Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

     
  3. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    terezka, думаю, і ці пункти находять "свого" любителя. Мені, наприклад, списки і меню - ох як допомогли організуватись в свій час. Про взуття і рушники - для мене теж лишнє, не знайшла куди "приткнути" і 5хв прибирання- в наших 50 кв метрах важко знайти "самую запущєнную комнату":girl_crazy: Але може в когось дійсно 100пар взуття...
    Тому згідна, що зручно підстроїти цю систему під себе.
    Але я після родів зовсім не "літаю", в мене тепер флаймен з"явився)))
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а ось мені ідея із взуттям сподобалась, принаймі та частина, що де наліпити фото на коробки. У мене все не сезонне взуття в коробках (моє і двох дітей), і коли треба щось знайти, то язазвичай всі коробки перевертаю, поки знайду потрібне, а потім складай то назад:connie_pull-pigtail. А так фото наліпив та й усе
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а я пишу на коробці - "Артурові чоботи зимові чорні" маркером :)
     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    та я теж пишу, :"Крос. Назара", але тих кросів:girl_yes:, а потім вони можуть стати не Назара, а Тараса. А ще більше босоніжок і т.д.
     
  7. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Прочитала 11 заповідей, перейшла до Перших кроків і йду чистити раковину :)
     
  8. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    мені теж сподобалась, але час на це теж знайти


    теж пишу, але потім забуваю що саме і якого кольору там мешти, тому мушу відкривати і дивитись

    ага, я теж вчора так спочатку подумала :girl_wink:
    але коли наварила борщ ,ребра з картоплею та сирники - до ліжка хотілось , а не до раковини
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А в мене начищення раковини - то вже якийсь рефлекс. Єдине, що не вдається - це годинне прибирання по понеділках. Мені зручніше в п'ятницю або суботу, бо по неділях вічно хтось приходить і я б себе почувала некомфортно, якби перед тим не прибрала.
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а я не флай, бо з раковини не починаю, а закінчую ранкові справи на кухні - погодувати дітей, відправити в школу, помити посуд, протерти плиту, робочі поверхні, і вкінці - раковину. Бо всі ці процеси все одно її запацькують :)

    Загалом я систем не люблю, але багато корисного звідти почерпнула.
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    аналогічно

    доречі, стосовно раковини - система флай-леді каже що вона повинна бути чиста, суха і т.д. Причому не обов"язково мити посуд, його можна поскладати під раковину в таз. Ось цього мені не зрозуміти ніяк
     
  12. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а мені це якраз дуже сподобалось.. щоб не складати посуд в раковину, а окремо.. бо в мене постійно до вечора назбирується горища посуди і як би в кухні чисто не виглядало - брудна посуда псує весь вигляд, бо якраз є першою що "кидається в очі"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Мені це чомусь також якось не дуже до вподоби, вже краще швиденько помити і мати спокій. А ось хто має посудомийку, то складають весь посуд туди і тоді на теренах кухонного простору чистота і порядок))
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а як є домочадці, які не миють посуд? я працюю і не маю змоги то робити, звичайно прошу мити за собою, але то таке... мені, напр., подобається, коли моя раковина чиста і суха, бо тоді вся кухня виглядає краще

    хотіла вам повісти: нині по Інтеру в ранковій передачі був сюжет на тему: "Як дотримувати чистоти в домі без стресу" і чітко перечисляють усі 11 заповідей ФлайЛеді і навіть півслова не заікнулись, що то є така система, як називається чи хто придумав :girl_emo:
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    перечита, розумію, що мені пора почати літати, бо скоро не відкопають, мій "впорядкований" хаос почав жити своїм життям:ed4d70def841dc74b57, але щось так тяжко себе до раковини доправити.
    Хто б то надав прискорення чи в гості напросився :girl_in_dreams: (зроблю "рєзко ген. прибирання" як arushka).

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    Усьо, приєднуюсь, пішла на перший "взльот" до раковини :girl_yes2:
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    я нині літала...весело однако було....правда я зробила 2 підходи по 20хв до кухні - по 15 на кожну шафку
     
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я якраз нічим не зайнята, можу нагрянути з ревізією:girl_wink:

    А нащо вам та кухня сьогодні? Цей тиждень драємо ванну. На форумі Флай є розсилка завдань, можна підписатись і будете мати щодня "партзаданіє".
     
  18. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Мужики в залі біцепси качають і роблять по декілька підходів, а ми на кухні :)
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?


    треба теж підписку зробити:girl_spruce_up:
     
  20. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    І я вчора вирішила "політати" . Тільки дійшла справа до раковини, то виявилося що немає теплої води. Як ніколи, взяли та відключили:sad: а вода зявилася після 8 вечора. Перший крок вже зроблено, залишилося ще трошки - вся квартира ( крім мийки)
     
  21. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    спробую приєднатись до ситеми... про враження писатиму. ніби й розумію, що все реально, але боюсь перетворитись на робота, який думає тільки про чистоту та наст. вказівку... йду мити раковину.