Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Здала в ательє на вул.Тургенева "Ляна" чоловікову куртку кишеню зашити, мала тиждень назад забрати, сьогодні приїхала, а вона каже: "Я ще не зробила, бо багато роботи":ireful1:. ... Так що не ходіть туди, бо вони там дуже заняті і не відповідальні.:n:
     
  2. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    ага - то точно, я туди штани дала підігнути - три рази приходила щоб забрати.
    Зараз на південному підгинаю в цокольному приміщенні там є ательє. Швидко і поки претензій не було до них.
     
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчатка, а мені потрібно вшити джинси. Не підкажете, куди краще з таким звернутись в районі Наукової?
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    На Стрийській 202, тобто близько є кіоск. Молоді дівчата там шиють. Зовсім без гонору і гарно все роблять, і недорого. Молодці.
    Касю, може і Вам не дуже далеко там буде?
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    о моя епопея закінчилася на Сихові-в Діві.але ціни -25 грн за 2 шви наволочки 35*35
     
  6. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    що як мені?
    наволочки?

    це на Сихівській
     
  8. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    На Дорошенка в ательє в середу був скандал...
    в понеділок занесла штани(потрібні були мені на середу), пояснила, що потрібно на середу і чи можливо у вівторок ввечері забрати...відпоівь почула: "Так, звичайно" і втішена пішла додому...Приходжу у вівторок, тої швеї нема, запитую у іншої, на що вона"гаркнула": "Гляньте в отій купі...." Риюся в купі штанів, мої на самому низу, незроблені (хоч на картці причіпленій пише-віворок на 17.00)...показую іншій тітоньці, у відповідь чую: "А чим я можу допомогти, приходьте завтра"...Прийшла в середу зранку, є та швея, підходжу, питаю, а у відповідь чую - все після 15...я не встигаю...І тут мене понесло....чуть не з рук вирвала в неї ті штани, і чуть з не погрозами забирала свої ж гроші....Як знала, що не встигає чому не скерувала до іншого майстра??? нема слів...одні емоції...які зашкалювали...
     
  9. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    А мені там сподобалось. Лише (мені так здається) ціни в них трохи зависокі. Я проходила в те ателье майже 2 роки, працювала недалеко від "Ляни", було зручно. Я свої речі здавала лише одній і тій самій майстрині. Вона мені завжди все робила вчасно і дуже якісно. А ще мені подобається ателье на пр.Шевченка.
    З тих, які по різним причинам не сподобались, це ателье на Куліша, на Дорошенка, на Личаківській. Подобається чи не подобається ателье, я так бачу, залежить ще від того на якого майстра "попадеш" :) Краще, звичайно, мати свого постійного.
     
  10. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    колись жила в тому районі і приходилося користуватися послугами цього ательє, пам'ятаю, що ніколи вчасно не віддавали, то я завжди приходила забирати дня два пізніше, ніж мені призначати, ну і переробляли дуже часто, то шов з'їде, то зажує щось, і ще нервувались, що прискіпуємося. Бачу, років 6 пройшло, а нічого не змінилося
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    ще тут попрошу поради...

    не хочу її зіпсути, але хочу порадитися з ТОЛКОВИМ майстром, чи варто, як варто переробити тощо, чи можливо, чи краще вже лишити? Цікавить район - личаківська - центр- околиці цих районів, наперід дякую!
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Привіт:) дівчата,може хтось знає кравчиню хорошу район Топольної,і до центру,може і в центрі,чи навпаки в бік до Гал.Перехрехрестя... (якщо вартує,то можна і проїхатись трохи,правда? :) ) Буду дуже вдячна!!!
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Купила дорогий натуральний шовк. Мій кравець сказав, що він з такими слизькими і легким тканинами не працює. Я хочу пошити з літню сукню, може хтось порадить, до кого звернутися, щоб не зіпсули тканину?
     
  14. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Хочу пошити пальто осіннє, бо купити таке як хочу не знайду... Переживаю щоб зробили якісно - виріб недешевий все ж таки, тому прошу вашої поради - або приватну майстриню, або ательє де якісно пошиють по моєму ескізу.
     
  15. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    а я от шукаю ательє, яке б ремонтувало-перешивало купальники, вже обійшла багато ательє то всі кажуть шо не працюють з купальниками.... може хтось стикався з таким, то дуже б просила координати??????? Дякую...
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчата порадьте хорошу кравчиню, якаб взялася до деякої переробки весільного плаття за моїми пропозиціями, не важливо у якому районі, дуже треба!
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Щось складається враження, що немає нормальних...Бо тільки прохання у гілці. Чи про хороших кравчинь лише в ПП пишуть?
    Чула в Інтер-сіті непогане ательє, але без рекомендації страшно йти, бо як зіпсують хорошу річ, що потім робити?
    Готова заплатити дорого. Трикотаж під шифоном.
     
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Рекомендація це "така" річ.. Зіпсували в приватної кравчині два сарафани, а рекомендації були ого-го. І що шість років весільні сукні шила і зараз має своє ательє, і все супер-пупер, а прості хбшні сарафани тепер хіба на село... От і вір - подруга радила. Думаю у всіх різне поняття якості, тому краще спочатку самій спробувати - дати щось простеньке пошити.
    Я в Тесляка багато чого шила і костюми і брюки-сорочки. В них дорого, але того варте. Принаймі я зі своєю діставучестю до дрібниць не маю до чого докопатись. На осінь хочу знов до них. Досить з мене експериментів. Єдине - там колись була закрійниця Уляна - я була впевнена що буде зроблено все як треба. Тепер працює їнша жіночка, як вони відкриються після ремонту, то йду до них шити пальто - розкажу що і як.
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Це на Личаківській? Нє, навіть не попідрублювали речі, така вже халява..
    Я біля них жила два роки, то достатньо наносилась. Особливо не вірю, що ті старші жіночки вміють працювати зі складними фасонами, раз прості абияк роблять.
    Спробую впроситись в одне модне ательє. Вони ремонтом не займаються, але дівчатка в них шиють чудові речі, брендові заховаються. Ну але і ціни в них - тисячі грн. Та це на один раз, постійно людей таким шарпати точно не вийде.
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Аж не віриться, але здається знайшла хороше ательє. :girl_tender: Принаймні трикотаж гарно вшили. На Чорновола в Інтерсіті. 4 поверх. І зробили скоріше, як попросила. Мені нарешті сподобалось.