Афіша мистецького життя Львова

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Nadijka, 23 Лютий 2009.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    підтримую, ми кожного року року ходимо, атмосфера супер!
     
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    На Вакарчука таки треба було йти на перший концерт... хлопець явно стомлений був вже, хоча при тому всьому отримала купу позитиву

     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    в мене так чоловік хотів аби ми пішли, та й я хотіла... але не склалось так як хотілось... іншим разом...
     
  5. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

     
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Попри усі Ваші "фу-фе" сміло заявляю - концерт був суперовий!
    Славко і справді був трохи пожмаканим, але відчувалося що для львівської публіки старається з усіх сил!
     
  8. Koketka

    Koketka New Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Ось з різних джерел склала невеличку програму святкувань Різдв'яних свят у Львові :girl_curtsey: :

    Програма Святкування Різдва у Львові

    До 13 січня
    Фестиваль снігових та льодових скульптур «Холод»
    пл. Ринок, Стрийський парк, Кайзервальд
    Галерея «Дзиґа», вул. Вірменська, 35

    6–21січня
    Фестиваль «Різдво у Львові»
    Центральна частина міста

    6 січня
    13.00 – Урочисте відкриття Різдвяної шопки
    пл. Ринок

    6 січня
    13.00 – Встановлення Різдвяного Дідуха
    пл. перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької

    6 січня
    Пластунський проект «Різдвяна свічечка»
    Колядки, вертепи, забави
    пл. Музейна, 3, Домініканський собор (Храм пресвятої Євхаристії); тел.: 0968145073

    7 січня
    з 13.00 – Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди»
    Музей народної архітектури та побуту, вул. Чернеча Гора, 1

    7-31 січня
    Фестиваль "Різдвяна коляда"
    Храм Пресвятої Євхаристії

    8 січня
    15.00 – Різдвяний парад
    Урочиста хода звіздарів та вертепів центральною частиною міста
    пл. Ринок – Львівська опера – пл. Ринок

    8 січня
    16.00 – Відкриття ІІІ Міського «Свята пампуха»
    пл. Ринок, в дворику Ратуші

    8 січня
    Різдвяна вистава Львівського духовного театру «Воскресіння»
    пл. Ринок

    8–10 січня
    Святкові концерти: театралізоване музичне шоу «Сніжність» за участі оркестру театру та зірок української сцени
    Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької, вул. Л. Українки, 1

    9 січня
    14.00 – «Свято пампуха»
    пл. Ринок

    9 січня
    19,00 - етнофест "Рок-коляда"
    "Хмільний дім Роберта Домса"

    10 січня
    13.00 – «Свято пампуха»
    пл. Ринок

    13 січня
    концерт П.Табакова в театрі ім. М.Заньковецької

    В ніч з 13 на 14 січня
    Святкування Старого-нового року у Львівському палаці мистецтв "Пустіть Меланку до хати". Як повідомили організатори свято буде проходити для дітей (поч. о 18,00) і молоді (поч. о 20.00) В програмі вечора колядки, вертепи, театрелізоване дійство з Василем і Меланкою.

    19 січня
    13.00 – Свято Водохреща
    пл. Ринок

    29–31 січня
    19.00 – «По Рождеству» – концерт традиційних коляд і щедрівок щорічного проекту ГО МО «Майстерня пісні»
    вул.Чайковського, 7 (Львівська обласна філармонія).

    Веселих свят!!! :girl_in_love:
     
  9. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Ціни на квитки на концерт Табакова:
    від 60 грн до 200 грн. Про всі не скажу, але те що знаю - з 1-8 ряд по 200 грн. я маю 13 ряд то по 140 грн. 18 ряд по 100 грн.
     
  10. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Відгукніться, хто вже купив квитки на Наше Різдво? Які брали, і по скільки? І на який день, бо я так розумію, що один день (10 січня) - це майже повністю концерт гітариста Аль Ді Міоли?... Чи я помиляюся?.. А я хочу більше колядки почути...

    я дуже хочу піти, але не можу визначитись, в який день іти, і які місця брати :) На їх офіційному сайті програми немає...
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2010
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Моя сестра брала на 12 січня квитки - на балконі 3-й ряд - 70 грн.
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Була сьогодні на концерті "Наше Різдво" у оперному. Відчуття двоякі, бо і супер було (Чубай, Піккардійська Терція, Дударик...оооо, я так давно хотіла їх побачити!), і трошки з політичною темою вони перегнули...Ступка в ролі Чорта мене чомусь дратував. Але під кінець було класно, особливо з виходом Чубая та Плачу Єремії...і коли зал хором співав "Нова радість стала"!!!
    Щоправда, шкода мені було Магдаленки, бо взяла її з собою, а вона лякалася гучного звуку, то довелося оперативно няню викликати, аби забрала її на вулицю...Проте добрі тітоньки в оперному виділили мені з малечею окрему (!) ложу, бо ми сиділи початково у партері.
     
