Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    ви задоволені лікарем ?
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Так, за 2 роки не мала з нею жодного казусу. Приємна лікарка. Ще попри свою парафію помагала мені з руками бо трусяться як в алкоголіка, консультувалася з невропатологом, призначила ліки.
     
  3. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А де вона приймає?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    В Параскеві і ще десь, чи то медінституті чи що.. Я в Параскеву ходжу.
     
  5. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А що лікарі радять при тій болячці? Що робити? Що не робити? Спорт? Море? Гори?
    Може якісь рекомендації особливі дають?
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Ви маєте на увазі тереоідит чи коли руки трясуться?
     
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Тиреоідит


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Та нічого особливого не радять, здорове харчування і прийом гормонів
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    і активний спосіб життя, принаймні мені радила лікарка спортом займатись, щоби обмін речовин розганяти
     
  10. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Розкажу про себе:
    1. Категорично ніякого сонця вдень. Лише до 9 ранку і після 6-7ї вечора. Ще у червні 2011 року мені було сказано це як безаперечний факт і, за словами лікаря, якщо злегковажила б цією порадою, то у вересні довелося би оперувати щитовидку.
    На морі минулого року весь час була в тіні і широко-крисому капелюшку, який постійно кидав тінь саме на зону щитовидки. Хоча в підсумку засмагла найбільше, але лише в дозволений час.
    2. Активний спосіб життя. Тут усе ясно: життя це рух.
    3. Не нервуватися. Минули роки, поки я змогла поступово звикнути до цієї поради.
    4. Влаштовувати хоча б один розвантажувальний день на воді і сухарях. Зазвичай для мене це п'ятниця, і переважно додаю якісь фрукти. Знаю, що багато хто проти такого варіанту, але мені підходить. Інакше б не дотримувалася.
    5. 2 літри чистої води на день і раціональне харчування.
    Думаю 3 перші пункти не нашкодять нікому :)
    Ну, і чесно признаюся, що лікування моє йде на основі нетрадиційної медицини. Аналізи в нормі, хоч і на початку суттєвої зміни гормонального фону не було. Вузлики зменшилися і до них уже немає кровоплину. Самопочуття за три роки суттєво покращилося, вага наближається до норми (зайвих було десь 15 кг, зараз - 4). Цьогоріч лише дотримуюся зазначених вище рекомендацій, попередні роки пила трави за спеціальною схемою. Що справді турбує, то це запаморечення: не можу ані різко встати, ані зігнутися. Але то радше через ВСД. Ну, і волосся трохи випадає.
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    розкажи детальніше, якщо можеш
    лише трави?
     
  12. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Так, перші півроку то були три трав'яні настоянки, які приймалися вдповідно до схеми, а вже потім два з половиною роки - суміші трав, які також відрізнялися способом приготування і вживання. Складу їхнього не знаю, лише візуально можу визначити деякі компоненти. І призначені вони були не лише від АТ, а й деяких інших незначних проблемок, як от застій жовчі і тощо. Ну, і крім того, сумлінне дотримання зазначених рекомендацій.
     
  13. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Постою,послухаю.а то ті ж самі болячки(((
     
