Брендоманія. Ваше ставлення

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 23 Вересень 2012.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    мені сестра на д/н годинник подарувала

    ласкаво прошу Брендоманія
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    обговорюємо ставлення до брендів (люксових і не тільки).
    чи готові ви вдвічі (а інколи і вдесятиричі ггг) переплачувати за заповітні шашечки, дужечки чи лого? Чи подобається вам носити впізнавані речі? Ну і всяке типу як вимовляється назва і що ще там буває...


    п.с. велике прохання не путати тему з клубом шопоголіків та суміжними темами.
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Скажу за себе - я не готова. Але це не означає, що мені все одно що носити. Буваю, звичайно, що купую і щось брендове, але виключно за те, що воно мені подобається/підходить по розміру чи фасону і по ціні)
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Скорше ні, ніж так. Тобто, я віддам перевагу дорогій і ЯКІСНІЙ речі, ніж мати корону на джинсах на всю дупу, щоб доказати (кому? чого?) що я не гірша за інших.
    Міцні і правильно пошиті джинси - так, добра білизна - ок, зручні черевики на 5 років - без проблем.
    Але носити чужу рекламу на грудях я не готова :)

     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Особисто я ставлюся до брендів байдуже. Себто, як до яких. До брендів техніки ставлюся з повагою, але оскільки ми в Дефіле, то йтиметься переважно про одяг, взуття, косметику... То до останніх направду мені байдуже. Основне, щоб одяг мав простий крій, якісну натуральну тканину, гарно лежав по фігурі. Косметика має бути загалом хорошої якості, хоч тут є більше брендів, до яких я схиляюся, на відміну від одягу. Сумка має бути шкіряна, а чи вона брендова чи ні - яка різниця? Якість, зовнішній вигляд, розумна ціна і те, що личить - ото мої критерії вибору речей. Є, щоправда, бренди, які я не люблю (HM, Reserved, River Island, House) через низьку якість їх товару, невідповідність моєму стилю і ненатуральність тканин, а є ті, в магазини яких зайду в першу чергу - це переважно недорогі або середньої цінової категорії місцеві бренди (Taranko, Ryłko, Batycki) - маю слабість до товарів місцевого виробництва, а не великих мережевих магазинів.
    + підтримаю Еспозу - тєрпєть нєнавіжу впізнаваних лейб на весь фейс - навряд чи купила б футболку DG (хоч парфумами їх користуюся) чи сумку Louis Vuitton саме через оті шашечки, а чи взуття із червоною підошвою...
     
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Я готова переплатити вдвічі, але не стільки за бренд, скільки за якість і стильність речі. Але вдесятиричі )) не готова звичайно :)
    Самі значки і впізнаваність мені не важливо. Ось скільки народу ходить в базарних Дольче Ґабана на всю дупу :) , Коко Шанель, Луї Віттон, Коламбія, Адідас...
     
  7. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    І я розкажу свою позицію.
    Маю кілька дорогих брендових речей, але тільки тому, що дуже сподобались ті речі. За брендами ніколи не ганялась і напевне не буду ганятись.
    На першому місці для мене якість і "симпатія" до речі.
    Не куплю собі скажімо сумочку Луі Віттон, копії яких носить пів міста. Тільки тому, що навіть не зверну на неї уваги, бо вже промелькались копії. Якось так...
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    це моя сестра має сумку лв і каже, що не знає як і носити, бо кожда друга пту-шниця носить таку підроблену.
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Ну якщо вже має і їй подобається, то чого ж не носити? Головне щоб людині до вподоби було.

    Доречі, маю знайому, яка має купу "брендового" одягу. Маю на увазі копії. Прада з тих дорожчих.
    Але зате аксесуари виключно оригінал. Ну такий у неї пунктик, що сумочка, рукавички, прикраси...повинні бути виключно оригінальними. А от одяг може бути і копія, бо вміють гарно і якісно підробити.
    Ну і за рахунок красивих аксесуарів вона завжди вміє виглядати на міліон.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

     
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Я брендами особливо не цiкавлюся, особливо не люблю великих надписiв на одязi чи аксесуарах. Купую рiч, якщо вона менi подобаеться i коли матерiал з якоî вона зроблена достойний уваги. Напевне едина марка вiд якоî не можу вiдмовитись - Tara Jarmon. Завжди гарнi тканини, нiжнi кольори i дуже гарний крiй. А загалом люблю практичнi речi, не на один сезон.
     
  12. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    моя подруга вже з років 5 має сумку YSL , єдиний признак "брендовості" це малесенькі літери на замочку, і всередині скромна етикетка!
    дуже якісна шкіра, чого тільки вже не ставалось з тою сумкою, в притик до того, що розлився лак для нігтів прозорий всередині, але вона пережила все!
    мораль казки для мене в тому, що все залежить наскільки ми готові зайти в своєму переслідуванню брендів! багато хто має можливість і користується нею, купуючи виключно одяг певної якості!
     
