Часто пітніє голова та шийка у малечі..

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dydik, 6 Травень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. dydik

    dydik New Member

    У моєї дівчинки постійно пітніє головка коли їсть груди. Також часто появляється пітничка на шийці. В дома мала в одному бодіку. Про що це може свідчити? Нам вісім місяців.
     
  2. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..


    нічого тут страшного не має
    жарко дитині (хоть і в одному бодіку, мені і голій буває жарко:girl_smile:)
    маленькі дітки часто потіють-формуються потові залози (але у 8 місяців вони вже добре сформовані)
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..

    мій тоже так потіє, правда я це зв"язую найбільше з тим що має волосся як річна дитина з народження і ще з тим що саме ссання грудей то велике зусилля. Мій пітніє над висками, а ваша дівчинка? Який вік? Думаю це одна з тих "проблем" якою не варто перейматись... ще п"ятки нам потіють. в лікарів весія що нехватка віт Д, але він навіть загар на лиці вже має - стільки ми гуляєм, який ще брак вітаміну може бути... Якщо це єдине відхилення від норми яке ви бачите в своїй дитині то мабуть не страшно!
    Причому він може бути в одному бодіку, а може бути вбраний в костюмчик для вулиці і виски пітніють однаково...
     
  4. zorastra

    zorastra New Member

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..

    А мені лікарі пояснили, що це одна з перших ознак рахіту. Я почала на балконі без шапочки дитину виносити і дійсно менше пітніє. Може частіше знімайте головний убір на сонці, а може дійсно просто жарко дитині.
     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..

    Лікарі люблять знаходити хвороби. Першими ознаками рахіту є витирання сильне волосся ззаду голівоньки дитини та коли дитя пітніє, але пітніє не тоді, коли в квартирі чи на вулиці жарко, а й коли температура нормальна, а дитя має мокру голівоньку та одяг. У вашому випадку, на мою думку (але я не лікар), малечі просто зараз жарко в квартирі або ви її одягаєте дуже.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..

    в нас так до сих пір..... " ешь потей, работай мерзни "...але для дитини поїсти теж праця, тому і пітніє, або жарко...

    Ооооо, моя мала певно до 9 місяцв була на затилку лиса як бубен....спала на спинці, до цього часу теж багато лежала, волоссячко повитиралось і повільно росло.
    Нам лікарка також про рахіт втирала на початках..... а потім як мала почала рости, ну ти сама бачила яка вона тепер, про рахіт вже мови не було, да і волосаті ми вже так гарненько :girl_spruce_up: .
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..

    В моєї певно місяць тому тільки почала та залисина заростати на потилиці, бо ми теж в основному спали до того часу на спинці. Тільки недавно навчились засинати та спати на бочку. То наша лікарка спочатку теж почала говорити про рахіт, але коли в нас тім"ячко закрилось до півроку повністю сказала, що при рахіті волосятко витирається на лише на самій потилиці таким собі "кружечком", а по цілій задній частині голови (наскільки це правда, на щастя, не можу сказати).
     
  8. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..

    Мені тоже говорили, що то ознака рахіту, а ще коли в дитини потилиця полисіла, то взагалі щось було страшне, причому тімячко заросло в 4 місяці. А потіє дитинка, бо може її жарко, особливо коли гамає, а ще у маленьких прискорений обмін речовин, тому при температурі для нас нормальної їм може бути жарко і тому потіють - нормальна реакція організму. Не треба робити з того велику проблему, просто дивіться за малечею, спостерігайте, якщо гарно гамає, розвивається добре, не є млявою, значить все нормально.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Часто пітніє голова та шийка у малечі..

    Реєстрація: 05.05.2010, Дописів: 3

    Пошук на форумі показує приблизительно 231 из домена posydenky.lvivport.com для пітничка. (0,21 сек.)
     
Статус теми:
Закрита.