Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Тестостерон підвищений дає ознаки посиленого оволосіння на тілі ( руки, вуса, груди ), у мене такого немає. Сьогодні була на трихоскані в Новодермі- 63% волосся спить, тобто приготувалось випасти. Жах полягає у тому, що нема спеціалістів, у Львові так точно. Крім мезотерапіі і плазмотерапіі трихологи нічого не пропонують, а дерматологи лише шампуні з бальзамами дорогими виписують.
    Хто з ендокринологів у Львові є дійсно хорошим, тямущим ?
     
  2. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    пробачте, щось я таки наплутала... але тоді точно була проблема з гормонами, видно деталі я таки не запам'ятала.
    і мене це цікавить... Ви не пробували звернутися до Гоцко Ней в обласній поліклініці? хай там і черги, але її думка може бути цінною, хоча б для порівняння з іншими. Я не йду більше, бо вона категорично не лікує під час лактації, а мені на тому розходиться. На загал вона далеко не останній фахівець. Принаймні мені радив її знайомий лікар. Можна розпитати (правда не знаю кого) про ендокринологічний диспансер.
     
  3. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Ні, ви не наплутали. Коли тестостерон підвищений, волосся капець як вилазить, і проріджується ділянка тім'яна, жінка лисіє по чоловічому типу. Бачила дівчат з такою проблемою, це біда. :sad:
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Сестра була декілька місяців тому в Гоцко-Ней, яка поставила їй діагноз аутоімуного тиреоідиту. Сестра проконсультувалась ще в Шеремети - поставив такий самий діагноз. Добре, що сестра перед тим, як лікуватись, вирішила порадитись ще в свого терапевта. При ретельнішому обстеженні + додатковий аналіз виявилось, що це дифузний токсичний зоб. А це зовсім інше захворювання і лікується воно теж зовсім інакше. Це було 5 місяців тому, сестра приймає лікування від зобу, почуває себе добре, гормони прийшли до норми.
    Так що завжди бажано перепровіритись. Навіть професор, а особливо, якщо на прийомі багато людей, і, відповідно, мало часу, може помилитись.
     
  5. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Я теж про це думаю. Тому й шукаю хорошого лікаря. Дівчата, діліться контактами.
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Також були не дуже хороші враження від прийому в Гоцко-Ной, можливо дається взнаки її вік. Захворювання щитовидної залози справді потребують комплексного обстеження, можливо консервативні підходи будуть дещо застарілими. Була на прийомі в Сандурської Соломії та Коноварт Оксани (в ендокринологічному диспансері на Острозького). Щодо компетентності судити важко, оскільки консультувалася в них вже безпосередньо перед операцією, наскільки дієвим було б лікування судити важко. Був дифузний токсичний зоб, лікувала близько 11 років, а майже 3 роки тому щитовидну видалили повністю. Після операції дуже почало випадати волосся, як виявилося частково через те, що зачепили паращитовидну залозу і порушився обмін кальцію. Після кількох курсів прийому кальцію та підбору потрібної дози еутироксу випадати перестало. Але нестача кальцію пов'язана саме з оперативним втручанням, тому навряд чи може бути причиною випадання при автоімунному тиреоїдиті. Поки дозволяв вік лікувалася в дитячого ендокринолога Грицюка І.І. (в Чорнобильській лікарні), враження дуже позитивні, лікар компетентний (направду шкода, що лікар тільки дитячий)
     
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Мабуть, мені призначили неправильне лікування. 4 місяці приймаю еутирокс, а антитіла збільшилися втричі.
     
  8. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Можливо помиляюся, але еутирокс впливає тільки на рівень ТТГ, рівень антитіл може залишатися високим навіть при вдалій замісній терапії (коли вдається нормалізувати рівень ТТГ). Крім того, можливо 4 місяці це ще не достатньо часу, мені потрібну дозу вдалося підібрати тільки через 1,5-2 роки (хоча діагноз та лікування в мене інше, крім того при повній відсутності щитовидної залози після операції простіше підібрати потрібну дозу). Все ж варто проконсультуватися в кількох спеціалістів. Наскільки знаю, в ендокринологічному диспансері проводять комплексне обстеження (мають власну лабораторію).
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Ну щож.. почалася моя епопея...
    Вчора знов здала ТТГ, а там мама-мія! аж 7.05!!! А я вагітна! призначили гормони в дозі 25, через 2 тижні повторити аналізи. Будем надіятися на спад...
    Щось я провтикала що то вже давно мала почати приймати ліки, а тут вагітність і як понеслось - закрутилось... Забула про лікування, а тепер маєш....
     
  10. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Напишіть, коли будуть результати.
     
  11. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Як у вас справи?
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Нині здала аналізи, будем бачити що там...
     
  13. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Як гадаєте, для АТ характерне сезонне загострення? Щось мені не так добре останнім часом як було, тож я в роздумах: чи списати все на сезонність і стрес, чи шукати глибших причин. Стрес, наскільки знаю, теж дуже ускладнює самопочуття при АТ, правда?..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    100%! Сам АТ від стресу і виникає. Здайте аналізи, подивіться як ваш ТТГ поживає.
     
  15. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А які ознаки АТ можуть бути в самопочутті?
    Можна в пп
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Здала аналізи, на нині маю
    ТТГ - 2,36
    АТПО - 63.14
     
  17. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    здається він у Вас в нормі
    в якого ендокринолога лікуєтеся?
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Лікуюся у Винарович Ольги Михайлівни. Ну рахуйте за кілька тижнів мені той ТТГ з 7 з хвостиком впав при прийомі Л-тироксині 25 (при тому що купила я наш український, а не німецький), але ніби дозу все одно будуть пізніше піднімати...
     
  19. gamma

    gamma Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    При післяпологовому тиреоїдиті приймала Зобофіт 3 міс. Через міс після початку прийому почала себе якось краще почувати.
     
  20. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    напевно в мене та ж проблема :sad: Страшенно лізе волосся уже протягом року, кілька місяців тому почала інтенсивно обстежуватися. Так ось поки що знайшли на узі підозру на АТ. Напривили на аналіз гормоні Т4, ТТГ, Ат-ТПО в лабораторію меділайн що на науковій. Нічого не чула про цей заклад , може хтось шось знає? І ще підкажіть хорошого ендокринолога,бо обстеження я зробила , а фахівця який би це все зібрав до купи і проаналізував не знаю...