Балачки рукодільниць

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    поняття не маю, я вчора з нету скачувала все підряд по цьому малюнку, а чи ті схеми якісні хз? тєжко щось((
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я отак після перерви в 20 років прийшла в магазин і на питання "Що Вам?" відповіла : "Все :)". Мені дали папку зі схемами, під неї все підібрали і порадили. За 10 хв. вийшла з повним комплектом і натхненням )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Та. Тому найперший варіант був піти особисто в магазин

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну та схема, кажись, непогана. Може не вийде 1в1 як в оригіналі, але це ж пейзаж, а не портрет тут не так важлива 100% відповідність. Я б казала вишивати! То не є складний дизайн (великий, так, але не дуже складний) - там все гарно геометрично і зашиваються одним кольором великі шматки одразу. Я теж починала з не найпростішої схеми і теж на чорній канві і досить складний дизайн з 10 відтінками блакитного кольору і купою півхрестиків. Мені темна канва не є набагато складніша за білу - я взагалі її люблю, головне хороше освітлення та й усе.

    Так що я б казала починати ту картину (звісно якщо дуже хочеться:) )
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Ziben

    Ziben :)

    в мене була схожа ситуація, але купила там саморобний набір для вишивання "ланарте". і коли вишила вже 1/3 картини побачила що відріз тканини в тому наборі був замалий:girl_cray: (вишивати завжди починаю з центру, тому спочатку просто склала кусок вчетверо і почала вишивати). після того випадку купую тільки оригінальні набори, за винятком ботанічної серії DFEA і якихось маленьких картин. Бо шкода сил і часу, якщо потім результат виявиться не таким,як я хотіла.
    що до діменшнс- маю залишки ниток з набору, то для цікавості звіряла кольори по карті з ДМС-:nea:не то.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ziben

    Ziben :)

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    дуууже, певно буду замовляти набір

    де той хомяк в обмороці? сподіваюсь, я свою теж колись зможу показати комусь, крім собе і не спозоритись)))
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2016 ---
    точно буду набір замовляти:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    знаєте як називається дизайн? пошукайте в мережі вже відшиті роботи, як правило рукодільниці викладають і схеми з нитками, або пишуть чи то оригінальний набір чи підбір.
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    *Вікторіанський шарм*
    Мені познаходились застарілі посилання від тих, хто таке вишивав, але може я не там шукаю, бо не орієнтуюсь, де є якісь нормальні тусовки вишивальниць
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    сайт "вишивалочка" але розділ форум - всі свої схеми лише звідтам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Ну і так, я не проти підборів - набір купувала 1 раз в житті від Мережки :girl_blush2:боне знайшла схеми (хоч якби мала фін. можливість то купувала би). У мене в далееекому списку хотілок теж є той будинок :girl_smile:, то буду вишивати по схемах з нету за потреби в процесі міняючи нитки (ну але на те треба деякий досвід вшивання, "з нуля" не вийде добре справитися з неточностями кольорів).
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2016 ---
    клуб "Осинка" - там дууже багато схем знайшла в свій час (бо зараз трохи закинула вишивання :girl_in_dreams:). Там і обговорення-поради толкові є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @arushka
    то Вікторіанський шарм від Дім. він в мене в хотілках.
    маю схемку в РМ(якщо треба) тоді з компутера можна вишивати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Я знайшла той будинок в ПМ, можу скинути, порівняєте собі зі своєю схемою, але швидше за все вони однакові.
    Ну і раз тема ожила, прошу і мені поради. Хтось вишивав польовий букет ось такий?[​IMG]
    Я майже все вишила, але зависла на півхрестиках внизу біля горнятка. В мене все злилось в один колір, а там їх два. Скиньте хтось перевірену схему

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    фсьо мені скидайте, хто шо має:kisss:
     
  15. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    @arushka той будиночок вишивали нашi дiвчата з посиденьок, навiть тут на вернiсажi э окрема тема з процесом i результатом, гляньте собi.З телефону не можу скопiювати посилання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    дякую величезне, пішла шукати
     
  17. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ви мені в карму писали, щойно побачила. Схему десь вже посіяла...
    Я б все таки радила купити набір. Принаймі якщо я таки відважусь вишивати цей дизайн, то з набору. Бо шукала свого часу канву синю, то так і не знайшла хорошої якості і з відповідним кольором. Та й на нитках не надто зекономите , бо ціни на них високі. Деяких треба мало, а купляти прийдеться цілий моток( або шукати десь по пів). То на одне вийде. Та й вишивати по перенабору, це завжди ризикований результат.
    І взагалі раджу для початку вишити щось менше. Ця робота досить важка і велика як для початківця.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, щодо ціни на дмц, то є дешевший варіант, китайські схс. Вони трохи тонші і м'якші, але палітра співпадає повністю по номерах. Ціна в районі 4 грн/моток. Я ними вже одну картину вишила, не можу жалітись. Звичайно, на сорочку краще брати дмц, але для картинок такий варіант досить непоганий

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1