Бавимося з дітьми

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 18 Березень 2010.

  1. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    @silvia, підкажіть, будь ласка, а висушуєте їх в духовці? Скільки часу і яка темп?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Burchenyatko при 80 -100 градусів на 30 хв. і дивитись від товщини. потім ще раз на трішки, потім на батарею....якось так...
     
  3. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дякую, будем пробувати)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    якщо буде надто товсте тісто- то сама іграшка буде досить важкою, коли висохне ну і може обтяжувати гілочку. Ми ще вчора ялинок наліпили)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Просто я вже писала вище, що зробила малому багато кольорового тіста для ліпки, а воно не дуже добре ліпиться, мабуть, солі забагато. То хочу йому букви-цифри наліпити і висушити, ну і вже заодно іграшки на ялинку))) викинути так багато тіста шкода дуже. Потім виставлю фото що з того вийде)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Маю подібний рецепт, попробуйте за ним зробити, як на мене тісто просто супер получається. На ваші пропорції за моїм рецептом потрібно трохи більше солі - 3 ст. л., води 1стакан, а також додати 2 ст. л. олії. Коли це все перемішаєте, додавати поступово 0,5 ст крохмалю і замісити гарненько тісто.
    Думаю, вам сподобається результат. Але не знаю чи підійде для прикрас на ялинку, воно більше до плей до подібне.
     
  7. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дякую, спробую. А чи гарно воно ліпиться? Детальки можна між собою скріпити? Не ррзкришується? Бо я вже думала, може в мене солі багато..

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  8. Ні, воно не кришиться, дуже пластичне. Діти різні фігурки ліпили, все причіплялось. Тільки, щоб воно зберегло свої властивості треба в плівку запитати, тоді не пересихає і можна довго бавитись.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    покажу вам чим ми бавимось останній місяць і засідаємо над нею мінімум годину.....
    карта-бродилка формат А 2
    [​IMG][​IMG]
    ще доміно нам подарували, файно "йде"
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 9
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    можна сказати, що забавка)) фарбували у червоній капусті і куркумі. Дитина кожну годину бігала дивитись пофарбувались ті яйка чи ще ні))))
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. AlinaLamar

    AlinaLamar New Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    штори з осіннього листя? запросто)) вийшло досить незле
    все, що треба - плівка і листя
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Креативно Креативно x 1
  15. MalvinkaZ

    MalvinkaZ New Member

    Хтось іграшки з мозаїки використовує в іграх зі своїми дітьми? Я знайшла набір який мені особисто сподобався, але не знаю як відреагую дитину, чи буде їй це цікаво?
     
    Останнє редагування модератором: 13 Листопад 2017
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    сьогодні були на МК. можна зробити і вдома. класно виходить і чудовий подарунок для дідусів і т.д....наша кулька
     
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member