АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 24 Січень 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та можна взагалі тоді для себе робити й нікому ніц не роздавати. І все своє при собі лишиться. :girl_crazy::girl_blum:

    Дійсно, якщо є бажання зробити додаткову, 7-му, то справа вже автора.
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

    Так, атс - це візитки, але не штамповані, а певним чином колекційні. Тож не дивно збирати їх у колекцію. Щодо колекціонування своїх власних - не бачу в цьому ніякого нарцисизму. Особисто мене цікавить творча, технічна сторони - яка ідея, як, і за допомогою яких акцентів, матеріалів, технік чи прийомів, я її втілила. Певним чином це відбиток настрою, фантазій, вмінь, які зафіксовані в певні моменти твочого життя і розвитку, інколи цікаво дістати ці моменти з шуфлядки і прожити ще раз:) Я не роблю сторінок, листівки теж надовго не затримуються (та й зміст їх у себе затримувати?), тож поки єдине, що я можу лишити на згадку про певні творчі моменти собі - це маленькі картки. Нічого поганого я в цьому не бачу, і нарцистичного в тому числі.

    Щодо критики в західних блогах нічого не можу сказати, я не часто там читаю, переважно розглядаю роботи. Але знаю точно, що критика потрібна, здорова звичайно. Не заперечую нарцисизму у вітчизняних колах, та що й говорити, на Вернісажі теж він присутній, особливо коли заходить мова про ліфтинг.
    Порівняти ці два блогосвіти в мене не вийде, так як мало що знаю про західний, але я маю велетенський вибір блоґів, і спілкуюсь там, де мені комфортно, то надто потерпілою від нарцисизму не є, надіюсь і від мене ніхто не постраждав)

    Справа не в тому, щоб обділити когось і не додати комусь. Власне що одна атс спеціально зробиться для себе. Чесно кажучи, цього разу мої атс-ки одинакові, що не забороняється правилами, і маю заготовок ще як мінімум на таку ж партію, тож можу собі хоч ще 6 зробити, просто ж не в кількості справа;) До того ж підозрюю, що багато кому вони видадуться дилетантськими та нецікавими, вони направду зовсім не є крутезні, але для мене вони особливі, тому що, як я вже писала, багато чого саме на них я спробувала освоїти чи поєднати, то чому б і не залишити маленьку пам'ятку) А запитала, бо може ще комусь так захочеться)
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Щодо серії. Серією є не колекція з чужих АТС, бо то саме колекція, серією є тільки те, що зробила одна особа на задану тему.
    Та я про нездорову, вивищення й зарозумілість. Так само злостиві коментарі...
    Не хочу продовжувати цієї дискусії, вона мене розстроює.
    Захист авторських ідей - це нарцисизм?
    Тоді виходить, що крадіжка ідей - це альтруїзм?
    Я щось заплуталася.
    Можна роздрукувати фото й зробити альбом-портфоліо.
    Ну, от в мене відсіялося власне багацько, бо таке враження, що скрапери - то якась еліта. Добре, що форумлянки мають свої блоги, туди й ходжу. :)
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

    Перепрошую, колекція з одного обміну.

    Про критику: те, що є нездорова, не означає, що немає здорової. Окрім того, завжди треба пам'ятати про суб'єктивність "критиканта". Не знаю, можливо це я така товстошкіра, чи мене ніколи аж так злостиво не критикували.

    Щодо ліфтингу - тут взагалі дуже тонкі грані. Скільки разів бачила подібно зроблені майже водночас роботи, чи за власним скетчем, чи з використанням певних акцентів, технік - і найчастіше я згідна з тим, що ідеї літають в повітрі, бо вже до нас все втілено і придумано, показано, ми ж робимо ще якісь інтерпритації колись почутого, побаченого, і якесь крутезне ноу-хау вигадати дуже складно, і зовсім не всім потрібно. Що є надто складним до ліфтингу - це авторський стиль. Вважаю, що якщо надто припікає стати єдиною та неповторною, то треба до нього прагнути. Ну а декому й не припікає, але так вже стається, що той стиль з'являється, то куди ж подінеться людина від нього)

    Вважаю, в творчості, як і будь-де, не роби іншому того, чого не хочеш щоб зробили тобі, і буде всім щастя:)

    Не знаю, мені важко пояснити цю всю купу думок детально, але знаю точно що немає тут "все погано", а там "все добре", намагаюсь брати хороше звідусіль. І хорошим воно може бути лише на мою, суб'єктивну, думку)

    Надаю перевагу живим відчуттям.

