Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Arinka

    Arinka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Мені флай допомагає організуватися, не те щоб я виконувала від і до, просто перевірю почту, а там якась порадка слушна і десь беруться сили встати і піти зробити(коли манюня спить 40хв.).
    Ще там багато багато порад щодо господарства толкових, можна і свекрусі носа підточити:xaxa::ninja:, коли приїздить в гості:xaxa:, ще маю щоденник, де вписую всяку всячину.
    Окремий длокнот для святкувать дн і тд.
    А на дверях календарр з пустими клітинками, навіть коханий почав туди писати... прогрес.
    Отже, флай - це добре!!! Краще ніж не флай:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Почитала я вас, зайшла на сайт Флай-Леді. Дійсно цікава система, багато що я і сама робила. Сподобався загальний позитивний настрій, для мене це дуже актуально зараз. Підписуватись я не стала, адже я і так що можу те і роблю вже, а що не зможу, то і розсилка не допоможе. А ось просто заходити на сайт за цікавими ідеями та просто позитивом буду обов"язково. Бо дуже швидко той позитив розчиняється в буденності без "підпитки".
    До речі, там, на форумі, у темці "позитивное отношение к деньгам" я вичепила книжку Сваяша "Что мешает вам бьіть богатьіми". Деякі ідей з цієї книжки мені справді сподобались (про що я вже написала у темці "що читаємо").
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    взнала про систему десь місяці 2 тому і ось натрапляю тут на темку :) а то думала "З ким би це поговорити )))))))))))
    наразі до життя по системі не дойшла, але кілька разів під настрій все виходило досить гарно. Суперовий старт це вранішнє застилання ліжка, але в нас це не дуже наразі приживається, бо застелю, підемо з малечею погуляємо і знову розстилай, бо спати малого вкладати. щось не прижилось в мене це. Хоча з застеленим ліжком квартира виглядає більш охайною ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А я застеляю кожен раз: і зранку, і вдень. Ну муляє мене розкидане ліжко!
    А ось шнуруватись вдома не можу. Я й так на ліжко серед дня не лягаю, тільки щоб малого приспати, але зручно мені в капцях (вони у мене пластикові, як для басейну). За те не визнаю халат, як домашній одяг. Тільки штани/шорти та зручні футболки.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Я не флай ледя, ну бо часами не маю сили за всіма бігати і прибирати. Але он мій чоловік то його можна назвати флай люд чи то флай мен?
    В мене натура така що я як починаю спрятувати то не можу залишатись зфокусованою на тільки одній річі, навіть список собі робила... але ніц ми не помагає. Дуже легко відволікаюсь.:confused:

    Я люблю халат, бо мені в ньому комфортно, хоча не ходжу в ньому цілий день по-хаті. Вдома ходжу лише в капцях, я маю такі спеціальні масажні такі як лікарі одягають на операцію коли треба стояти довший час. Не можу в хаті ходити боса або в мештах.
    Ліжко застеляю, бо мені також подобається і дітей заставляю свої ліжка позастеляти. Але на ліжко люблю сідати, просто в мене в кімнаті більше німа на що сісти. Так вже якось привикла... люблю сісти почитати щось. І взагалі мені ліжко служить за все. На ньому перебираю малечу, читаю книжку, молюсь. Все! Хоча в великому покою маю 2 дивани і 3 фотелі :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    а я хожу боса вдома. з одягу - під настрій: або халат, або шорти з майкою/футболкою. а ліжко застиляла до появи малого і вже як його окремо переселимо на його, так знову почну на день диван складати. а так - всерівно малий по ньому рівдня тлумиться...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Мені би теж здалося в"їхати в ту систему, але щось не можу до кінця розібратись що до чого:8:. Найбільше плющить ведення щоденників і графіків. Розкажіть хто розібрався, то помагає організуватись чи ні? І як практично підійти до того флайства?:clapping:
     
  9. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    По цьому лінку http://www.flylady.ru/?r=11 розписано на кожен день, як в"їхати в систему. Не кажу, що мені аж все так підходить, але по-більшості гарні поради щодо організації себе та побуту.
    Якщо підписатись на розсилку, то на мейл щодня будуть приходити листи із "цінними вказівками".
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    спільноту в жж читаю певно з рік, якісь ідеї переймаю, але так щоб систематично, то ні. Не люблю я систем
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Уко, дайте в приват посилання на спільноту ;) дякі
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Вже був тут лінк http://community.livejournal.com/flylady_ru

    Спільноту цікавіше читати ніж просто сайт з порадами, тим більше дуже багато учасників є і всі зі своїми порадами і проблемами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    видно мені десь мимо очей проскочило :ninja: дякую ;)
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    тітонька, яка то все придумала :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я також колись користувалась цією системою, мені вона дуже подобалась. В хаті було дуже чисто, ніколи ніяких генеральних прибирань. Проте система флай не тільки торкається теми прибирання, вона також успішно діє в багатьох інших сферах життя жінки. Мені вона подобалась тим, що я мала усе під контролем і була досить активна і організована. І головне ніякого хаосу - ні в хаті ні в голові. Проте я лінива і якось усе закинула, особливо піся народжнення кілька місяців назад другої дитини. І за цей час у мене повний завал. Вчора почала потихеньку повертатись до системи і вже є результати. Тому я за! щоб організуватись усім разом. Адже це дуже допомагає коли є однодумці, а так як на цьому форумі дуже добрі люди котрі завжди порадять та підтримають то домашня робота і не тільки вона має стати веселішою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Прихильниці флай леді приєднуйтесь, я чекаю з нетерпінням. Доречі це дуже цікаво, принаймі мені так здається. На кількох інших форумах я уже зустірчала "клуб флай леді". Як на мене досить весело і багатообіцяюче. Не памятаю чи тут уже хтось цитував:адже "Гуртом і батька легше бити", тому якщо є бажаючі мати лад у домі і в інших сферах життя не чекайте пишіть.
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Вчора все-таки згадала про літаючих леді і поскладала дрібниці по коробочках прозорих. В одній чеки та різні важливі папірці, які раніше по всій кухні були, а в другій ліки, які треба приймати щодня, і які не заховаєш далеко в шафу.
    Тепер такі коробочки ще в ванну поставлю, аби легше було полички витирати - не треба тоді кожну баночку окремо піднімати.
    Шкода, що в нас Ікеї коробок не продають, або як і є то за великі гроші :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Ольго, а в нас є Ікея?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    є можливість якось замовити, а також інтернет-магазин зробили http://www.ikeamania.com.ua/
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Arinka

    Arinka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Зараз молюся на Леді флай!! Вона єдина допомагає мені складати речі (переїжджаємо), і в мене все виходить "маленькими кроками " правда я два вперед, Ася, витягаючи в ту ж хвилину з коробки те що я склала, один назад. Проте я чітко усвідомила що мені потрібно зробити і приблизно склала план, вже дещо складено і детально спланований день переїзду!
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Завдяки флайледі вся хата у коробочках коробках і скриньках:girl_spruce_up:
    Перечитую час від часу сайт,коли потопаю в речах а викинути шкода,
    помагає розхламитись без вагань
     
    • Подобається Подобається x 4