Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Я вже декілька років підшиваю джинси і роблю ремонт одягу в Наталі Лазуркевич на Зеленій, 56. Дуже нею задоволена. :girl_smile: А весільну сукню підшивала в ательє "НТОН" також на Зеленій. Про славнозвісну "Ксеню", що на початку Зеленої біля пл. Петрушевича теж можу сказати тільки погане...:girl_mad:
     
  2. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    я ремонтую одяг на Рапопорта, рукави в дублянці там вкорочувала.задоволена була.
     
  3. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    О,я теж потрапляла в Ксеню що на Зеленій. Обїздила всі ательє...бо за трикотаж ніхто братися не хотів, тілкьи глянули що то плаття і його можна зіпсувати -відразу відмовлялися. Виявляється що їм треба машинки перелаштовувати на трикотаж і т.д. А в Ксені глянули на плаття, сказали що зроблять але роботи багато і то буде дорого :) Виявилось що 40 грн...зробили нормально,але замочок тепер не ідеально ховається,як ховався до ремонту.
     
  4. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    на Сихові на базарі іскра біля магазину Євросток єательє, там вишивку роблять.
     
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    привіт, дівчата!
    підкажіть, будь ласка,якесь нормальне ательє у Львові,де шиють одяг або кравчиню,яка шиє вдома. щойно подзвонила за оголошенням в газеті і мені назвали ціну за пошиття платтячка - 220-350 грн.:girl_mad: Це тільки вартість роботи + тканина і всякі дрібнички. я в щоці! чи я відстала від цін?:girl_cray:мені треба плаття або сарафан для вагітної пошити. але з такими цінами можна купувати готове, при чому не в дешевому магазині. воно ж десь 500-600 грн.обійдеться! пліз хелп!!!!1111
    всім дякую!

    P.S. якщо є кравчині на форумі, будь ласка,пишіть мені прямо в приват,щоб зорієнтувати в цінах.
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    А де це є, і в кого? Якраз дубльонку хочу оновити!

    ---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

    Бо наші майстрині бідні як правило,щоб купити окрему якісну машинку для трикотажу.От тому то.
     
  7. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчата, хто знає хорошу кравчиню в районі Арсена на Чорновола?
    Напишіть будь ласка дані в ПП.
     
  8. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Останній раз перешивала купу речей на Левандівці на базарі, "ремонт одягу" в кінці зліва. Нема до чого придертися. Ціни, правда, центру, але зробили супер.
    Звузили мені брюки, спідничку звузили і перешили в "олівець", сарафан класичного крою з купою-купезною виточок гарно перешили- ліг ідеально.
    Я задоволена, рекомендую. 4 речі зробили за добу(може й могли скоріше, та я так домовилась))
     
  9. Svetylya

    Svetylya New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Мені теж так треба доброї кравчині! Я мала одну, шила супер розуміла з пів слова мене і не дорого, але за 3 чи 4 роки нашого спілкування ми ніби навіть трохи подружились, а потім як пішло почала партачити роби довго довго, а потім взагалі на весілля брата, коли я була вагітна так мене підвела, стільки нервів зіпсувала що жай! Якщо хтось знаю якусь файну кравчиню - поділіться, буду вдячна:girl_claping:
     
  10. Persyk

    Persyk New Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    я вже 2-й рік ремонтую речі в кравчині в цумі на пл.Ринок. вона займається трикотажем, навіть сама речі шиє(показувала свої кофти). я задоволена нею, акуратно робить,якісно і постійним клієнтам робить знижки. і не так, що ага,хочеш ,нку то обріжемо, а порадить, скаже що варто , а що ні.
    Вона має свою комірчину в цумі на 3 поверсі, де церковні речі продають.
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Хтось здавав на Ст. Бандери в ательє? а то мені треба підшити дещо в спідничці, а не знаю як там.
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Якщо це ательє біля головного корпусу (хоча його мали закрити) то я там колись здавала штани підкорочувати, акуратно робили, недорого і швидко. Але останній раз зверталася туда 3 роки тому, тому як зараз не знаю.
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Нє, певне не то, то вище по Ст. Бандери, коло наступного корпусу. то таки закрили
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    не знала куди написати - але маю клопіт .
    не взяли мені в ательє - типу дрібний ремонт - на Південному -пошити дитячу наволочку на подушечку розміром 35*35.

    дівчата, які вміють таке шити - наволочки 2шт, одна просто з бавовняної кольорової тканини, інша - тільки зад простий, а перед - вишивка - розміром 35*35 см. чи могли мені допомогти?
    звісно платно. бажано в районі Кульпарківська, Любінська,Південний.

    п.с. я так розумію там 2 шва прострочити . а ті ательє - дуже гонорові.
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Тут ніби радили ательє
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    дякую Боро. може якраз хтось в мене в районі допоможе:girl_in_love:
     
  17. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Знайшла дуже добре ательє, на пр. Чорновола, у дворі будинку побуту "Ювілейний". На 4-му поверсі трикотажне, на 5-му поверсі пошиття та ремонт верхнього одягу, переробили пальто, за яке в 3-ох ателье відмовилися братися. Ціни дешеві (порівняно з тими, де була) якість відмінна. Ввічливі кравчині, можуть добре порадити.
    А ще, до речі, там є гуртовня тканин:girl_curtsey:
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Виправте якщо не права, але вони здається не працюють у суботу? А в будні - до 18-ої лишень.
     
  19. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    чесно, не знаю, не питала, бо я до них в робочий день заходила, але як треба, подивлюся, я там недалеко працюю
     
  20. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    дівчатка, мені потрібно хорошу кравчиню, яка шиє жіночий одяг . Хотілось б якісно і недорого. Пишіть в ПП