Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Людоньки, може нам так само дружньо зорганізуватись, як на системі-60 і привести до ладу наші оселі? Бо то як то кажуть "гуртом батька легше бити":girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Починаю глибше перечитувати форуми флаюшок, шукаю ідеальні способи організації помешкання (на дальшу перспективу переїзд нас чекає). Хочу зробити список речей, які обовязково мають бути в новому домі, а також вишукати поради до організації еко-дому.

    Почала з банального:
    - без килимів
    - без миючих засобів на щодень
    - деревяна підлога і вікна
    - ні снєжці і іншій хімії на стінах
    - ні пластиковим контейнерам

    Подобається читати цей блог про організацію життя і помешкання!

    Якщо Ви маєте у підписці цікаві сайти про еко дім - скидайте сюди...


    Стосовно самої системи флай, то напевне я вроженна флаюшка :) вчора перечитала мінімальні вимоги до флай - практично все виконую.
     
  4. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Таксь, раковину "віддраяла"! Чекаю другого дня,але дещо не зрозуміло,підписка на домен платна?
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я вже рік збираюсь за то взятись і щось не розумію з якого боку підступитись:girl_cray:
     
  6. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Так ото і напружує, що початок, то якісь записники-графіки-календарі. Якби хтось, хто вже робить пояснив, то значно краще ніж суха статистика з інтернету. І ще одне, як зранку можна приступати до тої всієї роботи, коли треба летіти в школу і т. д.:girl_cray:
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    в одному форумі читала, що флаюшка повинна для себе мати вранці час. Тобто як всі прокидаються в 7:00, флайка-панна має встати в 6:50 і хоч 10 хв присвятити рутині своїй. За цей час мала б вдягнутися, можна і душ прийняти, дехто за рутину взяв собі ще наприклад маску накласти на лице, або випити склянку води з медом - будь-що для себе. І коли вся хата ледь сонна Ви вже в стані готувати сніданок і посміхатися усім сонним моськам :)
     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я не надаюся до систем, тому проблема "з чого почати" для мене не стояла, але можу перечислити, що корисного почерпнула для себе.

    1)раковина. Штука корисна, але я не закінчую день прибиранням кухні, а таки починаю - мені так простіше. Починаю з посуду, а тоді само пособі тягнеться все решту, що треба вранці зробити на кухні.
    2) Принципи прибирання і викидання зайвого. Завела велику коробку на "розібрати". Інколи прибираєш одне місце, а те, куди треба перекласти речі - теж неприбране, або ще невизначене. Такі речі йдуть у велику коробку розбираються згодом.
    3)"смітник там де смітять". Крім загальнолквартирного під раковиною в кухні, один в дитячій, один в моїй кімнаті біля компутера. Крім того біля раковини відерко з-під морозива з вкладеним мішечком для викидання сміття чи відходів під час готування, кісточок під час їжі тощо. Мішечок акуратно згортається в загальний смітник і міняється на інший.
    4) на кухні - гачки для підвісних речей - надзвичайно зручно.

    Мабуть, ще купа дрібниць, які я вже не ідентифікую з флай навіть.
     
  10. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Ольго, а чим тоді стіни пофарбуєте?...

    я теж за еко-дім. Самі стараємось все зробити максимально екологічно: відмовились від килимів, дерев'яні підлоги скрізь (хоч це і ДУЖЕ дорого), лляна постіль, меблі з натурального дерева (або краще ніяких, ніж ДСП)... Мін.побутової хімії, сода+просте мило відмиває все :)

    Але стіни, то я вже не уявляю, як вони мають тоді виглядати? Хіба теж вагонкою оббити...
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2009
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А про ВАПНО забули?:girl_wink:
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Власне тепер вапном більше користуються, точніше напишу як почнемо внутрішні роботи...
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    хтось у темі питав про розсилки з завданнями. Розсилками не цікавилася, але хто хоч зі словником читає англійською, то щоденні місії доволі регулярно викладаються у цій спільноті
     
  14. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Прочитала про цю систему і згадала як Брі, в серіалі "Відчайдушні домогосподарки", жила по схожій системі, а господиня вона "ще та", ну хто дивився, той знає. Є чому повчитись...
     
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я зібралася і присіла на мітлу Флайлєді, але потім то відпустка то ще 256 причин, і пустила то все під укіс, якщо зберетеся, то я "ЗА" польоти на мітлі =))
    ..
    З системи зробила висновки, що я ї без знання назфи "Флай" її дотримувалась чатсково, і не конче притримуватися її досконально немає потреби, але зорганізувати процес це основне. Впринципі пункти такі як у 9 пості СОФІЯ -СОНЯ

    ---------- Додано в 16:13 ---------- Попередній допис був написаний в 16:02 ----------

    а ЦЕ для тих хто в роздумах - літати/не літати з Флай))


    В системі основне правило не треба намагатися робити все і одразу, а поступово, менше вкусиш, швидше ковтнеш ))
    п.с. у мене, доречі, рефлекси вироблені з флайледі так і залишилась, правда не всі
     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А я одяг в шафах перескладала, так, як флайледі. То така красота, приємно в шафу заглядати. :girl_curtsey:
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    дівчата, хто ще літає? :girl_wink: я тілько вчусь, нині буде 3-й день :girl_smile:
     
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я ! Втягнулась у цю систему майже рік тому, коли з t - 39 рєзко робила ген.прибирання (чуть не ремонт) за 2 год, бо обіцяло прийти провідати високе начальство. Відтоді роблю по трохи, але кожен день.
     
  19. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

     
  20. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    я дотримуюсь окремих принципів, зокрема прибирання в зонах, прибирання по таймеру, планування закупівлі, викидання непотрібних речей, тощо
    проте всього не дотримуюсь, бо багато є, на мою думку, зайвого, наприклад - підписування усіх рушників, складання довгих списків що і коли робити, планування жорсткого меню на тиждень, планування прання на тиждень (що і у який день прати). Наприклад - сфотографувати все взуття, поскладати в коробки і наліпити фото на коробки, тоді зробити електронний каталог взуття - то для мене вже занадто