мало що получиться, бо запасу тканини не було, все було відрізане і оброблене. На наступний раз я прийшла, то ніби зробили вільніше, але все ж не зовсім. Короче - зіпсули кофту, і вона валяється. :girl_sad: P.S. так як не було запасу зробити вільніше під пахвами - то взяли і вирізали більші дірки для рук, тобто ще більше обрізали тканину...Добре, що кофта недорога, бо куплена на секонді в уціненому відділі, а якби дорога з бутіку? Корочше, то як лотерея.
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Я шию багато речей в кравчинi, вона сама на себе працюе. Колись шила на Караваньську.. Шие все, i бiлизну i сумки, i шуби i дублянки. Ну але i цiни ... дорого.
     
  6. Mills

    Mills New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    ЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!
    Випадково натрапила на Трикотажне Ательє по вул. ********. (недоходячи до ********* ринку, зі сторони вул. Куліша). Ремонтують усе. Задоволена своєю маєчкою, яку якісно звузили і підішили, де рукава по обом сторнома. І всього навсього за 20гр!!! Аж не віриться, так як в Ляни віддала б за ту саму роботу аж 30гр.;(
     
    Останнє редагування модератором: 4 Березень 2011
  7. chudo

    chudo New Member

    Порадьте, будь-ласка, хорошу кравчиню, яка б шила якісно і відносно недорого, бажано в районі Левандівки чи Привокзальної. Дуже дякую:girl_tender:

    Дівчата, підкажіть мені будь-ласка, хорошу перевірену на досвіді кравчиню, бажано в районі Левандівки або Привокзальної, яка б шила якісно і відносно недорого. Дуже треба... Я маленького росту і то така проблема знайти щось вдітися!...Я тут на форумі новенька, то вже понаписувала про свою "біду" в трьох темах:girl_smile: Якщо хтось може порадити, напишіть будь ласка в ПП. Дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 31 Серпень 2010
  8. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Шановні форумлянки, переглянула гілочку і на своє питання відповіді не знайшла :sad:
    Може порадите майстриню чи ательє, де можна було б якісно зремонтувати шкіряний плащ (підшити і залатати невеличку дірку на видному місці)?
    Заздалегідь дякую :)
     
  9. altari

    altari New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Переглянула цю сторінку і не можу зрозуміти чи то кравці мають дві ліві руки,чи то клієнти дуже перебірливі?Мало хто хвалить майстрів.Я сама за спеціальністю технолог шв.виробництва.За спеціальністю не працюю,сама собі і рідним шию(кажуть що гарно),раніше брала інші замовлення(не хочу хвалитися,були до мене черги)тепер нема часу.Хочу сказати,що буває всяке...но щоб зіпсути...?!Якщо не встигають,нехай набирають додаткових людей на "розгрузку",а ви жалійтеся і буде їм втик від власника.Зміняться і вас запам*ятають(будуть старатися вгодити).Р.S.А ще хочу сказати таке.Бачу,що річ ідеально лежить,а крутять носом!І таке буває!
     
  10. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Я б навіть сказала дві ліві ноги.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Березень 2011
  11. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    гарно ремонт одягу роблять на Добробуті-завжди туда ношу й задоволена
     
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчата, а хто знає де є у Львові ательє з фарбування шуб?
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Перешивають на Дорошенка, і фарбують шкіру в Ай-Болиті. Це те, що я знаю. Можна просто зайти в котрусь з цих майстерень і спитати - вони часто знають, бо це "суміжні" роботи. Я от швей, майстрів до ремонту одягу так шукала: прийшла на Січ. Стрільців, наприклад, і питаю: чи зробите? А вони кажуть : "Ні. Але можемо порадити, до кого звернутися".
    Може, не сильно допомогла Вам, pravovuk, але старалася :)
    В мене інша проблема. Шукаю ательє ( чи майстра на дому), де можуть зробити вишивку на одяг (бажано бісерну). Знаю, що на Зеленій роблять машинну, але я хотіла б таки бісерну чи якусь аплікацію.
     
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    а в мене інша халепа
    капюшон дублянки прикріплюється до коміра на петельках на гудзики...
    і ось один кінець одної петельки "виліз" зі шва, назад впихнути туди не можу і пришити теж уявлення не маю, бо голки не пролазять....
    ніби дрібничка, але наразі якось так привязала ниткою, і тому петелька тепер більша і постійно злазить з гудзика... де таке можуть поремонтувати?
     
  15. Sisel

    Sisel New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    гарний ремонт одягу роблять на Сихові в р-ні Санта- барбари ательє -завжди туда ношу й задоволена.
     
  16. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    В мене непередбачувана проблемка з'явилася - поламався замок у пальті-пуховику. До кого саме ви зверталися?
    Знаю ще на Дорошенка непогане ательє. І ще мені порадили на Соломії Крушельницької. Може у когось була подібна проблема? І де ви перешивали замок?

    ---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    Якщо можна, мені теж скиньте телефончик в ПП.
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    В мене знайома відкрила ательє на Личаківській, недалеко церкви Петра і Павла. Я дуже задоволена її роботою, вже купу речей в неї шила. Та й бачу клієнтів має навалом. Одним словом раджу!
     
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Якщо на Чорновола то просто ЖАХ. Навіть джинси нормально не підігнули.
     
  19. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    На цьому форумі є тема-реклама кравчині. Я шила в неї новорічний наряд. Дівчата. Всім раджу. Я трошки на тому розуміюсь, бо в мене мама кравчиня. Строчки рівненькі, все лягло на мені як влите, всього після 1 примірки! Замовлення виконане дуже швидко, і все так, як я хотіла. Я вже відклала цілу гору одягу, який буду перешивати у неї. Від дубльонки до літнього платтячка. Нарешті я знайшла "свою" кравчиню!
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Тільки що відповіли, що займаються простим ремонтом. А мені, наприклад, треба зі смаком над шубкою попрацювати.
    Вже відпали варіанти Інтерсіті та в Ювілейному - довго, і вони хочуть аж все переробляти.