Брендоманія. Ваше ставлення

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 23 Вересень 2012.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    давайте тоді розрізняти просто бренд, бренд класу люкс чи дизайнерський одяг/дизайнерський бренд


    і в тему: я не така багата та й статус не вимагає, щоб купувати речі класу люкс. Але для мене вагомим фактором є якість і оригінальність. Ніколи не куплю фейк. Навіть переглядаючи то й же ж таобао помітила що дуже часто чисто китайські фабричні речі якісніші за ті фейкові шанельки і габани і швидше куплю якраз фабричний китай. Ну, якщо вирішу купити і воно мені дуже подобатиметься.
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Цікаве обговорення. Не маю що додати надто важливого, чого не було сказано, просто кілька слів..
    В мене брендових речей нема. Якби мала можливість, то купувала б. Але те брендове, де якість відповідає ціні (розуміється, що фірма, яка себе поважає, шиє з нормальних тканини і нормальні моделі, які "сідають"). Ну, і сорі за упередженість, не у Львові точно. Я не такий знавець, щоб відрізнити підробка це чи не підробка (як правильно кажуть: підробка може бути не гірша за оригінал), тому якщо вже готова заплатити більші гроші, то краще вже закордоном і таки за оригінал.
    І ці всі мої замашки в мене є при тому, що я навіть не кожну річ марки мас-маркет можу собі дозволити (хоча мас-маркет називати брендом не беруся). Я не готова віддати 700 грн. за сукню з Зари, де нитки повилазили. І навіть за 700 без ниток за Зару не дам, якщо знайду альтернативу - невідомий "бренд", але хороша тканина, шиття і ціна.
    Маю я таки одну сумку - дорогу репліку YSL (подруга подарувала, а їй мама вислала, і це 100% таки репліка). Але модель дуже невдала, я її так жодного разу і не носила, бо вона, чесно, виглядає ніяк. Тобто потворний бренд носит не буду - краще вже не бренд.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    саме за бренд/тм і переплачують,тому що справжня ціна бренду,це не лише тканина і пошиття,а плата за розробку дизайну,рекламу,покази,шоу-руми,легенду врешті-наприклад торба hermes birkin (birkin bag) більша половина ціни якоі плата за легенду,за якою відома на той час модель джейн біркін у літаку познайомилась з дизайнером/власником дому hermes і попросила в нього торбу,в яку б могло поміститись усе жіноче барахло,і за деякий час отримала торбу,названу на іі імя, яка зараз э одним з найвідоміших люксових брендів сумок, ну і улюбленою торбою львівських птушниць:)
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    однозначно.
    частково готова переплатити за годинники і автомобілі..бо маю до однієї марки дуже теплі почуття.
     
  5. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    багато згадувалось про те що можна купити речі на базарі, і заплатити менше, ніж за річ якогось певного розлекламованого бренду!
    з іншого боку в Італії з цим все плоскіше, або офіційні магазини OVS, H&M, Armani, Coin ітд, або Китайці! вони виготовляють все, і мають великий вплив на місцеве виробництво і розповсюдження продукції!
    Але якщо в китайців все йде по ціні 20, 30, 50- що здавалось би ніби і дешево, бери і купуй, в тій самій Zara чи навіть в Armani в погожий день знижок за 50 євро виходиш з набитими кульками!
    тут не стоїть питання як би знайти дешевше, все таки шукають щоб було якісніше!
     
  6. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    ну так, згідна ...в принципі я мала на увазі тільки одяг або як то кажуть модні блогери outfit а охайний і чистий вигляд має бути апріорі присутнім при будь якому образі, це як кажуть росіяни "по умолчанию"...Просто іноді найпростіший одяг роблять більш цікавим і стильним саме аксесуари і часто саме вони говорять про соціальний статус людини
    Ось наприклад для ілюстрації кілька фотографій зірок так би мовити "у побуті". Думаю що мало хто з ходу впізнає джинси якого бренду або яке взуття вони ноcять зате багато хто впізнає сумки - чи то Шанель , чи то Селін або інші
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    І звичайно ,розглядаючи ці фотографії ми не думаємо про те чи у Камерон Діаз брудні нігті або чи помита голова у Різ Візерспун :girl_curtsey:

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    Я звичайно ж мала на увазі західних зірок...Наші вітчизняні навіть маючи доходи вище середнього вдягаються настільки дешево і безглуздо що якраз їх і можна запідозрити у носінні підробок відомих брендів.

