Басейни Львова і як в них навчитися плавати

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Грильяжка, 7 Червень 2009.

?

А ви вмієте плавати?

  1. вмію, плаваю доволі часто

    17,9%
  2. вмію, але плаваю рідко

    44,1%
  3. не вмію, але вчуся

    5,5%
  4. не вмію, але мрію навчитися

    30,6%
  5. не вмію й не хочу вміти

    1,8%
  1. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    І мій чоловік так каже, а я на спині панічно боюсь плавати:girl_cray: Весь час здається, що зараз під воду піду і навіть поборсатись не зможу, щоб виплисти.:girl_crazy:
    А взагалі плавати не вмію, можу метрів зо 5-10 проплисти, а далі вже нозями... Хоча воду страшенно люблю, ще з дитинства мене звідти витягнути неможливо, на морі чи озері виходила вже коли губи синіли, точніше мене тоді вже виганяли Пригадую, хоч не вміла плавати, в дитинстві сміливо стрибала з пірса, причому на глибину, а потім за допомогою когось з дорослих плила до берега. Тепер так боялась би, тому плаваю сама, на мілкому, не далі як по шию, але як і в дитинстві люблю товктися в воді довго-довго.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    на спині й справді легше плавати, я так пливу коли під час запливу хочу перепочити, але мені здається, важко так навчити плавати когось, бо треба абсолютно розслабити тіло і покласти голову на воду на рівні вух
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Дорослим вчитися плавати важче, бо вже багато страхів позаселялося:girl_smile:
    Багатьох діток я вже навчила плавати, то можете спробувати ви теж, як будете на морі (озері...):girl_in_love::
    -найперше, що треба запам'ятати - навчитись набирати бага-а-ато повітря (діткам показую пластикову пляшку з повітрям - вона плаває, а наповнена водою - тоне). Вода повітря тримає!
    - найпростіша вправа - це "поплавок" (оптимальна глибина - по пояс)- набрати повітря, сісти, обхопити коліна і чекати, поки вода вас підійме і почне погойдувати. Звичайно ж, для цього потрібно затримати повітря хоча б на 15-20 сек. Основне - відчути, що вода вас тримає.
    - після цього берете у свого малятка щось надувне (коло, м'ячик...), обхоплюєте його руками, набираєте повітря, відштовхуєтесь ногами від дна і підіймаєте їх назад Тут важливо саме набрати повітря, щойно випустите його - відразу набираєте і тримаєте. Ноги потрошку піднімаєте догори, щоб вийшли майже на поверхню води. Легше буде, якщо ними порухати почергово вгору - вниз.
    - коли вже навчитесь легко лежати на воді з колом(...) біля голови, потроху витягайте це коло вперед і працюйте ногами. Якщо ви зможете повністю витягнути руки з колом вперед, ви готові спробувати опустити голову у воду. Ну, а якщо і це вдасться, то ви вже майже готові самі плисти!!!

    Дивно це все писати, тому що найкраще - це показати. але якщо хоч комусь мої поради стануть у пригоді - я буду рада!!!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Звісно всьому краще вчитись в маленькому віці. Але сама я навчилась у років 12 плавати. В принципі я була екстремальна дитина - прийшла якось в басейн, залізла на вишку і давай з неї стрибати. В інструктора був шок, коли він побачив як я після стрибка пливу - по собачому!:girl_crazy: І він безкоштовно вирішив навчити мене по-людськи:) За один урок я нормально навчилась плавати. Нічого складного в тому нема. Єдине - вчили мене не на глибині - щоб спокійніше було і я думала про рухи, а не про те, що потону і інструктор тут же мені вказував ЩО САМЕ я не так роблю. Година часу і я полюбила плавання. Може і Вам дівчатка, просто звернутись до професіонала, замість самим мучитись?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    А я 2 роки відходила на водне поло. Кілометр тільки так для розминки плавали. Я за 3 дні до народження Марка півтора кілометри проплила. А тепер як відкрили Аквапарк я взагалі балдію - там 50 метровий басейн!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    +1
    мій муж таке брєєєєвно, але в школі на Симоненка його за два заняття навчили, ну скажем так не тонути:girl_haha:
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я навчилась плавати десь в 14 років на морі,морська вода тримає краще.Сама, причом дійсно таки спочатку на спині. А зараз я на спині можу лежати на воді і навіть не рухатись. Головне що розслабитесь і вода тримає.плавити дуже люблю, особливо на морі, загаряти не люблю так як я смугла.
    Позаминулого року відпочивали з коліжанкою і її чоловіком. То у мене були такі маленькі надувні подушечки, ті шо в комплекті з велюровим матрасом.От вона на тих подушках собі типу ходила , пробувала плисти, і до кінця поїздки все таки навчилась плавати, звичайно не досконало, але страх перейшов та і на воді тримається
    Може комусь поможуть такі подушечки
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    я плаваю з 10 років, +-2-3 роки собачкою. у 15 років махнула в Польщі через озеро шириною метрів 100 з центральною течією. без думки, що не допливу. головне щоб не було страху води.
    пісяля того випадку, коли мої друзі-поляки, обходили озеро по колу, бо болялися плисти, я зрозуміла, щоя на справді вмію плавати:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я навчилась плавати ще в 1му класі. Привела мене подруга в басейн (вона вже вміла плавти). Тренер каже давайте ідем на глубину. Вони ідуть і я іду. Він їм каже пливіть, вони пливуть, а я тону :girl_flag_of_truce: добре що він був недалеко і мене шваброю назад підтягнув.
    Відходила в басейн на тренування років з 6-7. Я відпочинок без купання на глибині і пірнання не уявляю:girl_in_love::girl_tender:.
    Але свою доню в басейн не віддам :no:sad:хіба що на кілька уроків, щоб вона на воді навчилась триматись) Я собі такі широкі плечі наплавала:beee:, а для дівчинки це не зовсім гарно:beee: А от хлопця варто віддати на секцію з плавання, в них ТАКЕ тіло виробляється...класичне чоловіче.:girl_in_dreams::girl_in_dreams
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Ну не знаю 10 років ходила на плавання -2 рази в тиждень і нічого собі (плечей) не наплавала. То хіба якщо в збірну віддавати дитину. А взагалі плавання для дітей (і для дорослих) дуже корисне.


