Брендоманія. Ваше ставлення

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 23 Вересень 2012.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    обговорюємо ставлення до брендів


    чи готові ви вдвічі (а інколи і вдесятиричі ггг) переплачувати за заповітні шашечки, дужечки чи лого? Чи подобається вам носити впізнавані речі? Ну і всяке типу як вимовляється назва і що ще там буває...


    п.с. велике прохання не путати тему з клубом шопоголіків, де купити/помацати та іншими суміжними темами.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Листопад 2012
  2. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дівчата, порадьте.
    Не зовсім моя хотілка, але все ж. Шукаю мамі на подарунок хустину (як доповнення до основного - класичної сумки-портфелю чорного кольору з жовто-помаранчевим кантом)
    Отаке як вам?

    [​IMG]

    Так мені здається. що згадувались тут шарфи Hermes (цей надибала на таобао)
    А можете поділитись, де купували, можна в ПП
     
  3. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Strekoza, справжня хустка Hermes коштує в середньому 300 евро і наскільки мені відомо продається тільки в офіційних магазинах і або на сайті компаніі.все те що ви знаходите у інших інтернет магазинах в межах 100-200 евро -100% підробки
     
  4. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

     
  5. Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Hermes - або справжній, або не треба.
    Ну і щодо інших брендів так само.
    Краще купити якусь дешевшу річ іншого виробника, але оригінал, ніж підробку.
    Ну але то моя особиста думка :girl_blush2:
     
  6. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Тоді може краще пошукати щось менш брендове і не підробку але за більш прийнятні гроші
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    дівки, та купити і оригінал можна не по захмарним цінам. Стара колекція, розпродажі перед закриттям магазину і тд, стоки.
     
  8. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    як вже пішла така розмова то я похвалюся подарунком від чоловіка
    [​IMG]
    щось типу шалика який можна завязати на шию, у волосся або ж прикрасити сумку
     
  9. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Zetta у Гермесі в принципі немає розпродажів ні на що, така політика компанії. Так само як в Луї Вюттоні чи Шанель.І в стоки їхні шалики чи хустки не потрапляють бо повністю розкупляються під час сезону.я нещодавно шукала одну хустку яка мені дужесподобалась у багатьох магазинах і в дьюті фрі в аеропортах -неможливо знайти, тираж повністю вичерпався
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Це не так. Про Ермес( все таки здається так правильно бренд читається)не скажу, а от сумки шанель бачила в стоковому магазині Італії. Правда ціна всеодно не стокова( понад 1000євро).
     
  12. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    та чого ви народ лякаєте?
    зетта правду каже, що можна купити за прийнятну ціну на стоках/розпродажах.
    от буквально пару днів назад на ruelala.com хусточки ермеs були по 129 - 159 зелених. і я впевнена що це оригінал.


    ти знаєш, є така категорія людей, які не можуть без таких дорогих цяцьок. я колись не розуміла також цього, але коли ти спілкуєшся в певному колі людей - то якби сам до цього доходиш (правда якщо собі це справді можеш дозволити)
     
  13. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    ти знаєш, є така категорія людей, які не можуть без таких дорогих цяцьок. я колись не розуміла також цього, але коли ти спілкуєшся в певному колі людей - то якби сам до цього доходиш (правда якщо собі це справді можеш дозволити)

    /не працює цитатник/

    ну дивіться, дівчата
    тут моя думка така - я теж не в захваті від підробок (ага, особливо сумки іноді дивують - півміста а-ля луївітон)

    у випадку з хустиною - сподобалась розколірка
    і, чесно кажучи, з мого оточення вряд чи хтось знайдеться (ну, моооже одиниці), хто розгледить напис на хустині і буде знати бренд чи, тим більше, розпізнає взір і рік випуску колекції)))
    навіть не знаю, на щастя чи на жаль))
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    на мою думку, річ в першу чергу має пасувати і виглядати якісно. Якщо вона пасує, то по барабану, чи то бренд, чи то no-name. На "рагулях" купа дівок світиться через несмак поєднуючи виключно брендові дорогущі речі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. bottegaveneta

    bottegaveneta New Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Перш за все для мене це подарунок який ніколи не набридне і для мене не має значення скільки він коштує і це аж ніяк не засіб якось похвалитись чи виділитись .Тим більше що у Львові дійсно ніхто не розбере що це за бренд і чи річ справжня
    По друге аксесуари я взагалі не поділяю на модні чи не модні. Такі речі передаються з покоління в покоління і ніколи не втрачають ні своєї актуальності ні ціни(а справжні брендові речі і через 20-30 років продаються на аукціонах за ціну вищу від початкової).У мене є кілька дорогих шаликів і хусток яким вже достатньо років і я досі ношу їх із задоволенням
    Як на мене краще мати щось одне маленьке але справжнє аніж купувати пачками підробки поганої якості
     
  16. Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Я сприймаю речі дорогих брендів як предмет розкоші, статусу. Є речі вдесятеро дешевших марок, але не менш якісні. А от підробка - це вже якась пародія на розкіш. Хоча варіант з хустинкою "просто сподобався колір" теж розумію.
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    а я простіше до того відношусь, мені все одно скільки коштує, головне щоб зручно. навішувати собі якогось статусу через італійські мешти... та ну їх..

