Батьки роблять різницю між дітьми

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Merry, 26 Лютий 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    В моєму житті також був негативний приклад, коли роблять різницю між дітьми - це мій батько та його брат. Бабця завжди любила молодшого сина (не мого батька) сильніше. Це була якась дивна любов. Батько страждав від цього усе своє життя . Він не відчував любові матері. І з братом вони були не друзі, а суперники. Вони боролись за любов матері, але переможець завжди був один - не мій батько. І лише після його смерті вона зрозуміла, що "недолюбила"... Дядькові теж було важко після татової смерті - він відчув, що все було неправильно, що він міг допомогти, і все було б інакше, але конкуренція - це вже стало стилем його життя.
    Тепер її любов ділить татів брат та мій брат (її внук). Я не ревную))), я його теж дуже люблю. Нас з сестрою вона теж любить, але так собі...
    Все дитинство ми жили разом з татовими батьками і ця різниця між дітьми була перед очима постійно. Тому з народженням меньшого синочка дуже переживала, що когось буду любити більше. Але люблю я їх однаково сильно. І мені здається, що різниці не робимо. Мені дуже подобається, що в конфліктах наша сім"я ділиться на два табори - батьки та діти. Просто історія життя мого батька не дає мені права спаскудити життя якомусь зі своїх синів. Усі комплекси з дитинства))).
    І ще. Тепер наших дітей своєю любов"ю ділить бабця. Вона більше любить старшого, і кличе до себе в гості лише його. Але ми, та і він сам, йти без брата не хоче. Ось так. Їй завжди після цього незручно, але постійно виникають такі ситуації.
     
  2. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    Не розумію як можна дітей більше чи менше любити, діти є діти. Мій чоловік також хотів сина, але бачили би ви, яка в них любов з донею.
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    На жаль це не рідкість для багатьох сімей, особливо якщо один з дітей більш самостійний, то він вже автоматично якось стає на другий план. Теж таку біду маю, хоч у мене брат і старший, і сильніший, і багатший, але ж все одно з ним носяться як з писаною торбою:)
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    Зі сторони складається враження, що вашу сестру мама сприймає як свою найближчу подругу, їм мабуть добре разом, як би то не виглядало зі сторони, бо у іншому випадку не жили б так (але сестра ще молода, запросто може знайти своє щастя і все ще може змінитись, та й тоді, скоріш за все, мама захоче бути з нею). Ваша мама сподівається на те, що вона доглядатиме і допомагатиме її згодом у старості. Вона ж доросла жінка і бачить, що у вас своя сім'я, діти, і ви матимете купу своїх справ, маєте свої проблеми, за дітей будете дбати, а ваша сестра - то її "оплот". Буває ж таке, що одна дитина - "мамина", інша "татова" (але для мене то не є правильно) :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2014
  5. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    І в мене так було - ніколи не ділилася з рідними своїми болями і бідами, все вирішувала сама. Але в мене це склалося так тому, що коли я ділилася з мамою своїми проблемами, то не чула у відповідь пораду, а лише дорікання і критику. А от для сестри завжди знаходилося розуміння і співчуття, навіть коли вона була категорично неправа.
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    Все думала, що батьки люблять своїх дітей однаково. А як почитала цю тему, то просто в шоці. Зате маємо приклади, як не треба робити. А з приводу "діставання" родичів, думаю, найкраще поменше таким про себе розказувати і робити по-своєму, нічого не треба нікому доказувати, а там і "імуінітет" до того виробиться:girl_wink:
     
  7. lesya s

    lesya s New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    В мене така ж сама ситуація в родині, я молодша і мене люили менше, і тепер таке ж.Але стала замічати що так і до доні ставлюсь як колись до мене(вона в мене старша)чи то просто мені здається, стараюсь задобряти її одягом або аксесуарами, а вся уваги синові(молодший).Я це усвідомлюю, але змінитись не можу.
     
  8. InvisibleSky

    InvisibleSky New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    у мене схожа ситуація) батьки мають любимчка-меншого брата(різниця 3 роки)
    А я так, для прибирання, миття посудуду) Не те щоб я лінива і хочу лежати на дивані нічого не роблячи, але за все получаю я, а по головці гладять його) Я змирилась з тим що нічого не зміниш, і пообіцяла собі що нізащо і ніколи не буду робити різницю між своїми дітьми! Бо наскільки це образливо бути на 2ому плані, я вже точно знаю...:girl_sad:
    та і комплекси з такої атмосфери в сім*ї і ставлення до тебе, наростають ОГОГО які!
     
  9. keniza

    keniza New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    Мне всю жизнь казалось, что мама любит больше брата. Может просто казалось, а может и действует закон противоположных полов.