Букет

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Маруся-мама, 25 Жовтень 2009.

  1. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Все залежить від погоди, в нас весілля було в серпні, мої троянди в такому букеті не витримали спеки, і до вечора вже виглядали поганенько.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Fensi

    Fensi Member

    І я виставляю на показ мій весільний букетик. Весілля було в жовтні 2011р.замовляли в модному салоні по фотографії, попросили зробити таке саме)) а получилося як завжди троянди іншого відтінку і на мікрофоні.Ходила після весілля сваритися, але свято трішки підпсували
     

    Вкладення:

    • DSC_6592.JPG
      DSC_6592.JPG
      Розмір файлу:
      123,4 КБ
      Переглядів:
      325
    • Подобається Подобається x 2
  3. gamma

    gamma Well-Known Member

    Це мій, з білих та кремових трояндочок
     

    Вкладення:

    • букет.jpg
      букет.jpg
      Розмір файлу:
      183,1 КБ
      Переглядів:
      305
    • Подобається Подобається x 2
  4. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    я теж похвалюсь) просто приблизно пояснила що хочу і довірилась професіоналам. зробили гарно!
    п.с. фото з сайту наших флористів..поки власні професійні будуть невідомо скільки часу пройде)))
    букет.jpg
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member


    Мала на увазі, що обов"язково треба звертати на сезон росту квітів. Якщо кали як у моєму випадку цвітуть дуже мало часу з червня до початку жовтня, тому сумніваюсь що в кінці листопада, флористи зробили б букет зних!!!
    Думаю зробили б, інше питання ціна)))
    Я розумію, що є сезонність квітів, і думаю флорист толковий, не гуртовня, звернув би увагу, що це ризиковано, може їх небути, і можна замінити тим то і тим то, чи будуть, не наші і ціна буде відповідна.





    Не хотіла розписувати, що гуртовня знаймих (чоловікового друга тещі) і флористи з журналами там є, та й на шуварі, звідки мабуть і купують наші львівські флористи квіти.... якщо кал нема у Львові то скільки б не платили вони за кілька днів не виростуть(((( Хоч я не флорист, але думаю що багато видів квітів не буває у білих кольорах.

    Ось мій букет, стояв ще довго після весілля. DSC_9284.JPG
     
  6. Kycheriava

    Kycheriava New Member

    Підкажіть,будь ласка в пп у кого ви робили?
     
  7. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Дівчата, де зробити букет, крім Галицького ринку? А то ціна 700 грн. за звичайні маленькі троянди якось не дуже влаштовує...
     
  8. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Мій букет робили біля краківського - 250 грн коштував в вересні 2014 р
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я на Галицькому ринку купила лише квіти, які мені були тоді до вподоби. В інтернеті замовила флористичний дріт, зелену тейп-стрічку і мікрофон для букета (здається гривень за 15). За годину вже мала свій букет, а ще за пів - три бутоньєрки. Останні правда погано кріпилися, тому слабо дожили до вечора.
    1008 (35).jpg
    Тут видно, що деякі троянди підв'яли, але це через те, що вони каталися зі мною пів суботи містом в спеку. Не думаю, що купований букет від такого застрахований.
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. rododendronia

    rododendronia Member

    ось і мій букетик
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 6
  11. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    такий букетик ) наречені після шлюбу поїхали на байку ) DSC_9644.jpg
     

    Вкладення:

    • DSC_9644.jpg
      DSC_9644.jpg
      Розмір файлу:
      450,7 КБ
      Переглядів:
      207
    • Подобається Подобається x 5
  12. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Замовляла свій букет на Привокзальному ринку, враження двоякі: з одного боку він коштував вдвічі дешевше, ніж на Галицькому, виглядав дуже гарно і тримався весь день у спеку , з і ншого боку, те, що йому позамотували на ніжку трохи розпалось, і бутоньєрка молодого прожила лише до 4 години, але було дійсно спекотно.
     
  13. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Вам свій чудо-букет покажу... DSC_000_3.jpg
    DSC_000_1.jpg
    Ну подобаються мені ці маленькі трояндочки.. )))
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Та сама історія:girl_in_love:
     

    Вкладення:

    • DSC_1316.JPG
      DSC_1316.JPG
      Розмір файлу:
      54,7 КБ
      Переглядів:
      178
    • Подобається Подобається x 4
  15. Polinochka

    Polinochka New Member

    А що такого в ромашках, що їх не можна в весільний букетик? Я ромашки взагалі обожнюю! :girl_tender: Чула, що на весілля жовті квіти не рекомендують, типу до розлуки, і все таке. Але як на мене, то теж забобони. З точки зору здорового глузду хіба що колючі квіти не варто (і то, можна просто колючки познімати або гарненько упакувати), щоб наречена не покололася. А все решта - як на мене, дурниці. Які квіти нареченій та нареченому подобаються, такі й брати.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. pumapuma

    pumapuma New Member

    Ага, няшні такі! :girl_tender:
    Правда, я більше темні кольори люблю, рожеві не дуже (це вже питання смаку, кому що подобається). Але такі щоб "пухнасті", вони здається називаються піоновидні, чи я помиляюсь?
    І на весілля, якщо брати символіку кольору квітів то більше подходять червоні, білі, а ще краще щоб букет з білих та червоних троянд разом. Красиво так виходить.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2018
  17. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    У мене весілля було восени. Відповідно хотілося букет в таких барвах і обов'язково з калиною. Дуже схожий як на фото
     

    Вкладення:

    • IMG_3020.JPG
      IMG_3020.JPG
      Розмір файлу:
      224,5 КБ
      Переглядів:
      100
    • Подобається Подобається x 1
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    з кількох останніх весіль букетики:
     

    Вкладення:

    • DSC05835.jpg
      DSC05835.jpg
      Розмір файлу:
      57 КБ
      Переглядів:
      66
    • DSC03521.jpg
      DSC03521.jpg
      Розмір файлу:
      107,9 КБ
      Переглядів:
      131
    • DSC02030.jpg
      DSC02030.jpg
      Розмір файлу:
      119,9 КБ
      Переглядів:
      129
    • DSC01962.jpg
      DSC01962.jpg
      Розмір файлу:
      41,8 КБ
      Переглядів:
      130
    • Подобається Подобається x 2
  19. olika

    olika Member

    У нас весілля було восени. Букет замовляли в квіточці, під кольори весілля (ліловий, сірий, евкаліптовий). Квіти підбирала сама з каталогу, привезти тепер можна які лише забажаєте, але, звичайно, все за відповідну ціну. Задоволена букетиком, який собі підібрала, на 100%, ну і дівчатами, що витерпіли мої витребеньки; тепер їх всім раджу.
     
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    мені мій весільний букет робила квіткова майстерня "Mrs.Green - квіткова майстерня".

    в результаті вийшла ось така красива композиція
    (весілля було в листопаді)
    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    наші бутоньєрки (молодому і дружбам)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1