    може.... а інші магазини ніколи не продають їх речі?
    всі колекції завжди продаються? ви працюєте в цій галузі і можете знати чи заключають вони договори з іншими магами на продаж старих колецій ?

    ) так, але і менше - не і Італії.
    в мене знайома, підкидує нам речі от буквально вчора
    [​IMG][​IMG]
    були і жіночі але то не моє.. а чоловік собі взяв парочку. ціна дуже дуже нормальна. Насті взяли спідницю джинсову.
    де що беру в дюті фрі. маємо під боком магазин, там нові зі старими колекціями є.



    мені як попадається річ де напис така коняча ніколи не беру, має бути так скромненько.

    вище показувала хустинки, дві з них вже поїхали до України.
    ще лишилась така плахта від Луї.. в неї можна замотатись як в парео, але за рахунок того що дуже тоненька то на шию нормальна..
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    там на тому папірчику я так зрозуміла початкова ціна.
     
  18. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    все є, є так звані "браковані варіанти", які доречі, дуже популярні в Італії, сумки, які з якоїсь причини не найдішли в продаж, не тому що воно мають брак, а тому що не підійшли по якимось категоріям якості, є "під-марки", які існують як і в Армані так і Версаче чи D&G, ці речі коштують на ранг менше, але носять оригінальну етикетку, і виготовлені звичайно ж в Китаї!

    ну тут також можна спорити, ремні і хустинки звичайно ж розкуповують, а от буквально вчора була в магазинчику Гуччі, стоять сумки рядочками все ті самі, що і минулого року!
    так от 3и сумки які він закупив минулого року на загальну суму більше 10 тисяч, досі і там ж! ну не вірю я що такий товар загалом розкуповується!
     
  19. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    якщо розмір хустинок був більшим ніж 45х45 або ж це були не вузенькі довгі хустинки, то я особисто дуже б сумнівалась що це оригінал...

    ще й як потрапляють, але в т.зв. "закриті" стоки з обмеженим доступом.
    нові непродані речі зі старих колекцій за кордоном часто і в "тканинні" смітники потрапляють, тільки перед утилізацією дуже ретельно зрізають всі бірки, щоб зробити річ невпізнаваною, тим самим часто знищують цілісність чи спотворюють вигляд...

    маю у своєму гардеробі кілька речей від Dior, D&G, C.Lacroix, L.Vuitton, Chloe, Kenzo, H.Boss, Escada і т.д. і практично усі вони придбані в "закритих" магазинах за дуже адекватними цінами.

    Маю досвід такого шоппінгу у Відні та Мюнхені, -
    в Мюнхені - це непримітний магазин на периферії, вхід виключно по картках (заявку на отримання картки можна подати по мейлу), вітаються покупці-іноземці з країн поза ЄС (тобто, бренди раді експорту), усі рази без проблем повертали MvStr - податок-аналог нашого ПДВ...

    у Відні - є ціла серія аутлетів поза містом з вільним доступом, але ціни там суттєво вищі ніж у вище названому магазині в Мюнхені...

    коли відвідувала свою подругу (вона працює у дуже відомій світовій організації у Відні), вона мене завела в закриті аутлети, котрі відкриті спеціально для працівників біля підземного паркінгу багатоповерхового офісу організації, то я була просто вражена - просто "рай" для "вибраних" шопоголіків, при чому немає "процентів", знижок, перекреслених та інших червоних цінників, а скромненько так) - "спецпропозиції" з просто суперовими цінами на елітний одяг, аксесуари та косметику...

    ну і полювали з чоловіком на брендові речі в Римі та Неаполі, але там здебільшого натрапляли тільки на китайські репліки-фейки... в тому відношенні в Італії радять Мілан...

     
  20. marife

    marife Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Правда, правда. Не те щоб я бачила, та доки жила в Мадриді, спілкувалась з багатьми власниками таких закритих стоків. Так от, вони зобовязані відрізати всі ярлики, марки та значки з брендових речей. Це,чи не головна умова закупки. І маючи доступ до цих закритих стоків можна одягатись шикарно. Навіть заздрю Вам трішки)))