Афіша мистецького життя Львова

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Nadijka, 23 Лютий 2009.

  1. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Теж погоджуся

    Як на мене йому більше пасує лірика, чого практино не було на цьому концерті :girl_sad: З минулих концертів я приходила під враженням, а тут шось дійсно багато було намішано.

    Зі звуком теж були проблеми, просто жахлива настройка.

    Ідентично :y::y::y:
     
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    А ще, як на мене, легкого нальоту "самодіяльності" концерту надавала ота Аліна, дівчина на бек-вокалі, котра потім дуетну пісню співала. От вона мені нагадувала студентку на "Весні Політехніки", котру поставили там поспівати (мо за залік))), а вона не знає, що робити, де себе подіти, і, особливо, де подіти свої руки!!!! Єдине достойне їм заняття було - потриматись за стійку мікрофона, бо в решті випадків ті руки переважно були зайняті натиранням штанців дівчини на бедрах збоку і спереду:)))) Не сприйміть це за ядовитість, але дійсно дуже відволікало...
    Ну і Доцик... Часом досить смішно, а часом - занадто вже було. Трохи були недоречні і "сальнуваті" жарти.
    Блін, щось мене на критику потягло... Голова просто болить.. :)))

    Табаков - "умнічка-разумнічка!":girl_claping:!!
     
  3. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    А ми пішли на другий з 4-х, і було те саме (не виправили), звук помилки в Віндовс перед початком концерту, на цілий Оперний, всіх насмішив, а той голос Ступки, я підозрюю, що то спецефект для надання "диявольського" відтінку :)
    А ще, хотілося б, щоб ведучі хоча б кілька репетицій зробили перед концертом, бо було якось очевидно, що не було жодної :)
     
  4. Koketka

    Koketka New Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Ми з самого початку планували брати квитки на 4-й концерт "Наше Різдво", бо так собі подумали, що перші три то хлопці мусять розігрітись :girl_smile: Мені особисто концерт дуже сподобався, але починаючи десь з виступів Пікардійської Терції. І з ведучими Ступкою (чортом) і Положинським (ангелом) теж дуже класно придумали, не так як завжди, хоч і Положинський трохи програвав Ступці, як на мене. Не сподобалось, що Пікардійці заспівали тільки 2 пісні :girl_sad: - мало! Але Дударик, Чубай - то купа позитивних емоцій!!! Хоч не можу погодитись з братом який сказав, що то вже трохи звичний репертуар і якщо ходиш вже десь 5 рік підряд, то нових вражень не дістаєш. Хоч всеодно нам сподобалось! :girl_smile:
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Ну і що? Я розчарована концертом Павла, повністю... Все не сподобалося. Починаючи від того, як почався і закінчився концерт-ніяк... А це дуже велике справляє враження. По-друге-звук жахливий, хто то відстроював не знаю. Звучало,як якась самодіяльність, ударна установа як ніби замість інструментів там баняки,такий глухий неприємний звук. Бас-гітара-всьо гуде,бас зашкалює і не чути ніц. Голос-ні одного слова не чути, співає Павло звичайно добре, але блін, ну це ж сольний концерт, а не весіллє в ресторані,бо звучало саме так...Пісні-однакові, з колядок просто познущалися,особливо-Добрий вечір. Все примітивно, пусто,акорди якісь не повні. Я в трансі просто...Орфей.... Може комусь і подобається, але знайдіть десь запис ManSound ,послухайте і тоді зрозумієте, в чому різниця. Ну як можна співати таким козлячим голоском(тенор-самий вищий). Фальшиво вони співали, а та їхня пісня до шоу Україна має талант......... Виходить, що таланту нема, бо це було кримінально ФАЛЬШИВО!!!І зроблено без смаку!!! А мені раніше Орфей подобався.... Бек-вокал-Аліна, так не вміє себе вести на сцені, хоч мала б вміти, вчиться в консі на вокальному, артистичність вони мусять мати... Я в шоці, що такі гроші за такий концерт... Це просто СВИНСТВО! А білий роаль..Ну перепрошую, це не рояль, це клавіша вмонтована в корпус, зроблений під рояль! Розкриттикувала я шось дуже, але просто мені то вчона так всередині набралося. Я дуже хорошої думки про Павла, він талановитий, має смак. але куди він дивився?? Чому все так без смаку зроблено??
     
