Брендоманія. Ваше ставлення

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 23 Вересень 2012.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    та йой, чого вони про нас тільки не кажуть...і такі, і сякі... краще хай на себе дивляться.

    ---------- Додано в 04:42 ---------- Попередній допис був написаний в 04:14 ----------

     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

     
  3. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Слухайте, знавці, поділіться досвідом, спеціально для тих, хто в танку. Дуже часто на слуху таке взуття, як "конверси". Що воно таке? Ніби знаю, що це кеди, снейкерси, але чим вони відрізняються від звичайних кед, окрім як брендового імені? Що там такого доброго, щоб аж так переплачувати??
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    та нічого особливого. кеди як кеди(але все-таки набагато якісніші за китайські). просто тут грає роль дійсно ім"я.
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    кеди Converse. практично найвідоміші кеди у світі. колись мала такі, червоного кольору.
     
  6. marife

    marife Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    У конверсах найважливіше це підошва. Оригінальні за сезон не потріскають. Мої служать уже 4 роки.

    [​IMG]
     
  7. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

     
  8. marife

    marife Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Шкода звичайно, але дуже дивно, що одні служать незношенно, а інші тріскають..
     
  9. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    [​IMG] Виявляється Джейн Біркін замість сумки полюбляла ходити з кошиком. Існує чимало фото де вона саме з ним.
     
  10. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Дівчата, почитайте як люди з розуму сходять :girl_crazy:
    Більше тут
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    В моєї коліжанки була аналогічна ситуація, не прослужили довго ті Конверси.
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    маю конверси вже 4й рік. а їм хоч би що...
     
  13. ModdeParis

    ModdeParis New Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    У кітайців тріскає краіна (вже за 1,5 млрд.), не те, що кеди...А справжні купуєте за 70 єврів, та носите 5 років (бо модели сильно не міняються по дизайну) і не вмирають, не смердять...:girl_nea:
     
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    я дуже люблю Clarks. Не взуття, а казка! дуже зручні, гарні моделі, гарно носяться і не стискають ногу.
     
  15. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    100%! колодка як і в Caprice створена для моєї нозі і ціни нормальні, а от ессо і geox зовсім мені не підходить, не зручні, хоч маю троха їхнього взуття, а любові нема.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    скільки людей, стільки думок :) Мені екко-неймовірно зручне взуття, за виключенням нового, поки не розноситься. Про Geox навіть не знаю що сказати, маю босоніжки-зручні дуже, але якось швидко зносилися ще маю балетки, але нові. А от мала балетки Кларкс , то дуже швидко розклеїлися, а коли я занесла в ремонт, то сказали, що склеять але гарантії не дають, бо так зроблене, що триматися не буде. І на жаль то була правда. Купувала в Євротопі, там купувала і кулька Ecco, якими була цілком задоволена чобітки ще досі ношу.