    Лілю, не розстроюйся;)

    Біжу по справах, якщо щось, пізніше відпишусь)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

    А я цього й не казала. Але сама присутність
    То я надвразлива, мабуть, бо мене вражала пряма злостива критика на чужу адресу, щодо себе ніколи такого не читала.
    Є ліфтинг, а є кейсинг, то треба розрізняти. А ще є крадіжки фото (про це часто пишуть саме на англомовних блогах). І коли на блогах пишуть, що матеріяли на блозі викладені суто для натхнення, це значить, що вони не проти ліфтингу, але не кейсингу власне. Загалом у скрап-колах прийнято сприймати ліфтинг і навіть кейсинг як перші кроки навчання, але прийнято також і відсилатися на автора, просто з вдячності, що завдяки ньому чогось навчилися.
    І спершу все починається із того, що ліфтинг та кейсинг - це норма й не треба посилатися на того, з кого копіювали, а тоді переходить у те, що ділитися зображеннями, цифровими паперами, відштамповками - теж нормально. Добре, якщо не знаєш, а якщо знаєш? Я от лише нещодавно довідалася, що ділитися відштамповками вважається також крадіжкою.
    Основна різниця, мабуть, у тому, що десь скрап сприймається суто як хобі, а десь - як бізнес. Може, я помиляюся, не знаю, але саме так виглядає.
    Тобто? Не зовсім зрозуміла твою думку. Якщо я вважаю щось хорошим, то воно хороше, а якщо ні, то ні?
    Я такого теж не кажу. Просто є речі, які в англомовних блогах в принципі відсутні й усе. А все добре чи все погано, то так не буває ніде.

    Та щось не вмію. Переймаюся всім аж занадто...
     
  6. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    А хто саме?
    поясніть, будь ласка, як на пальцях, хто і коли та звідки може обирати АТС
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Дівчата, маю ще питання. Отже, оскільки ми розбираємо по 4 АТС, а залишається в кожного учасника по 2, то виходить, що на базар залишиться 40 АТС. Враховуючи, що нас є 20, то ми на базарі можемо взяти ще по 2 АТС (від учасників з інших гуртів). Робимо так, чи розбираємо по одній і робимо вернісажний базар, як колись планували?
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    давайте по 2 будем дерибанити))
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    І я за 2 шт:).

    Soloo, в топі під тегом "детальніше" є поділ на гурти, вивчіть, хто є у вашому і щодня обирайте у своїх "одногуртників" по 1атс. Сьогодні виставляєте ви, завтра Маруся-мама, в середу Наташа Рикова і т.д.
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Скажіть, а сніжинок має бути багато, чи достатньо однієї)? В мене просто творчий СТУПОР!!! В думках вже одні сердечка))))
     
  11. opko

    opko Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    І я за дві.
     
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Дівчат, ну і так же все розписано.
    Ви, Soloo, виставляєте свої АТС сьогодні, бо

    А обираєте ви завтра, післязавтра, після-післязавтра, та на "базарі". Обираєте з тих АТС, що виставляють дівчата Вашого гурту, а це

    На "базарі", навпаки, обираєте які завгодно АТС, але тільки не АТСки дівчат з Вашого гурту.

    Я теж за 2 АТС.
     
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    я за цей варіант, давайте нести скрап в маси:connie_pull-pigtail
    але з іншої сторони не факт, що аж 20 вернісажниць захочуть атс...
     
  14. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Дівчатка АТС - ки просто дуже гарні!!!

    Я за 2 АТС - ки на "базарі".
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

    Цікавий анонімний принцип - хотілось би якось спробувати:)
    Тільки не зовсім зрозуміла, як буде кожен собі вибирати, кому надсилати...
    Ой, перечитала ще раз і зрозуміла, що вибирати треба не учасника, а атс для учасника свого гурту))) То для мене найскладніше, хіба лічилочкою:connie_pull-pigtail
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

    Анонімний - це так, як ми робили найпершого разу (обмін Любов).
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    А я хочу від EKate № 4, а від Soloo буду рада отримати № 1. Дякую :girl_tender:
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Іро, ти вже обрала в Насті. Решта дівчат не з твого гурту, чекай до завтра:), виставлятиме Віка, в середу - ти (не вибираєш ніц), і далі по списку.;)
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

    тааак, з мене вже навіть чоловік сміється :girl_emo: я дуже-дуже постараюсь чимшвидше все зрозуміти... і мені подобається ця гра! :girl_in_love:
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: АТСкоманія та інші манії, або обмін скрап-мініатюрами

    Лілю, а коли запускатимеш "лямурний" обмін? Знати б який обов'язковий елемент і вже б готувала щось:). Чи вже аж після "базару"?

    І ще. В топі написано
    У нас зараз по 5 учасників в гурті. Бо якщо по 4, то на базар піде три АТС-ки. Не забагато (собі ж не лишаєм)?