Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  2. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Будь ласка, поділіться хто має картку на знижку в Брокард 20%? Мені на одну покупку.
    10% маю, хотілося б 20%

    Надіслано від мого SM-G960F, використовуючи Tapatalk
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    20200604_142116.jpg
    На сайті чіко зараз акція на силіконові рюкзаки. Купила на пасочки і дуже задоволена. Рекомендую М розмір. В нас малиновий.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Ziben

    Ziben :)

    в Епіцентрі до 02.08 знижки на фільтри для води та системи зворотнього осмосу (до 40% )
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Можливо хтось має бонуси у Фокстроті, Ельдорадо і вони не потрібні вам, скористалася би за чоколядку ;) (Або має знижку від 10% )
     
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть мені за «Покупон». Читала, що якщо акція відбудеться (купить купон певна к-ть людей), то куплений купон буде діяти. А скільки то людей мають купити, щоб акція відбулася? З якою періодичністю оновлюють пропозиції?
    Я можу спочатку забронювати місця в готелі, а потім купити купон? Чи як то все покроково має бути?
     
  7. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Декілька разів користувалася Покупоном і аналогами. Не чула, що знижка відбудеться при певній к-сті продажу, але потрібно читати умови, там м.б. обмеження по часі або обов'язкова доплата ( тобто купон за 100 грн + доплата 2400 на місці).
    По отелях так, бронювала в отелі певну дату, взнавала різні моменти (по харчуванню, чи працює саме в цей період басейн і т.ін.), говорила, що хочу по Покупону.
    Термін оновлення інфо по-різному. Можете зробити підписку на певні розділи.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Які ще є аналоги Покупону?
     
  9. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1