АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Січень 2013.

?

Який спосіб обміну АТС ви би обрали для цього обміну?

Голосування закрито 29 Січень 2013.
  1. "Один день - один гурт", тобто кожен гурт виставляє всі АТС в один день

    4 голосів
    30,8%
  2. "Один день - одна АТС з кожного гурту", тобто АТС виставляють 4 особи на день, але з різних гуртів

    9 голосів
    69,2%
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Ну, то є субота для таких випадків. І середа то якраз серединка.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Так в неї там весілля в суботу... і до середи може щойно відійде. Її варто з кимось поміняти...

    ---------- Додано в 14:45 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

    На мому календарі 30-те січня в середу.:girl_crazy:
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Ліля мабуть мала на увазі наступну суботу, ту що для спізнюхів:).
    До речі, Лілю, 27 січня то неділя, а не понеділок.:)
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Дякую. Певно ту і мали на увазі. Ну надіюсь, що Катя відійде від вісіля до того часу :)

    А я он тепер зрозуміла де я помилилась. Я ж знала, що не було так, що в один день одна людина виставляє і пам’ятала, що було їх декілька. А просто декілька було з різних груп. З попередніх дописів я зрозуміла, що одна людина виставляє в один день і все, наступну чекаємо наступного дня. Я особисто ніц не маю проти аби дні йшли по-групах, всеодно не можеш взяти собі АТСку з іншої групи, і всеодно облизуєшся і заздриш до дня базару, але як нарід голосує... ну то ней так і буде. Тобто єдина різниця в тому, що хто в першій групі не ображається, бо має бути готовим до наступного вівтірка, а може розслабитись... Як на мене кто опоздал, тот нє успєль! І вже!
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Так, Марусь, з іншої не можете, але ж в цей день і хтось з Вашої групи теж виставляє свої АТСки, тут Ви і обираєте.
    Я так зрозуміла, що Ви просто сплутали то все з "Базаром", бо ж на базарі ми виставляли всі залишкиАТСок однієї групи, ось і вийшло що виподумали, що всі виставляються в один день. Хоча може і щось інше Вас сплутало. Але це не суттєво, ніхто ж нікого не звинувачує, просто добре що зараз помітили, бо потім би почалась "нерозбериха" в процесі викладання АТСок.


    Я перша в групі -готова вже:girl_wink:
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Я себе вже пояснила. Для мене вигідніше прийти взяти все в один день а тоді чекати базару - залишки з інших гуртів. Я не завжди маю час щодня приходити і вибирати АТСки.
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Підтримую!!!!
    То трошки довгенько по часі виходить.
    Я звісно ще зовсім зелена в обмінах, але не дуже хочеться то все розтягувати до весни))) А то напевно так і буде, бо поки вибереш, поки відправиш, а ще всякі непередбачувані обставини, поки тобі пришлють, то вже і забудеш, що чекаєш))
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    можете зі мною поміняти - я вже готова :girl_cool:
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Які ви молодці. А мені не йде... Вчора пробувала і ніц мені не клеїться.
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    не йде зараз, то піде потім ;) не натискай — на все свій час! музи тобі приставууучоїїї)))
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Дівчата, я дійсно з датами наплутала. У мене зараз хронічне недосипання. Цього тижня всі ночі сплю по 3-4 години. Ходжу як зомбі. Удень не сплю, бо малі поміняли собі режим і сплять у різний час. А вночі Мелася не спить, мабуть, через зуби. Каву не переношу, але зараз живу на каві й цукрі, бо страшно, що за кермом засну. Так що ви мене поправляйте, якщо щось.
    Наразі переношу розклад у перший допис, бо голосувалка показує, що цього разу робимо так, як раніше робили.
    Наступного разу проекспериментуємо за тим способом, що Маруся написала. Один день - один гурт. Якщо гуртів буде 4, то ми разом з базаром узагалі в 5 днів вкладемося.
     
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Перечитайте Лілін допис про терміни, на всі обирання дається 7 днів. А коли Ви то все повідправляєте, то вже Ваша особиста оперативність.
    І нічого до весни не розтягнеться, хіба з-за кордону від дівчат буде довго йти, але то таке, всі в курсі.
    Голосувалку додали, кому як зручно, то і обираємо. А далі буде видно...
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Дату надсилання я теж прописала. До 11 лютого бажано надіслати.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Нагадую, що в нас на обмінах АТС домовленість, що показувати АТС іще десь ДО того, як показали на ДП, не можна. Лише ПІСЛЯ. Дуже прошу про це пам'ятати!
     
  15. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    ой, я бачу тої домовленості не всі дотримуються :sad:
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Хто вперше, не все перечитали, тому так вийшло. Урок для мене. Знатиму, що треба про все нагадувати. :)
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок


    Новорічні та Різдвяні свята вже скінчились, але ж ми так любимо отримувати подарунки, правда ж?:girl_yes::girl_wink:
    Я хочу подарувати кожній з вас те, про що ви вже давно мрієте, не обов"язково це має бути щось матеріальне, але обов"язково най-найбажаніше і сокровенне. І я вірю в те, що це бажання в вас обов"язково здійсниться! Так що обирайте, який подаруночок саме вам до смаку!
    Отже, моя серія АТС "Подарунки".
    [​IMG]
    І трошки деталей
    Бажаю всім отримати багато-багато позитиву від обміну!

    1.MILITARIYA
    2.La Esposa
    3.opko
    4.Мар'яся
    5.Vika
    6.Маруся-мама
     
    Останнє редагування модератором: 5 Лютий 2013
  18. opko

    opko Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    Мені прошу № 3.
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    класнючі подаруночки. мені № 5.
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: АТС-Обмін №5. Лети, лети сніжок

    О, то вже можна обирати? бо я думала, що тільки в межах гурту, як Оленка писала