"Бути сильною"

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Волошка, 6 Листопад 2009.

  1. Darynnna

    Darynnna New Member

    Справді дуже корисна стаття. Відкриває очі на деякі речі.
     
  2. lula

    lula Member

    Бути сильною і нести відповідальність за всі свої вчинки нелегко, особливо коли немає того, за ким "як за кам'яною стіною". Але що ж робити - треба. Тут важливо навчитись управляти своїми емоціями і відкидати негативЯк на мене - найкращий спосіб - це знайти собі хоббі по душі. Це може бути і йога, і танці, можливо вишивка чи в'язання. Головне - щоб справа приносила задоволення і несла психологічну розрядку.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Грудень 2019
    • Смішно Смішно x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Може не зовсім одне і те ж, але ця тема найбільше підходить. Просто хочу це обговорити.
    Щоб прийняти певне рішення, мені ситуацію треба відчути емоційно, це дуже важко пояснити, бо для мене це якийсь внутрішній процес, який ніхто з оточення не може зрозуміти. Є проблема, різні вирішення я моделюю в голові і пробую"прощупати"емоційно. Це дозволяє мені приймати найоптимальніші рішення, хоч часто на перший погляд це не так очевидно і я не можу пояснити чому саме так правильно. Але з іншої сторони, це забирає в мене дуже багато моральних сил і після прийняття рішення, я ще один день маю відпочивати і відчуваю повну порожнечу в собі.
    З іншої сторони я не можу без цього приймати рішення, не можу відпускати ситуацію. Хоч знаю що оці емоційні прощупування мене виснажують і часто вони не такі важливі, але я тоді відчуваю себе не комфортно.
    От зараз вибираємо квартиру для переїзду і оцей процес прощупування включився сам і мене повністю виснажив. Перша відповідь була так, але після підсвідомо обдумуваня прийшла відповідь ні, зараз я вже розкопала чому ні... Але я сиджу і дивлюсь в стелю, бо немає сил ворохнутись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. porIra

    porIra Well-Known Member

    О, клааас. У вас є дуже крутий навик - "слухати себе". Я тільки нещодавно почала розвивати його, але ті малесенькі успіхи тааааак тішать, що хочеться рухатися далі, "підніматися на вищий рівень", так би мовити :)
    У вас, напевно, цей навик дуже добре "прокачаний" , залишилося тільки зрозуміти, чому стається емоційне виснаження.
    А з іншої сторони... людина не може увесь час перебувати в тонусі. Є підйоми а є і спуски. І якщо після прийняття важливого рішення вам потрібен час на відновлення, то може вартує сприйняти це як належне і відновлюватися з кайфом?
    Подякуйте Богу/всесвіту/собі за прийняте рішення і насолоджуйтесь. І байдуже, що розумом ви запланували на сьогодні щось одне, а душа прагне нічогонероблення і цукерок, то чому би і так :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Сильна жінка. Для кожного це буде про різне, бо кожен з нас вкладає в це своє бачення, свої цінності. У мене є подруги якими я захоплюся і вважаю їх сильними, є речі які вони роблять і для мене це просто нереально класні, сміливі, складні вчинки та величезна робта над собою я щиро захоплюся ними, але попри те вони не вважають себе сильними, а навпаки дивляться на мене та на інших і кажуть ті ж слова. Сильна жінка для мене це та, яка вчиться жити /живе своїм життям, робить помилки і незупиняється, це та в якої була депресія, але вона дала собі можливість пережити її та зрозуміла куди їй рухатися, це та жінка у якої вектор руху можу різко змінитися, бо прийшло нове усвідомлення, це людина яка бере відповідальність за своє життя, свої вчинки. Мене дуже захоплюють люди, які багато працюють над собою, самодисципліна та зміна звичного способу життя. Люди, яким страшно зробити крок до зміни, але вони його роблять бо жага до змін сильніша за страх. Так багато сильних жінок і у всіх різні сильні сторони, і це нормально бо ми всі люди.
    На мою думку сильна жінка це не та яка робить чоловічу роботу, ми живемо в часи коли чоловіки і жінки можуть бути у рівних умовах, маю багтао прикладів де чоловіки дома виховують дітей, а жінки заробляють кошти і у них все добре, вони щасливі бо їм так добре, а не добре тільки іншим, бо де це прийнято що жінка працює, чи як це чоловік дома з дітьми.... потрібно змінювати стереотипи.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2