Чайник-термос (Thermo Pot)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Dell, 3 Травень 2011.

  1. Dell

    Dell New Member

    Є ідея викинути електрочайник і купити термопот ) Хто має термопот або користувався цим приладом, поділіться своїми враженнями. Дякую
     
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Термопот

    В нас вже років 5 термопот - супер річ! Ніякого чайника не потрібно. Вода в нас завжди на позначці 90 градусів - в будь-який час можна підійти і зробити собі чай. Розвести дитині кашу. Зробити каву (на каву включаю кип'ятіння).

    В нас Панасонік.
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Термопот

    Це для води добре? Чи мова про кав'ярню, де вона не стоїть?
     
  4. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Термопот

    Цілком підтримую, в нас є вже другий рік. Вода в нас довго не затримується, бо людей в хаті багато + електроенергії бере менше ніж звичайний електричний чайник.
     
  5. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Термопот

    дякую за відповіді.
    а крім того, що економить енергію і швидко є кипяток, його якось ще можна використовувати?
     
  6. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Термопот

    Воді все рівно, хоча я її не питала. :) :) :) А, насправді, вона в нас використовується дуже швидко - всі люблять чай і щоб його було багато!

    ---------- Додано в 02:05 ---------- Попередній допис був написаний в 02:03 ----------

    Ну звісно. Там, де ви завжди використовуєте гарячу воду (у всіх же по різному, правда?) - його і будете використовувати! :)
     
  7. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Термопот

    переваги вже зрозумів ) там же приблизно можна виставити потрібну температуру, напр. для дитячого харчування. думаю про модель
    ось знайшов Panasonic NC HU301
    але його ніде в Україні нема, навіть на офіційному сайті панаса в Україні там цієї моделі нема. І чому так?
     
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Термопот

    А де ж ви її побачили, як її навіть на сайті Панасоніка нема? :) :)

    Підозрюю, що це просто модель, розрахована на електричні мережі Японії чи Америки. Тому в нас і не продається.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Теплочайник

    То запитайте Гууглю. Вона Вам повість:
     
  10. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Теплочайник

    на сайті Панасонік в Україні нема, а в Росії є. Він і в наших інтернет магазинах всюди є, тільки пише що його тимчасово нема в продажі. До речі то не єдиний виріб панасоніка який счез із прождаж. Мені казали ще про якусь модну пароварку.

    ---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

     
  11. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    1. Бактеріальних спор там нема, бо вода попередньо очищена у фільтрі (чи куплена в магазині) - НЕ ПОТРІБНО кип'ятити 5 і більше хвилин.
    2. В термопоті у воді якраз нічого не "РАЗРУШАЕТСЯ", бо вона не кип'ятиться довго.

    3. Це і не потрібно, бо, знов таки, вода вже пройшла фільтрацію від тих всіх гадостей.

    4. Ми ж не п'ємо цю воду, а лише робимо з неї чай, каву чи кашу. А п'ємо свіженьку воду з фільтра, не кип'ячену ні разу. :) :) :)
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    А чаєм/кавою ви квіти удобрюєте? Каша для голубів?

    Хто сказав?
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    Кстаті о птічках, вислухала що кава є добрий удобрювач для квітів, і дуже добре помагає аби гусінь не поїдала рослинки. Як но посаджу городець, то буду його зрання кавою поливати. :girl_haha:
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    в чайнику воді набагато менш комфортно, на практиці це виглядає так- мало в чайнику вже кип"яченої води, долили ще не кип"яченої і закип"ятили знову. Яка різниця ?
    В мене термопот три роки, задоволена дуже, в нас чаї ганяють зранку до півночі, вода не застоюється, це точно, тільки встигай підливати, коли приходять гості і чаю треба багато три літри гарячої води дуже виручають. Вночі- зробити дитині тепленьке питво. Ще використовую якщо в суп потрібно долити гарячої води, загалом при готуванні. По тихому від чоловіка, бо сварився, могла закинути туди соску з пляшки, щоб прокип"ятилась( так, напевно робити не можна, але..)) А ще , якщо йогурт холодний, ставлю його на кришку термопота, щоб трохи нагріти ))) це вже нюанси непрямого використання ))
    Проблема була коли він зламався і ми дістали чайник старий. Навіть смак чаю- кави інакший.
    Проблеми від постійного споживання кип"яченої води не у тих , хто споживає її з термопоту , а у тих хто споживає її постійно ;)
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2011
  15. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    це дісно круто. на чайнику це робити не дуже виходить. пробував )

    ---------- Додано в 00:58 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

    але я тут ще подумав що термопоти то все з пластика. може все таки краще чайник з нержавійки?
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    Всередині вони ж металеві.

    Коли ми робимо чай, каву - то й п'ємо чай і каву. :) А звичайну воду п'ємо весь день зовсім окремо від чаю та кави. Приблизно 5 літрів за добу сім'я випиває.
    Про кашу я навіть і не пояснюю, всім і так зрозуміло, що кашу не п'ють. :) :) :)

    Не думаю, що ви п'єте воду просто з крану без фільтрації. Чи не так? Магазинна вся профільтрована. Що ж тоді? Лише кип'ячену? Але як же ж тоді "Цитата від levandivka: Кипячением невозможно удалить соли железа, кадмий, ртуть, нитраты."? Хм. Хм. Ще варіант - взагалі води не п'єте? :) :) :)
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2011
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    Зрозуміло, що реклама фільтрів розповідає про повну-повну очистку від фсього-фсього.
    Ви вірите рекламі? :)

    Хочу нагадати про не таку уже й давню моду на скороварки.
    Треба пояснювати, для чого намагаються максимально обмежити час термічної обробки?

    А чайник-термос має зворотнє завдання - забезпечити постійний підігрів.
    Маю большу підозру, що вода і її мінеральний вміст отримують не надто корисну тривалу термічну обробку. Споживання такої води несе не надто позитивний вплив на організм, на мою думку.
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    В скороварцi зберiгаються кориснi речовини, якi е в продуктах. У водi iх, напевно, практично й так нема (корисних речовин). Я особисто не вiрю в те, що у водi , яку я наливаю в чайник е щось корисне. Вода збагачуеться речовинами з чаю, кави. А те ,що вома десять разiв не перекип'ячена тiльки плюс.
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    Значить, зайвий продукт споживання? :clapping:
    А на скількох слонах Земля тримається?
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Чайник-термос (Thermo Pot)

    Слони на водi з крану? Чи на бутильованiй? ))