Анкетування

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 30 Червень 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    Розкажіть нам тут про всі п"ять сфер, дуже цікаво :)

    А взагалі для "цікавлюся" є окреме поле в профілі, там і вказуйте все. Чи ви всіма сферами одразу заробляєте собі на життя?
     
  2. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: Анкетування

    Ні, звичайно, що ні. :girl_smile: Я б вже давно "загнулась", якби одночасно працювала всюди, куди іноді влажу:girl_crazy:
    То шо всю біографію ту написати? :girl_crazy: Так буде нецікаво...:girl_spruce_up:

    пи.си. а Ви і так багато знаєте (не з моєї ініціативи )
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    дямс... зробили з стандартного анкетування якусь проблєму.
    я навіть не задумуючись просто позаповнювала ті графи і усьо мам чистий спокій...
    Ну розказала трішки про себе (цікаво а на форумі є хтось, хто про мене не знає?).
    Друзі ми ж тут майже всі про майже всіх майже всьо знаємо. То чого розводити демагогію на тему якихось двох запитань...
    Ше можна додати троха психологічних запитаннячок, щоб мати портрет характеру форумлян :) і можна було зробити більш детальні висновки про те що саме цікавитиме форумлян. І ше додати запитання "Реклама чого Вам би була цікавою?"... ггг
    І ще тим форумлянам які не мають 50-100 дописів заборонити перегляд профілів... шоб яксь конфіденційність зберігалася :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: Анкетування

    Дуже хороша думка.:girl_claping: Добре Вас розумію. :girl_smile:
    Можна заборонити новачкам переглядати профілі учасників.
    Я тут новачок. :girl_curtsey:
     
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Анкетування

    я б перегляд фото заборонила, тим хто до 100... вірніше не всіх, а "маленьких чуд" і "покажи свє личко"...

    або не до 50-100 дописів, а по часу від реєстрації + певна к-сть дописів


    Мартіні!
    звичайно ми цінуєм вашу роботу! сайт толковий, працює гарно:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    +100.направду дуже слушна пропозиція.:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    просто варто би поставити * біля обовязкових полів і можливо якісь ** біля бажаних полів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    Обовязкові поля знаходяться в блоку "Необхідно заповнити усі поля", а інші у блоку "Додаткова інформація" :)

    А про обмеження доступу до профілів для новачків ми подумаєм, пропозиція цілком логічна
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Анкетування

    Ось сьогодні вперше у мене таке сталося, що на форум не пустило через ту статистику. Ну, заповнила я все, що вважала за потрібне, навіть кілька днів тому надумала місячний дохід показати, все рівно приховане, а сьогодні бац - і не пускає. Ні в одну тему, а я якраз понавідкривала купу всього, за що карму була отримала, щоб подивитися((( мусила позакривати((( так чи інакше всього не напишу, бо варіант відповіді один - то я взяла й змінила те, що було - і пропустило. Для чого такі складнощі? Згрубша - я зробила зовсім нікому не потрібну дію - змінила один параметр (область), тим самим нічого цінного вам від того не додалось. Чи можна так зробити, щоб воно в мене не з"являлось більше? бо дурно міняти параметри сенсу не бачу.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    Так, в профілі впроваджено новий параметр - "Область". Хочемо скласти детальну статистику географії форумлян.

    Це Вам тільки здається, що та дія нікому не потрібна :), а насправді без неї статистику по регіонах України не зібрати. Крім статистики є ще соціальна і навігаційна складова. Якщо в профілі користувача клікнути на його регіон, то отримаєте список всіх користувачів з того самого регіону. Хіба не зручно? :)
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Анкетування

    :8: :8: :8: та зручно... :8: :8:
    нє, нічого не маю проти, але чого через то на форум не пускати? :)
     
  12. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    адміністрації потрібна статистика, а іншим чином область ніхто б не вказував:girl_smile: