Брендоманія. Ваше ставлення

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 23 Вересень 2012.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Людина повинна відповідати одягу. Як це пояснити... Виглядати у ньому природно, носити його з легкісттю, бути в гармонії з тим у що одягнута. Дуже люблю сайт ragu.li, ух як там класно пишуть про невміння нашого "бомонду" одягатися. Є брендозалежність, люди думають що це додає їм статусу. Часом аж смішно. Коліжанка кось спитала мене - чому у тебе немає сумки Луї Вітон? Ти ж можеш собі її купити. На що я відповіла - не хочу виглядати як сотня львівських модниць з Вітонами з базару. І почула таке - так ти якби навіть з базару взяла, ніхто б не повірив що він у тебе несправжній...

    ---------- Додано в 18:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ----------

    У мене повний гардероб дорогущих брендових речей дякуючи чоловікові. Він любить мене одягати. Але зараз найчастіше натягаю угги і їхній ж пуховик :)
     
  2. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

     
  3. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    може навпаки ;)?
    одяг дозволяє нам виразити свою індивідуальність, комусь допомагає підтвердити статус , а для когось одяг - щоб тепло було :).
    але людина одягу нічого не повинна :).
    ну і моє особисте ставлення до брендів - не фанатію, і людей за соціальними класами по їхньому вбранні не ідентифікую. подобається гарний та якісний одяг поза марками.
    знаю одну жінку, яка має дуже багато дорого одягу, який рідко вдягає двічі-тричі, особливо стосується так званих світських виходів, але з другої сторони живе в страшненькій квартирі без ремонту і зовсім не налагодженим побутом. не розумію такого.
    я внутрішньо прагну комфорту і краси у всіх проявах ,а не тільки при виході в люди.
    підтримую
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    в кожного свої пріоритети...мені теж не зрозуміло, коли людина недоїдає, щоб купити брендову сумку, чи готова ще 10 років спати на старому тапчані, але в гардеробі мати кілька фірмових сукенок/хустинок/босоніжок...але, як казав мій тато, кожному своє....
     
  5. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Ну дуже в тему :girl_crazy:
    [​IMG]
     
  6. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    і мені фіолєтово :)) гарно написали
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Не знаю як в інших країнах ЄС, а в Італії дуууже багато грошей тратять на брендові речі, особливо на півночі Італії. Люди там одягаються просто, вишукано і дорого, дуже дорого.
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    яким саме маркам надають перевагу? антересно ж :)
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Італійським))))
    Gucci, versace, armani, D&G і т.д.
    Я, чесно кажучи, не дуже по марках спеціаліст))) Просто є рідні та й багато знайомих там, які спілкуються з італійцями.
    Не всі, звісно, одягаються у такі дорогі речі, є й простіші, Benetton, Sisley, guess
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    а ще люблять дорогі,дуже дорогі авто...Я стільки гарних кабріолетів,порше,ферарі,бще ніколи не бачила...Звичайно не всіна порше їздять:) основна маса це фіатикі,альфа ромео...Але кількість люксових авто вражає...А жінки дуже гарно вдягаються
     
  11. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    а я ,навпаки, коли була у парижі помітила там лише пежо, сітроени, рено, і де-не-де мерсики, пару тойот кемрі. А в італії вже заглядалась на машинки:girl_smile:
     
  12. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Грузія може і не "закордон" далекий, але як вони люблять гарно вдягатись:girl_tender:
    Цього літа була в Тбілісі. Це те саме що попасти в Італію.
    Дуже люблять грузини себе. Одяг брендовий тільки оригінал.
    Але мало вдягнути дорогу річ (приклад з Ганею). В них дуже видно відчуття смаку, стилю.
    Влюбилась в це місто:girl_dance:
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    я такі авта в великій кількості хіба в Монако бачила і в Москві))

    ---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:15 ----------

    В Голандії таксі мерседеси багато.
     
