Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    мені близька Працююча Флай :)
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а з ванною я ще вчора розпраилася...вночі, правда..а сьогодні штурмувала кухню тіки переїхали на іншу квартиру купа хламу і бруду, бо
     
  5. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я перечитила (правда зізнаюсь не багато) рекомендацій від Флай леді і у мене склалося враження, що якщо я буду все робити, як вона рекомендує, то стану схожую на робота Вертера в зашнурованих черевиках)), хоча є багато і корисного. Напевно кожен повинен знайти для себе золоту серединку.
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    З Флайледі мені допомогли поради про чисту раковину - тепер вона в мене постійно чиста, про поділ прибирання на зони, залежно від дня, про очищення будинку (викидати певну кількість непотрібних речей) і ще багато інших різних нюансів.
    Деякі вимоги (наприклад, щодо "робочого" зашнурованого взуття) мені категорично не подобаються або ж видаються смішними, але в загальному система хороша, має багато корисних моментів.
     
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    В мене останнім часом вже не назбирується 27 непотрібних речей, які треба викидати (хіба рахувати фантики від цукерок), але перші місяці вигрібла з хати такі стоси нехайлежитьпригодиться, що звільнилось купа місця.
    Взуття не шнурую, але принцип "встала - пригладила і поскубала пір'я - одягнулась" мене особисто дисциплінує.
    Якщо пристосувати систему під свої обставини, то реально дуже спрощує життя.
     
  8. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    і я вже 5 днів чищу раковину.. мене то діло добре дисциплінує, планую продовжувати..

    шнуровані черевики ще не вдягала - щось мені та ідея не по душі, а все інше покищо подобається... йду підписуватись на розсилку )))
     
  9. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    мені ближча працююча флай леді. Ще виробила схему: прибрати 100 речей. Любих, навіть дрібничок....за 5 хв, і все по місцям...тільки без фанатизму
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?


    от 15 хвилин на зону - супер працює
     
  11. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    в кінці кінців підуть і ворсинки на килимі, і щось в прання, і щось з холодильника прострочене, і просто гарно поскладати речі, штори поправити....щось в процесі придумаєте:girl_yes2:
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а я щось не догнала про то шнуроване взуття взагалі))) і шо то за електронні нагадування? йдеться про перші дні з ФЛ
     
  13. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Електронні нагадування приходять на почту після підписки на них на сайті. Але зараз ніби підписка призупинена. Я встигла підписатись, а тепер думаю, нафіга воно мені? То за день приходить 10-15 листів, типу "А что с вашей стиркой?" чи "А что у вас сегодня на ужин?", "Ложитесь спать" і т.д. Кожен день майже те саме, набридло через тиждень. Добре що для цієї підписки створила окрему скриньку.
    А взуття на шнурівках, я так розумію, щоб в ліжко не можна було влягтися. Ну і плюс- зр учне і не слизьке.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    взуття не обов"язково має бути шнуроване. я вдягаю просто високі тапочки. і знімаю їх перед тим, як залізти в ліжко на свій запланований відпочинок.
    я підписана на розсилку на сайті флаймама (там хороші статті приходять) і флайледі, але, здається, то український сайт), то приходить тільки 2 повідомлення - 1 справа з зони тижня і план на день. все супер. але то мені скорше нагадувалка, бо я склала інші плани для себе і йду за ними.)
     
  16. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    HOPIC, дайте, будь ласка, посилання на цей сайт. Я зареєстрована на ру. , з задоволенням почитаю український
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    я на оригінальному сайті зареєстрована то взагалі можна від пошти відписатись просто на bigtent дивитись розсилку або на самому сайті flylady.net
    обов"язково - в цьому прикол
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    я теж так думала, і вже намірилася йти купляти спеціально "домашні" кросівки. але потім зрозуміла, що то взуття повинно тримати мене у формі. не шпур під ліжко і дивлюся кіно, а "робоче". десь тому мої тапочки (хоча то не зовсім тапочки, то скорше черевики, тіки з войлоку і без зав"язок) мені ліпше підходять, ніж кросівки. і коли заходять до мене гості, то я не чудо горохове в піжамі і шльопках, чи що для мене гірше - в халаті, а в спортивних штанах і тих тапках виглядаю доста пристойно. єдина проблема - то є чоловіковий светр, такий безформенний і теплий, ніяк не дозволяє зібратися, а тіки відпочивати. і ще я помітила, що коли вдягаю яскраві кольори на себе, то мені легше прибирається, а от коли таке всьо тепле, старе і розтягнуте домашнє - тіко спати і спати хочеться. ніколи не думала, що одяг так впливає на людину.
     
  19. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Натрапила на прикольний стьоб на цю тему: http://www.myjulia.ru/article/202104/ :-D
     
  20. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А я лише з тиждень тому натрапила на "Флай" :) Ідея мені сподобалась, стимулює )))

    може я не права, але я не знайшла на флай багато чого з стьобу, хоча... на те він і стьоб...
     
  21. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    В мене час від часу бувають приступи флаювання :girl_claping:. Але то триває рівно до того моменту, поки не прийде щоденне завдання, яке я не можу виконати (напр, викинути всю непотрібну косметику - а в мене вся потрібна). Я тоді збиваюсь з ритму, і потім важко почати знову.

    Страшенно впливає. Я раніше працювала вдома (фірма мала лише філії для клієнтів, для маркетолога робоче місце не було передбачене), то набагато легше працювалось (якщо відверто - то тільки так працювалось), коли я зранку вставала і одягалась так, ніби йду на роботу.