Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А пролактин в нормі?
    У вас вже давно АІТ ? Тобто до вагітності він був розгуляний?
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    До вагітності взагалі незнала що мала, а після пологів почалось то одне то друге і пішла шукати в чому справа...
     
  3. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Дівчата, які ви гормони щитовидки здавали?
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Т4, Т3, ТТГ, АтТПО, АтТГ



    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Т3 і Т4 вільний, так?
     
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Теж маю той тиреоїдит. Виявила, як шукала причину невагітнення. Здавала аналізи АнТПО, Т4 та ТТГ. , то АнТПО зашкалювали ( показний був поза тисячу) Т4 в нормі, і ТТГ був в 5 раз вищим норми... Як почала приймати Еутерокс, то за місяць й завагітніла. Вагітність протікала добре, крім загроз на 6 та 19 тижнях. Після пологів страшенно лізло волосся, то був капець, ну але до 6 місяців малої пройшло. Еутерокс пю досі, наразі лікарка казала, що лікуватись крім еутероксу нема як, поки годую дитину.
     
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Мене запитали так в лабораторії на Нєкрасова. Я відповіла що мені "стандартний" Т3 і Т4 :girl_cool:.
    Зробили той, що треба ( мабуть, вільний ).

    ---------- Додано в 23:45 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

    :girl_impossible: А як ви себе почували при таких показниках? Яку дозу еутироксу вам призначили?
     
  8. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Коли були такі показники, то в основному була дратівливою, надто сентиментальною і часті головні болі (правда незнаю чи ці болі з тим повязані) Зараз пю 50-ку, то показник біля 3 (норма до 4). Почуваюсь добре.
     
  9. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А вага після пологів? Нормувалась? Волосся?
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Після пологів я багато скинула, але за останній рік поправилась, трішки відкорегувала харчування і вага поступово зменшується. Волосся , як вже писала, після пологів півроку дуже лізло, думала полисію:), але зараз вже так не лізе, пару волосин при розчісуванні - вважаю, то нормою.
     
  11. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А я зараз так думаю :sad:
    Волосся тільки перестало лізти, чи назад все повідростало?
     
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Відросло. Памятало як приїжджала до мами осінню минулого року, то мама так дивувалась, що в мене таке густе волосся:) це вже було десь через рік після кошмарного випадіння.

    ---------- Додано в 00:24 ---------- Попередній допис був написаний в 00:21 ----------

    А, ще згадала - після пологів перші місяці я еутерокс не пила, бо показник ТТГ був практично на нулю..
     
  13. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    може бути, але в себе я такого не помічала, в 1 вагітність набрала 12 кг, в другу 14 кг, але скинула вагу вперше вже до 4 місяця після пологів. тепер важче, але чомусь здається, що щитовидка тут десь "винна" 50%, решта мабуть таки апетит через ГВ.
    видно моє бажання обстежитися саме зараз таки виправдане.
    щодо статті - але вже 2 лікарів мені говорили, що ця недуга не виліковується, буде краще-гірше, з перемінним успіхом, але вилікуватися не вийде. цікаво, чи це дійсно так.
    але що вагітність - казка - то було таке перший раз, вдруге вже не так, але ускладнень якихось аж таких не спостерігалося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Дівчата, хтось з вас пив Щизарен чи Лізорм ?
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    ні, не пила. але постою, послухаю, може хтось щось про то скаже. цікавий опис препаратів
     
  16. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

     
  17. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Волосся не перестає випадати. І вітаміни, і шампуні, і Дюсерваль - і нічого з того :sad:

    ТТГ в нормі ( при еутироксі ), може ще АтТГ треба було здати? Хоча лікар сказав, що контролювати лише ТТГ потрібно. :girl_sad:
     
  18. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Лікар правильно сказав. Цей гормон ключовий. Тому достатньо контролювати саме (і тільки) його.
     
  19. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Чекаю результатів по АтТГ, рясне ви падіння перейшло в дифузну алопецію. Якщо аналізи будуть в порядку- буду мезотерапією лікувати волосся. Процедура страшенно дорога. Головне щоб допомогла.
    У когось ще є такі проблеми з волоссям?
     
  20. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    не можу сказати таке саме щодо волосся
    воно в мене посилено випадало двічі - і завжди після пологів, коли відбувається гормональна перебудова від вагітного до звичного стану. зараз вже не помічаю аж такого випадіння волосся.