    ---------- Додано в 23:01 ---------- Попередній допис був написаний в 22:53 ----------

    Ось знайшла хорошу статтю про відмінність брендових речей від не брендових.Раджу всім прочитати
    http://tyulka.livejournal.com/683238.html
     
  7. Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    А я думаю, тут справа не в "брендових" аксесуарах, а у вмінні одягатися і хорошому смаку. З дешевими аксесуарами, але вміло підібраними, ні Камерон, ні Різ не виглядали б сильно гірше.
     
  8. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Чого ж біднеько? Я б сказала стандартно, звичайний шалик , класичне просте пальто як в більшості жінок у львівських маршрутках ...Ну може порівняно з нашими модницями мало блиску і стразиків ,ну що ж з них візьмеш ,з тих америкосів, не розуміють вони що таке мода ...Зате при всій простоті саме сумка робить з неї зірку - уявіть якби вона йшла зі звичайним ашанівським пакетом ? І хто б сказав що вона- то вона , ну звичайна собі тьотка з роботи додому їде і по дорозі зайшла на базар:girl_crazy:
     
  9. Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    ??? Зірку? Сумка робить з людини зірку? З Камерон? Саме сумка. Ага. А без сумки - ніхто. Ага.

    І як тільки будь-яка дівчинка "з вулиці" бере на плече цю сумку, одразу перетворюється на зірку? Магічна сумка якась. Ну да. Бо брендова)) Бррррр.. Дивна логіка.

    Речі - це просто речі. Скільки б вони не коштували, і які б заповітні буковки на них би не писали. Молитись на них і обожнювати їх не варто.

    Ще додам слова зі статті, яку ви тут подавали:
    Фу. Противно.
    "Слівки" відділяються від "масси" далеко не сумками. Сумка - це вже похідне. Коли прибуток такий, що вартість сумки в 5 тис. - копійки, і в твоєму оточенні подружки ходять на шопінг лише в люксові магазини, то купуючи сумку за 5 тис. ти не намагаєшся стати "слівками", а просто поводиш себе природньо.

    А є "масса", яка штучно намагається стати "слівками" за допомогою сумки і хусточки. В результаті виходять штучні "слівки". З балончика такі, знаєте? ;)
    От такої брендоманії я ніяк не розумію, вибачте.
     
  10. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Це звичайно ж була іронія ...ну просто якось би не личило такій зірці з таким статусом ходити з чимось іншим , не брендовим ...і на ній це виглядає так би мовити в тему бо вона собі може таке дозволити
    А на рахунок обожнювання згідна - дійсно є такі люди які виводять речі на рівень культу і я важаю що це неправильно...Я особисто знаю кілька людей які брали кредити в банку і залазили в борги щоб купити справжню сумку Біркін ...Бо ж розумієте, це так престижно ,так якби з цією сумкою вони попадали до якогось іншого привілейованого класу "ізбранних"...Все це звичайно маячня і показуха але справді деякі речі мають на людей якийсь особливий незрозумілий вплив
     
  11. Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Пересилила себе. Читаю статтю далі.
    Оооо.. Не шкодую. Порвало на куски:
    В світлі теми статті так і хочеться додати: ..брЭндовая (!) :girl_crazy:
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    http://fashiony.ru/page.php?id_n=80716 ось, ходять з сумками в 5р. дешевшими і ніц, корона не паде, вна на резинці :girl_crazy:
    по-моєму серед звйозд теж є різні люди (хорі на брендоманію і ні), і їх видко за км
    колись роздивлядась знимки Євки Лонгорії і порівнювала її з іншими, навіть в найбільш побутових аутфітах вона виглядала в 100 разів краще, аж я збагнула чому
    в ній видно жіночність, породу... а в інших ні... і люксові бренди не рятують :girl_nea:
     
