Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    мені подобається гвоздика низькоросла, правда об"єми у неї скромні)
     

    Вкладення:

    • U2G8t5HU_m8.jpg
      U2G8t5HU_m8.jpg
      Розмір файлу:
      61,7 КБ
      Переглядів:
      82
    • Подобається Подобається x 2
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Але квіти треба обривати, щоб довго цвіла, хіба ні?
     
  3. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, хто має балкон на 10 поверсі. Комарі до хати залітають при включеному світлі і відкритих вікнах? Чи ставили антимоскітну сітку?
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    мені і так довго цвіте, не заморочуюсь, у мене з гвоздиками шалена любов

    з насіння теж гарно росте, правда останні два роки не можу його знайти офлайн.

    Насінинки дуже дрібні, їх потрібно змішати з піском і так сіяти, розсада делікатна - такі собі пір"їнки, але гарно росте, цвіт білий або рожевий, чуть дрібніший від купованих тепличних. Я навіть не знаю що мені більше подобаєтся в гвоздиках, квіти чи чарівні сизі гострі листочки, які на квітнику в любу погоду "вічнозелені". В горщиках, на жаль, коріння промерзає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Katalpa

    Katalpa Active Member

    @Suzi, ось що з того насіння росте. Як думаєте це петунія чи сурфінія, чи взагалі якийсь бур'ян я старанно вирощую?
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Клас!
    Я думаю, що таки петунія або сурфінія, а не бур*ян.
    Швидко росте зараз?
     
  7. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Ну, ось вже кущиться. Просто холодно на вулиці, вранці +7, в горах вчора знов сніжок притрусив. )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Дівчата, подивіться який прекрасний фестиваль у нас започаткувала Асоціація українських флористів. Проходив в замку Сент Міклош в Чинадієві Мукачівського району. 21-22 травня там буде ще фестиваль середньовічної культури і ці квіти обіцяють зберегти. Перший фестиваль квітів "Кохання в Сент-Міклош
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дивіться який балкончик в коліжанки :

    image.jpeg image.jpeg

    image.jpeg

    І так вже багато років , шкода що якраз перша хвиля відцвіла . Як хтось любить рози дома то звертайтесь , можу в неї попитати що цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Гарно! А взимку троянди вдома чи на балконі?
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    image.jpeg
    image.jpeg

    Зимують на балконі , але як -20 то заносила до хати . Перша хвиля цвітіння дуже рясна була . @Suzi
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Просто вау, трояндам, видно, там дуже добре. Яка це сторона?

    Трохи розвантажила підлогу на балконі від горщиків, переставила більшість на етажерку Альберт (ікеа, 30 з чимось злотих, складати легко, як конструктор). Має чотири полички і 1,60 м висоти. Коротше, рекомендую. Тільки лакувати або фарбувати треба.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Katalpa

    Katalpa Active Member

    як було не купити? :girl_dance:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
  15. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Katalpa пеларгонія?? Дууже гарна...!
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2016 ---
    @Alicia
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    А мій чоловік загорівся бонсаєм , накупив різного насіння , вже робить всякі маніпуляції з тим всім . Вичитує шось . Але то така довга історія ..... Притягнув від знайомих гілку - різдвяної зірки , то та що червоніє листя зимою . Дівчата в іг жалілись що в них не дуже а власне у знайомих то дерево таке рясне , густе .
     
  17. Katalpa

    Katalpa Active Member

    @Sofijusia, так пеларгонія ампельна. Мені дуже колір подобається. Там ще були цікаві але вже місця нема. Торік з дуру накупила через інтернет сортових черенками, навіть по 120 грн одну а ці набагато кращі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Даю, точна ціна 36 злотих:
    ALBERT Regał - IKEA
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ми ще одну таку купили на інший балкон, якось сфоткаю свої. Може з часом помалюємо в якийсь колір, там ікеа пропонує внизу лінка і фарбу і пасту для цього регала, але дорогущі. Бачила на пінтересті з цим альбертом таке вичворяють - і лавку зробили з м'якими подушками, і гардеробну, і ялинку новорічну :) ikea albert hack, а що там з тими дешевими столиками лак можна натворити, руки чешуться, їй-бо)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    я посадила гвоздику яскраво рожевого кольору, так тішилась кілька днів, а вона чомусь не прийнялась(((( щось їй не сподобалось в мене на вікні, певно сонця мало((( вікно закриває крона дерева і тому утворюється тінь. Тепер прийдеться щось вигадувати, сьогодні подивилась... майже всі квіточки бліденькі і засихають поступово(((
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    А води їй досить? Вазон достатньо великий? Гвоздики досить непримхливі. Хоча в тіні , мабуть, цвісти не захочуть, але півтінь їм досить добре, просто не так рясно цвітуть. В мене вже третій рік в подвір*ї ростуть, цвітуть, а тут сонце пряме навесні 1-2 години, влітку 3-4 максимум.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1