  13. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    і я. Можливо через брак коштів, але останім часом марю якимись класними фірмовими кросівками(Adidas, Nike, Newbalanc). І це не через бренд. Просто хочу якісні кросівки з гарним дизайном, а на базарі таких нема
     
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    скажу за себе. Не готова платити дорожче за річ, тільки тому, що брендова. Готова заплатити дорожче за якісну річ, але тільки саме за якість, а не бренд. (Особливо це стосується взуття для малих, інше взуття на них за місяць розлітається). Хоча ніколи не купляю просто в магазинах. Тільки розпродажі і так далі.
    подобається, але аж ніяк через те, що вони впізнані, просто так мене гріє, коли знаю, що ношу файну річ
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Як за кордоном з брендовими речами?
    Чула, що підробок практично нема, бо продаж їх переслідується і карається. Зокрема в Америці. Якось приїхала подруга і тут накупила собі Гуссів, Вєрсасів, солодких габанів , Чанелів. Мовляв там нікому навіть в голову не прийде запідозрити , що на тобі не брендова річ. Типу якщо написано , значить так і є. А в нас з тим складніше- хоч Китай, хоч Турки, хоч Перемишляни, вибір шо голову зламати.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    в неї якраз з "шашечками"
    звичайно, але вона розстроїлась
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    почитала... мдя..

    однозначно маючи можливість я б купувала брендові речі. чому ні? чим мені ті коні чи шашечки заважають? тим що хтось там носить підробки? та мені фіолєтово, хто що носить. я НЕ КОМУСЬ купила, а собі - хорошу річ. і мені все рівно - хто що подумає.
    і "корона на всю дупу ", то не ознака брендового одягу - це ознака ВІДСУТНОСТІ смаку.
    думаю, кожен маючи смак, підбере собі вишукані і гарнющі брендові речі - без "виклику і вульгарності".

    п.с. любіть себе. якість -так, і бренд- так! а чому ні? якщо є за що.

    п.п.с. я маю пару взуття Прада,дякуючи Каті. і одягаючи їх, я СОБІ! суперзірка. і мені все рівно, що ніхто не знає, що це Прада. головне що в мене на ногах якісне і мегакрасивезне взуття Прада.
     
  18. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    багато букв
    не погоджуюсь, звичайно, що пересічний львів"янин/ львів"янка може і не розбере (або не вважає то за необхідне), але за всіх жителів Львова я б не мала сміливості / такту розписуватись:girl_nea:
    ще не погоджуюсь з отим "переплачувати за бренд" люксові речі не просто так стільки коштують, до них варто застосовувати- платити за РІЧ, ІМХО на жаль, у Львові доводиться переплачувати але в більшості таки за бренд, то якщо пощастить натрапити на оригінал ( а не якісну китайську підробку за чималі гроші з нібито 70% знижкою), але я думаю що це роблять справді ті хто женуться за ефимерним статусом, бо з такими цінами як в нас простіше полетіти в Мілан і т/д/ і хоч на закритих розпродажах хоч в магазині купити річ з актуальної колекції, якщо маєш таку можливіть/бажання/потребу. В нас не має відповідних магазинів, не має культури брендів і одягу, тому всі ці розмови особисто для мене трохи дивні і смішні
    в мене десь так само, маю кілька речей люксових брендів, але то 5-7% мого гардеробу, в основному речі демократичних брендів, є трохи наших дизайнерів, але зазвичай це натуральні тканини, і головний кретерій-річ подобається!
    от я колись теж так думала, тепер так не думаю. Оточення в цьому питанні є визначальним, як писала Незабудка то таки статус і якщо справжня сумка то по маршрутках з нею не їздиш, а навіть якщо і їздиш і всі гроші віддала за ту сумку, бо ХОТІЛА її то яка різниця хто що подумає? тобто якщо твоє оточення не розуміє тих речей ти просто носиш їх в своє задоволення і не паришся тим хто що подумає, інше питання якщо в тебе відповідне оточення і ти хочеш/ мусиш бути "в темі" ну і підробки там швиденько "розкусуються" точніше то вже якось навіть не пасує натягати фейки
    (а що ніхто не думав що ті дівчатка що ходять з а-ля Вітон навіть не знають про існування такого бренду? бо ж буває куплена річ від необізнаності необов"язково початкова мета була псевдостатус)
    В моєму оточенні на сьогодні є небагато людей які знаються на брендах, а я й сама знаю небагато (мене в тому частіше чоловік "просвіщає"), тому коли я в футболці люксового бренду чи демократичного чи фігзнаякій (так і такі є ггг) то в більшості випадків сама гріюсь думкою що на мені, звичайно приємно, коли хтось впізнає що то за річ, але якщо того не відбувається я від того не страждаю
    часто так воно і є
    і взагалі, є люди для яких то просто одяг байдуже за скільки ( чи дорого чи дешево), є ті, які кохаються в тих всіх назвах-брендах-колекціях і для них то мистецтво, а є ті, що просто купують бо "мусять" або "бо так треба":girl_cool:
    о, та! :girl_claping:
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Брендоманія. Ваше ставлення

    Я не готова. Бо немаю на них грошей:)
    Але хотіла би. Чому б і ні? Якщо мені ця річ дійсно дуже подобається і я можу собі її дозволити, то однозначно так!
    Єдине - я би купувала брендові шалики, сумки, взуття, паски, годинники - аксесуари одним словом. А от одяг - основне щоб був якісний і пасував мені. А дороговизну "образу" можна надати власне ними - аксесуарами.
    (а на взутті я помішана - то певно би ходила гола, зато взута:))