  14. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Прекрасно, я те саме і мала на увазі. Річ відомого бренду - це просто добре зшита річ із якісної тканини (шкіри), яка в своїй природі коштує в десять раз менше, ніж її продають в магазині. Решта - ім"я. Мені воно неважливе, хоч баба Галя з Конотопа, аби було якісно, просто, пасуйонцо і ексклюзивно. Саме тому, напевне, надаю перевагу індпошиттю. Без бренду.
    Те саме з косметикою. Маю доглядову і декоративну косметику відомих брендів. Але думаю, косметика ручної роботи їм аж ніяк не поступається...
     
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    звиняйте, не втрималась
     
  16. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    щось я не помітила в статті дешевих сумок ... ну може для деяких сумка за 1000 евро то вже зовсім бюджетний варіант але я на жаль до таких не належу
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

     
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Так як з моєї легкої хустини, руки тобто)) нарешті виокремилась тема про бренди, скажу за себе.
    Дорогих брендових речей не купую - не маю можливості. Коли розбагатію - хто зна, може і стану купувати, хоча перетворюватись на брендоманьячку не особливо хочеться))
    Якщо серйозно, то купуючи річ певної марки, демократичної на сьогодні, витрачаю гроші не за напис на бірці, а на співвідношення ціна/якість. Також для мене важлива є відповідність моїм вподобанням. Наприклад, подобається бренд Манго - маю одяг, сумку вже зносила, і коли захожу на сайт (чи в Магнус) мені направду багато чого подобається. Так само було раніше з Південним (коли особливої альтернативи не знаходила) - кілька "будок", де були нормальні речі/ціни/вибір/якість. Люблю обновки і гарно виглядати (хто ж не любить) , але витрачати купу часу на шопінг шкода

    Відносно реплік. Була здивована, коли читала відгуки про таобао - часто хвалились кубіти підробками Вікторії, того ж самого Манго, інших недорогих марок.

    Вичитала в темці таке. Досить цікаво.
    Хоч, як на мене, білизна VS досить якісна, маю кілька пар бавовняних трусиків - носяться, перуться, нічого їм не бракує.
    І ще згадала, коли були в Римі, бачила чорношкірі на вулиці продавали "брендові" торби.
    За нами йшли дві російськомовні немолоді туристки, і одна другу переконувала в правдивості логотипів))

    В будь-якому випадку темка цікава. Буду знати, як правильно читається напис на китайській хустині, яку я таки замовила і яка в дорозі) До слова, то перша мною куплена репліка (якщо не рахувати шортів адідас, куплених в магазині на території готелю в Туреччині - конче мені були потрібні короткі шорти, а не брендових не було))) Сподіваюсь, китайський Ермес сподобається мамі і буде пасувати до сумки.

    ніби і так, але разом з тим можна почуватись суперзіркою і без дорогих речей

    згідна на всі 100
    І якщо б побачила на вулиці двох жінок з брендовими торбами, то повірила б в правдивість тої, власниця якої стильно і дорого виглядала. От цього і хотілось мені навчитись
     
  19. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Я теж цього року нарешті купила купальник VS на офіційному сайті по знижці за 550гн., була рада як слон, бо думала там ексклюзивні тканини і т.д. БРЕНД, поки не побачила купальник в КК з точнісінько такої самої тканини тільки іншої моделі за 170гн. -я була в шоці, і ще після того як в мій купальник VS позалазив пісок, який неможливо ніяк вичистити, я відчула себе повністю ошуканою лохушкою і вирішила взагалі не носити його, бо маю нерви на VS :)
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    все можна підробити. і рисунок ексклюзивних тканин теж