  14. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    в мене щитовидка збільшена до ІІІ ступеня, коли вживала регулярно за певною схемо тироксин - за рік зменшилася до І. почувалася я дуже добре, не була така сонна і вяла, мала більше енергії, менше нервувалася. в мене ніколи не було симптому "викочених очей", але рівень ТТГ завжди в нормі (хоча останній раз при вагітності здається був 4,2, то моя знайома гінеколог казала, що міг би бути і менший). я вже не дуже пригадую ті показники, може пр нагоді пошукаю, але в мене хіба титр антил до пероксидази був не зовсім, але незначне відхилення від норми.
    йод мені призначали тільки під час вагітності, загалом схема лікування була від дози 25 еутироксу, далі на збільшення до 50, було періодично 5 днів вживаю, 2 дні перерви, за рік такого прийому був зоб І ст.
    Я лікувалася в Гоцко-Ней. Вона хороший лікар,багатьом допомогла, але черги... і буває, що настрій в неї не дуже, то може таке сказати, що іноді аж дивно (в мене так було, коли я прийшла вдруге вагітна, вона так відреагувала, що я довго була з ГВ, що я вирішила більше не приходити, тим більше при ГВ не призначає лікування, рекомендує відлучати).
    Будучи вагітною, забігла я до ендокринолога з поліклініки, вона те саме підтвердила, що зоб ІІІ ст., але признвачила трохи інші показники для аналізу. проте я досі не здавала ті аналізи і не маю наразі можливості тим всім зайнятися, а дуже треба.
    Я написала про самолікування найменшою дозою гормону, бо відчуваю, що вже треба, але звісно, нікому не раджу цього робити. я вже знаю, яку схему мені призначали, тому й ризикнула, поки нема як серйозно розпочати лікування....

    ---------- Додано в 01:47 ---------- Попередній допис був написаний в 01:41 ----------

    Сонця - ні - в жодному разі не засмагати під відкритим сонцем
    Якщо є проблеми з горлом - обовязково лікувати, як і зуби, бо одне друге зачіпає.
    не рекомендувала мені Гоцко-Ней ні йодовану сіль, ні ламінарію, і нічого собливого відносно харчування, хіба збалансоване і максимум здорове.
    це для мене зараз теж важливо, маю такі 4... коли лікувала Щ, то зникли без особливих зусиль, тепер так не виходить і волосся випадає неймовірно...

    ---------- Додано в 01:49 ---------- Попередній допис був написаний в 01:47 ----------

    Шукаю лікаря, рада буду підказкам, якщо хтось має хорошого.
     
  15. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А як тиреоїдит впливає на вашу вагу? До збільшення чи до зменшення?
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    відповім так - від часу, як почала його приймати дууууже повільно скинула 15 кг (то десь 2 з половиною роки, при регулярних фіз навантаженнях і адекватному харчуванні) ше маю багацько зайвих, то працюю над тим. але далі то дається важче.
    загалом - то в мінус йде вага
     
  17. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит


    коли лікувала - легко скидала вагу у поєднанні з помірними фізичними навантаженнями, саме тоді вага була ідеальна, і навіть на кг менша, ніж я хотіла )))
    тепер то дається важче, але в мене додатково набрана вага за час вагітності. думаю, що лікування би допомогло, але не хочу йти до першого-ліпшого лікаря, наразі розвідую )
     
  18. Black

    Black New Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Я на Еутероксі 25 вже роки 3. Почуваю себе нормально. Дозу до 50 лікар не збільшує, ще встигну каже. Рівень ТТГ останній раз, коли здавала, був в межах норми (4 з чимось). І я якось про цей недуг забула і не переймаюсь. Але звичайно, за здоров"ям потрібно слідкувати.
     
  19. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Ви без перерви його п'єте? Чи курсами?
    А які у вас антитіла були ( АтТГ ) ?

    :girl_claping:
    Чула таке, що вага може дуже ( дуже! ) сильно пригнути під час вагітності і не нормалізуватися після пологів. Вас не лякали таким ? Ще кажуть, що щитовидці капець після пологів, тобто після великих гормональних стрибків.
    http://www.isb.kiev.ua/tireoidit-privid-vidmovitisja-vid-zaplanovanoi/
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    У мене так вага стрибнула і мало того що не повернулася так пішла далі в плюс... Ну і щитовидка загуляла конкретно, почали лізти коси, роздратованість, сухість шкіри жахлива, аж тріскає.. Ввечері обмазуюсь з голови до ніг маслами, молочком і всяким різним бо нема ради.
    Вага до вагітності 50 кг, зараз 63-65... Груди з 3 розміру виросли до 5-6 і такими й залишилися, як пропало молоко то не зменшились... Короче кажучи- печалька...