  13. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Ми з сестрою взяли мамусі на день народження 2 квитки (для неї і татка) на завтра (13 січня) по 200 грн. в 11 ряд у партері. Відгуки будуть завтра.
     
  14. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Нещодавно повернулась з концерту "Наше Різдво" - КЛАС! Задоволена!
    гарно підібрана програма. Сподобались всі групи, які виступали, і Кому Вниз, і Дивні (я їх багато не чула до тепер, але ДУЖЕ гарно), я чомусь не побачила на афіші, що буде Тартак, то дуже зраділа - люблю їх, і нова пісня-колядка-щедрівка була файною. Ну, про інших я навіть казати не буду - це і Пікардійська Терція, і Дударик, і Плач Єремії - нема слів... Віртуозів Львова почула. Дуже сподобалась коляда "Народився Бог на санях" у виконанні Чубая, як і нова пісня "Вифлеєм"...

    З того, що не сподобалось: діалоги Ангела та Чорта (хотілося б, щоб були більш продуманими, кращих текстів, кращого виконання, бо то була часткова імпровізація з незручними паузами), політична тема всіх смішила, але я вважаю, можна було б і без того зробити програму, і чоловік мій сказав, що явно саундчеку не було, оскільки звук був не настроєним добре. Мені щодо звуку не сподобалось в піснях, які виконував Чубай з Дудариком та Віртуозами, що Дударика та Віртуозів було надто мало чути.

    Але висновок такий, що організатори, Чубай і Крупієвський - МОЛОДЦІ, зробили ГАРНЕ свято, і всі виходили з посмішками!
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    а в нас у Львові ніколи добре не настроять. По-перше нема відповідної апаратури, бо наприклад оркестр не так легко відстроїти,бо треба не один і не два мікрофони, а хоча б на кожну групу,а по-друге нема кому :)
     
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    А ми ходили на Табакова! Мої враження: "скромненько, але зі смаком":))) Чомусь мені здалось "тіснувато" в залі Театру Заньковецької, можливо тому, що я його асоціюю все ж таки з виставами, а не з концертами... В Опері це згладжується розмірами залу...
    З плюсів - безперечний голос Паші, "добрий" настрій всього концерту, благодійна міні-акція на підтримку хворих діток, "Орфей"(!!!!!!!). З мінусів - з одного боку - багато намішано різної музики (колядки у різноманітному аранжуванні, пісні Івасюка, джазові імпровізації і т.д), з іншого - трохи одноманітні твори з його власного репертуару. І той "Шоколадний шок" - хоч бийте мене, не Пашина то пісня. Трохи було невдалих організаційних моментів, можливо на другому концерті то виправили...
    В цілому - молодець хлопець!!! Дуже важко йому самому отак-от пробиватись, сподіваюсь його талант і ентузіазм переможе:))) Мало знаю людей, настільки "хворих" музикою...
    Ще раз - браво октету "Орфей" (кидайте в мене тапками, але при всій повазі до "Терції", я їх згадала при виступі "Орфею" і тут же забула:)))
    Загальний висновок зі всього цього тексту:))) - мені сподобалось:)
     
  17. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    І ми теж ходили на Табакова :). І хочу сказати, що ви, Танюня, читаєте мої думки! :girl_spruce_up: Це я про:

    Концерт дуже позитивний! Насправді тільки приємні враження залишилися після нього. Правда я очікувала чогось більшого :girl_crazy: Можливо через те, що не було одного вектору у концерті, а трошки всього багато і різного.

    Ну а з цим не можу погодитись :girl_cool:

    А в загальному, мені завжди подобались природність самого Павла, його голос, талант справді даний від Бога. Він співає від серця і мені дивно як такий "товар" ще не розібрали круті продюсери... Ех...
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Дуже халявний концерт Сніжність. Ведучого не було, а Гнатковський ледве щось коментував. Помилок купа було, а звук просто жахливий - не було чути голосу співаків зовсім, текс важко було розібрати при тому, що я пісні добре знаю.
    Ніби ми купили квитки на першу репетицію, а не на концерт. Неприємно... зал весь сидів з досить похмурим настроєм... шкода, бо все було готове, але недороблено.
     
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    Він "не дається" розбиратись:)))
    Why???:girl_sad:
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Афіша мистецького життя Львова

    У мене таке саме враження склалося на початку "Нашого Різдва"...може тому, що я пішла на перший з 4-х концертів...але і зі звуком були проблеми, і відеоряд вчасно не запустили, і Ступка якимсь "не своїм" троха голосом говорив...