Анкетування

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 30 Червень 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Всі уже помітили, мабуть, анкету у своєму профілі.

    Велике прохання, відповісти на ті декілька запитань. Це допоможе нам скласти "портрет аудиторії" форуму і ми знатимемо, в якому напрямку нам розвивати проект аби робити його цікавішим та кориснішим саме для вас.

    Для нас бажано, щоб анкету було заповнено повністю, хоча - це добровільна справа, лише кілька питань ми зробили обо"язковими. А деякі поля (скажімо "Дохід") є прихованою інформацією і їх не буде видно іншим відвідувачам.

    Просимо відповідати чесно. Якщо не хочете вписати якісь дані правдиво, то краще не заповнюйте це поле взагалі.

    Звертаємо увагу на поле "Сфера зайнятості". Там слід вказати вашу професію, чим Ви заробляєте на життя. Постарайтеся вибрати із запропонованого списку. Якщо Ви бухгалтер, а зараз в декреті або у відпустці, то не треба вписувати туди "в декреті" або "віддихаю", виберіть варіант "Бухгалтерія". Хтось вписав туди "мама", хтось "виховую дітей і чоловіка" (замість вибрати пункт "Домашнє господарство") і так далі. Загалом, нажаль, багато людей некоректно заповнили це поле, велике прохання до всіх більш відповідально підійти до цього. Якщо, якогось варіанту, на Вашу думку, не вистачає, напишіть про це у цій гілці, ми виправимо цей недогляд.

    Ми цілодобово робимо для вас цей сайт, а взамін просимо всього лиш заповнити маленьку анкетку :)

    Наперід вдячні за розуміння
     
    • Подобається Подобається x 26
  2. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    Вибачте, але я чомусь не можу змінити сферу зайнятості...? Ввожу, зберігаю, а потім все рівно пише н/д...
     
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    і в мене так.І коли просто ввожу і коли зі списку вибираю-пише то нд:girl_in_dreams:
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Анкетування

    Підозрюю, СЕС блокує: брудні кукі і кеш. :)
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    вибачте, може це ще рано просто і я не зовсім прокинулась, але де саме розміщена та анкетка?
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Анкетування

    Мій кабінет/Моя панель керування/Змінити мої дані
     
  7. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    а чим корисна адміністрації інформація про сукупний сімейний дохід?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    Це яку рекламу розміщати, матимуть дані по цільовій аудиторії :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    Цілком правильно, Усмішко :) Згодом можуть бути іще питанян в анкетах.
     
  10. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Анкетування

    ви не ображайтеся, але мене це напрягає... ще й у такій примусовій формі((( То як в банку, хочу карточку, а вони мені анкету на А4, з подібними запитаннями... я ж не кредит беру(((
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    Ви не уявляєте собі, як нас напрягає робити цей сайт все кращим і кращим :)

    Ви потратили 15 секунд свого часу... Скільки ми Вам винні? :)
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    але ж ви зацікавлені в кращому сервісі :)
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Анкетування

    Але ж ви робите це з власної ініціативи, чи ні;)
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    Але ж Ви користуєтеся тим, що ми робимо. А вдячність де? :) Ми вас зовсім не "мордували" при реєстрації, а зараз відповідь всього на два запитання стає проблемою...
     
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    Як на мене це має бути добровільно!!!! А не примусово, і навать не добровільно-примусово!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    Так це і є добровільно. Хто хоче спілкуватися, має добровільно внести певну інформацію про себе :) Всього лише логін, пароль, мило, місто, стать, професію. Це цілком нормальна практика, не розумію, в чому проблема?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    проблема...в тому, що є люди які живуть бідно...голодують, і т.д!!! :)
    Це все жарт...але по суті мене не пустили на форум (навіть після обновлення сторінки) тільки із за того, що мене не все було заповнено!!!
    Кому яке діло, чим я займаюсь, та який у мене місячний дохід, яку посаду займаю? Прошу нам пояснити!!!
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Анкетування

    прийшла рознарядка із ФСБ :)

    Жартую :)

    Нікому ніяке не діло. Все, практично, перераховане Вами заповнювати не обов"язково. Ми вимагали тільки вказати, у якій сфері Ви працюєте. Не посаду, не місце роботи, не домашній телефон чи адресу, а лише сферу зайнятості. Все інше - це Ваші вигадки, прошу не баламутити народ :)

    Решта питань анкети є не обов"язковими аби на них відповідати. Це виключно залежить від Вашої доброї волі. Я звернувся із проханням (не вимогою) надати ці дані, чи задовільняти моє прохання - Ваша особиста справа. Більше того, якщо навіть Ви люб"язно вирішили заповнити необов"язкові поля, то не всі дані стають вільнодоступними для форумлян. Скажімо інформацію про Ваш дохід не побачить ніхто.

    А для чого власникові сайту складати портрет аудиторії, гадаю, пояснювати детальо не потрібно... Якщо коротко :

    1. Щоб уявляти собі, в якому напрямку розвивати сайт
    2. Щоб рекламувати на ньому те, що матиме попит на сайті, щоб від розміщення реклами задоволеним був і користувач, і рекламодавець

    От без реклами поки що нікуди, оскільки грошей за користування сайтом ми не беремо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: Анкетування

    А яку вказувати сферу, якщо багато чим цікавлюсь і, відповідно, займаюсь? (часом одне, часом інше...словом, біля 5 сфер)
    Можна я залишу варіант "різні сфери"? :)
     
  20. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Анкетування

    требуйте эту инфу при регистрации ,а то оно действительно напрягает