  14. Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    :girl_crazy: Це фото інакше як "брандоманія" і не назвеш:
    [​IMG]
     
  15. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    :girl_crazy::girl_crazy:: Хомяк:
    ви тільки гляньте як контейнери розмальовані - всі пропорції дотримані, зірочки у всіх лежать на кантах.
    Мені далеко до того брендоманьяка :girl_haha:
     
  16. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    я вже якось писала в шопоголіках, що дуже хочу сумку Borbonese, їх дуже легко впізнати, через їхній стандартний принт, кожен 3й має таку сумку на плечі, ніколи про цю фірму і не чула, доки не потрапила в Італію!
    ще одна марка це coccinelle, дуже якісні шкіряні сумки та інші аксесуари, але ціна їй і відповідна!
    про Furla згадувалось і не раз в шопоголіках! дуже популярними є сумки Мапа світу, принт ніколи не міняється майже, а ціни все захмарніші на них!
    багато, доречі мають сумки Guess, правда за якістю вони поступаються багатьом іншим фірмам, ціни на них як на шкіряні сумки, а от виготовлені зазвичай із шкірзамінника а то із тканини просто!
    ну тут вже як гроші дозволяють! доречі, багато LV, а от рідні Гучі, так собі, не дуже їх і побачиш!
    а от на рахунок Armani, то дуже люблю Armani Jeans, ціна відносно низька на одяг і сумки, але все італійське і якісне!
     
  17. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Німецька нація вважається найeкономнішою в світі.І навіть в брендах німці надають перевагу техніці і золоту в брусках, які можна тримати в банках, ніж золотим прикрасам.Тобто бренди більше, як капіталовкладення, ніж гламур.З машин найулюбленіші автомобілі середнього класу- Ауді, Мерседес,Фольксваген але Ферарі і Порше також можна зустріти.Може в містах і по іншому, а в нас тут на селі кожна собака тих водіїв Ферарі знає.А так, як німці ще й досить зависливі люди, то такі водії паркуються в основному в найвіддаленіших місцях, бо тут як тут біля тебе припаркується машинка з 1982 року і водій з широкою душею відкриє дверці так, що на Ферарі обов´язково відколеться лак.Одяг чорного, сірого,синього і білого одягу, і джинси, джинси, джинси- серед молоді. Люди старшого віку з хорошою освітою вдягаються вишукано і дорого.Бідніші верстви населення- в якихось розтягнутих футболках і джинсах з Алді.
    Останнім часом капіталовкладення в банку невигідні-до 3 % річних, нерухомість- 5 % річних, люди вирішили себе побалувати.Все більше продається брендів Vuitton, Rolex,Escada,Prada. Хоча я не дуже впевнена, що купують тільки німці- багато японців, росіян, китайців прилітають пошопінгувати. Я купую собі речі середнього достатку- з одягу надаю перевагу Esprit i s.Oliver , зі взуття- Gabor i Ecco.Чогось мені здається, що в людині все має гармоніювати.І, якщо я заробляю 1000 євро і купую собі сумочку за такою ж ціною-за що я проживу цілий місяць?Чи відкладатиму цілий рік з зарплати, щоб її купити?
    Хочу їздити на хорошій машині,їсти екологічно чисті продукти, жити в гарному будинку, а дуже дорога сумочка в цей список не потрапляє.І навіть, якби заробляла більше - моя мама має власний магазинчик в селі, на буханці хліба заробляє 30 копійок- 3 центи...а тут 1000 євро за сумку:girl_impossible:, швидше б купила мамі, ніж собі.
     
  18. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    В Німеччині всі таксі - мерседеси:girl_spruce_up:
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Взагалі найбільші брендоманм Китайці. Вони просто шаленіють від того, бачили б ви скільки їх в аутлетах в Ню Йорку...
    А про наших брендоманів європейці кажуть - бідні з грошима..
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    а в мене після Німеччини склалось таке враження, що всі їхні такі старенькі машинки вже в Україні. Що там всі на молоденьких, екологічних і з мінімальними викидами.

    А Мілан вразив кількістю міні куперів, аж собі почали задумуватись над таким.