  6. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Підписуюсь практично під кожним вашим словом, просто не хотіла так все писати :girl_sad: За тим всім балаганом я гарного голоса Павла навіть не почула. Навіть коли він шось говорив до публіки я багато слів не могла розібрати і весь час перепитувала в чоловіка, який теж нічого не розумів :girl_cray:
    Я практично була на всіх концертак Табакова и ще не було такого щоб не кричали браво і так легко відпустили зі сцени піти, всі скоренько зібралися і вийшли. Здається він вже зазнається і тому розслабився так. Добре, що я брала не найдорожчі квитки - не пережила б того.
    А за ударну установку практично кожен говорив при виході, від малого до старого.Я думаю на наступний концерт більшість людей, які були на цьому концерті вже не підуть.
     
  7. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Казали мої батьки, що друга частина була краща.
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    згідна..Можливо то була така задумка, типу "вишукана простота"))), але не дуже вдала..
    Ви, можливо, на другому були концерті? Бо на першому голос був ще біль-менш нормально виставлений, а все решта
    Можливо, залежало від місця в залі, мені не зле чулося. І взагалі, то театр, а не концертний зал для такої музики...
    Добре знаю ManSound, але ключове слово "запис"! Послухайте Орфей в записі і не факт, що ManSound звучав у тому концерті краще за Орфея. А взагалі - то різні зовсім вони.. А сюрприз для "Талантів" - мдя.......:-((((

    Ну, Павло ж казав, що то "цяцька":))))
    Vittoriya, професіонали завжди все сприймають інакше і критичніше, а звичайним глядачам може все було взагалі супер!:)))))))))))))
    Я от від "Шоколадного шоку" в шоці)), а дівчата перед нами так щасливо витанцьовували і тішились, що певно воно має право на існування хоча б тому, що хоч комусь подобається:)))

    Тут ще мабуть питання не стільки смаку, а й грошей... Хоча якби він просто сидів собі за роялем і співав собі (як в старі добрі часи)))) - мо воно і краще було б, і з більшим смаком.. але чи прийшло б стільки людей?
     
  9. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    На другому концерті казав, що це його "друг". А подавати це як рояль - ну дуже смішно, звичайний синтезатор.

    Мені здається, що прийшло б. От якщо буде такий концерт з великим задоволенням піду, а на таке "шоу" більше не хочу.
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Ггггг, зате в якій "упаковці")))) Ну най потішиться хлоп!:))))
    на першому концерті воно було тільки "лялькою" і "цяцькою", певно "другом" стало десь в проміжку між концертами)))
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Я не так давно була на їхньому концерті в філармонії.Повірте, це не до порівняння!Музиканти кажуть-Оце рівень!!Орфей ховається, Пікардійська терція то взагалі сміх.

    ---------- Додано в 16:26 ---------- Попередній допис був написаний в 16:24 ----------

    Я розумію, що в мене трохи інші погляди і бачення, це нормальні речі, так само як я не розуміюсь у інших галузях і для мене щось може здаватися суперовим, а для знавця поганим. А від Шоколадного шоку я теж в шоці.... Не чекала такого, чесно, і сміх,і гріх...:))) Прямо Шоколадний заєць...
     
  12. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Я казала про "Орфей" :y::y::y: в порівнянні з "Пкардійцями", а так звичайно що не є най-най.
     
