Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    та щось не дуже у своєму районі про таке знаю. Мені було би добре початок вул. Зеленої і десь до початку Личаківської (приблизно).
     
  2. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Видав гугл, що ще є ательє трикотажне ближче вас на вулиці Котлярській 16, біля Краківського ринку

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Підкажіть, може хтось знає майстриню, яка шиє одяг - реконструкцію з давніх часів?
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Хтось знає, де можна підігнути штори-фіранки? Якісно)
     
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата, де в районі Н. Цуму можна швидко замінити замок на спідниці? Треба терміново


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Дівчата, поділіться контактами хорошої перевіреної кравчині, бо мені кілька останніх разів просто перевели тканину (((
    Так щоб могли проконсультувати по підбору тканини і підігнати фасон під фігуру. Будь-який район
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи є десь нормальне ательє по ремонту одягу в р-ні водоканалу, Мечнікова?
     
  8. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    якщо Вам не в облом перейтися 20 хв в один бік до Личаківської (від водоканалу сама йшла по Дніпровській, Левицького, через зоовет, діагностичний і гол.вхід медінституту на Сковороди - 20 хв), то біля офісу Lifecell на Личаківській (майже напроти Харківської) є непогане ательє - вхід у браму, вивіска на стіні, двері в підвал з подвір'я. Роблять непогано, не надто дешево, але й не за всі гроші.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще є ательє на початку Левицького . Вкорочувала рукави на куртці то непогано зробили.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    а де саме на початку Левицького?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Чи знає хто де можна пошити звичайну безрукавку з кролячих шкірок. Пліз, підкажіть.
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Приблизно напроти магазину "раневицькі ковбаси" чи якось так. Як йти у напрямку Франка то по правій стороні вулиці. По лівій йде казначейство потім центр здоров'я, А то трохи далі на протилежній стороні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Є. Кульпарківська 139, підвальне приміщення гуртожитку.
    Там майстриня так бездоганно вдягнена, що мені буває соромно за якісь непродумані деталі свого луку. Шити одяг я там ще не шила, але зменшити по швах, перешити, зробити ремонт - кращої не зустрічала наразі.
    Плюс привітність. Бо ще є на Науковій хамський сервіс біля 1001 дрібниці, я туди більше ні ногою.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Дуже хороший майстер (весь одяг в неї чиню) є на Південному, другий поверх Новинка. Вона порадить, підскаже, а якщо треба, то ще добавить, що ще б вартувало зробити з вашим вирібом, аби його до ладу довести.
    Називається ательє, де вона працює "Кокетка". шиє, перешиває, ремонтує, міняє, підгинає, звужує, розширює... Плащики, курточки, штори, тюлі, плаття кроїть, чи вже зшиває... До кольору, до вибору. Останніх років певно з 4-5 то тільки туди ходжу, якщо виникає потреба.
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    А мені сказали там, що за мої штори не візьмуться.
     
  16. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я приносила 6-метрові тюлі і мені їх зробили.зробили мені 2 тюлі по 3 метри. Пришили тасьму і все гарно обметали ...
    А до кого ви ходили ? В "кокетку"? До п.Наді? Бо я за неї писала і за ательє "Кокетка"
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    В кокетку, хто там п. Надя я не в курсі. Принесла штори. Підшити відмовили, той тюль там не залишала.
     
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Чесно кажучи, нічого Вам відповісти з того приводу не можу. В мене жодного разу ніякої відмови не було (їх там є двоє.ходжу виключно лише до однієї з них . на рахунок другої не знаю.. Можливо ви потрапили саме до іншої кравчині )
     
  19. Ria

    Ria Member

    Можу порадити пана Олега з Сихова ,шила в нього комбіновану шубку, перешивала куртки. Гарно підігнав речі по моїй "проблемній" фігурі, і не за всі гроші, жаль працює тільки з верхнім одягом. Знаю що любить його наша місцева "еліта", хоча приймає на дому. При потребі можу надати контакти в пп.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    будь ласка.