    Про такі способи навчання плавання як кидання на глибину можу сказати лише таке - крім того що це дуже небезпечно, це ще й садизм. От тому стільки жінок тут і мають страх.

    Найкраще знайти хорошого тренера і він навчить плавати дуже швидко. Успіхів тим хто хоче навчитися :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    То колись було моє болюче місце, я плавати не вміла років до 12. Тато мене по-різному пробував начити, коли ми на морі були, хтів кинути у воду, але я так почала верещати :girl_cray:, що він на то дєло плюнув.
    А навчилась я плавати сама в маленькому басейні глибиною десь до бедра. Верніше не плавати а триматись на воді, а це, в принципі, основне. Просто там я була сама, ніхто на мене не тиснув і не було страху втопитися, який мене раніше просто паралізував. То для мене був найприйнятніший варіант.
    Грильяжко, не переживайте, якщо така трусіха як я навчилась, то і ви навчитесь.:girl_smile: Попробуйте як я - спочатку десь на маленькій глибині.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я водичку дуже люблю (напевно,тому,що риба :))І хоч двічі тонула, (про це я писала вже в іншій гілці)страху до води в мене ніколи не було.Павати я навчилась в 8 років сама-ми були на морі і багато діток вже плавало,от я і почала пробувати.Спочатку пірнала під водою,а потім навчилась тримати голову над водою.Малою з води не вилазила-аж батьки вже сварили,що вся синя.Зараз стала трохи лінивою,на відпочинку хочеться повалятись-позагорати,але плавання для мене хороший стимул скинути зайві кг.Скільки раз були на морі-завжди приїжджаю,скинувши 2-3 кг,при тому що їм набагато більше,ніж дома :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я плавати вмію і страшенно люблю. Але у природніх водоймах, у ідеалі на морі:) А от басейни нелюблю, у дитинстві мала алергію на воду з басейнів. Зараз вже дизинфікують може більш нормальними методами але мені басейни всеодно не подобаються. Можливо просто у нормальному не була.
    А вчилася плавати я у дитинстві у бабці на річці. Брат вчив. Заходив зі мною так що йому по шию і пускав мене. Я пару разув побулькаю і під воду:) Але як недивно відрази чи страху до води не дістала. Навпаки обожнюю воду і глибину. З води що в дитинстві що і зараз не витягнеш.
    Памїятаю один кумедний випадок. Я ще плавати не вміла, мені десь рокив 4-5 було. Збігала я з берега у воду. Щоб побільше бризгів при тому наробити. А брат зайшов так що йому чи ни по шию і каже "біжи до мене" а я і побігла. Він дивиться мене немає а коло нього над водою бант плаває:)
    А я памьятаю що мені дуже під водою сподобалося, так гарно спокійно. Хотілося ще там побути. Але батьки витягли і висварили обох. Потім мені пів дня волосся сушили.
    Взагалі я водне створіння і Настя у мене така сама. А маю родичів які живуть у Одесі і при тому на морі можуть за все літо ні разу не побувати і плавати практично не вміють(тільки коло бережка) і не люблять. От того я зрозуміти не можу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Крістіночко докладніше будь ласка про той матрац з подушечками...
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Надієчко напишіть мені де та школа і як там домовлятись бо то недалеко від мене
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Для мене поняття плавати асоціюється тільки з басейном, а у водоймах то купатися. Всі хто професійно плава зі мною погодяться. А щоб навчитися плавати головне не боятися води.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Там вже канікули. Хіба з вересня:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    то 85, та шо навпроти озера...пішли вечером подивитись(там збоку є вхід в басейн), якраз попали на тренера...файний такий дядько...заняття там з 20.00 до 21.00, але він є і довше...два(а можна і три) рази в тиждень коштують 200грн./міс.
    Але Панадолка права там зара канікули...з вересня хіба будете вчитись...
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    я таки на морі навчилась плавати.а от ще до того, дитиною на річці чуть не втопилась......думала після того в воду не залізу, але нічого, відійшло!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Плаваю ше з дитинства,просто то обожнюю,на озері, чи на морі я ,то тільки в воді і сижу,зимою в басейн,ми часто їздили з батьками на моря,там і навчилась плавати сама,потім віддали на плавання,люблю то діло.
     
    • Подобається Подобається x 2