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Я коли його перший раз почула (ще до ефірів на радіо) - думала, що то жарт, прикол такий, і що то так, "поржати", а на радіо і на концертах того не буде. А воно...:)))) Не для того Бог дає ТАКИЙ голос, щоб співати ТАКІ пісні. Великий критик Танюня, блін:))))))
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    це погана постановка концерту!Має бути режисура і початку і закінчення концерту особливо!!
    так, на другому
    ні, це просто в нас нема хороших звукорежисерів...Це все їхня робота! Музиканти на сцені себе чують лише в моніторах і їм там все по-іншому звучить.
    так, мене це вбило... білий роаль-занадто голосно про це всюди писалося, бо це реально синтезатор, так крутий, напевно дорогий, з відчуттям клавіш, як у клавіатури, але його назви то не змінює..
     
  15. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Я теж начиталася і думала, що ж це за такий рояль портативний той майстер виготовив , що можна в машині його возити. Довго уявляла чи то машину, чи то рояль, а коли побачила "друга" все стало ясно:girl_haha:
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Цілком погоджуюсь...Та й зал був наповнений тільки на половину, а балкони взагалі майже пусті.
    Добре, що квитки ми не купували-хоч не шкода:girl_crazy:
     
  17. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    я після "Нашого Різдва" не хотіла писати відгуки, бо в своїх очах виглядала критиканом, але як вже така пісня, то додам свої 5 коп.
    По-перше дійсно діалоги ангела-чорта примітивні до жаху. А-ля учнівський КВН, по-друге, оскільки я була на 2-му концерті, склалося враження, що вони всі після першого концерту нормально "остограмилися". Пан народний артист Лихач диригента дудариківського не бачив (звізда, як не як!), закінчував співати зовсім невпопад-вуха різало. Коли Хлопці з Дударика вийшли підспівати Чубаю, їх абсолютно не було чути- мабуть забули ввімкнути мікрофони.
    та й загальне враження- ніби все непогано. Ніби кожен окремо молодець, але якось нуднувато було. Не люблю пихатого зарозумілого Чубая, але з ним було найвеселіше.
    Склалася думка, що нам просто фігню тулять як для сільського клюбу дальніх сіл. Вд таких іменитих артистів я чекала більшого. Знайомі, які були в минулому році відгукувалися теж не дуже, тому і не йшли в цьому році.
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Коротше кажучи - щось нам на Різдво халтурки різної підігнали..... Мало хто залишився задоволеним:-((
     
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    «Тепла виставка» Євгенії Гапчинської

    2 лютого о 17 годині в галереї «Зелена канапа» відкриється нова, вже четверта за ліком, щорічна «Тепла виставка» Євгенії Гапчинської.

    Напевно, всі розуміють, що означає тепла зустріч, чи теплі обійми. А той, хто хоча б одного разу відвідав виставку Євгенії Гапчинської знає і що таке тепла виставка. У теплій енергетиці 20-ти живописних творів художниці, що не приїжджали у Львів раніше, ви просто розтанете. Чого варті лишень «Дупця від батона», «Молочний супермен», чи «Мила калюжа».
    Виставка триватиме до 21 лютого 2010 року.
    Адреса галереї — Львів, вул.Вірменська, 7.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Шановні форумляночки!Всі, хто має в серці любов до музики, запрошую Вас прийти на чудовий концерт, де будуть звучати шедеври класичної музики!!!!
    [​IMG]
    Симфонія Дев'ята Дворжака-це твір, який мене, навіть після енного прослуховування, все-одно захоплює,зачаровує.. Це геніальна музика... Так само, як концерт для скрипки Чайковського. Виконує його дуже талановита дівчинка! Чому я тут так розписую.. Вчора перед концертом в філармонії я зустріла маму цієї дівчинки, вона запросила мене на концерт і дуже просила агітувати своїх колег, щоб прийшли, бо вона боїться , що не буде публіки. Сумно, що вона про це має думати.. Але такі реалії... Люди не ходять на концерти, не виховують свого смаку до прекрасного. То ж пропоную підвищувати рівень мистецтва у нашій країні і заодно власний рівень!!