А ви звертаєтесь до ворожок?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Amira, 28 Грудень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Blondaa сказано "По вірі вашій воздасться вам"
    Амінь.
    Адміни, аууу! Закривайте.
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну і я свої 5 копійок вставлю

    Люблю його слухати. Дуже гарно все пояснює!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Louth

    Louth Well-Known Member

    По сусідству з моєю бабусею жила ворожка. В такій хаті під стріхою, без електрики. Була досить популярною - під воротами постійно стояли машини з номерами інших областей. Вона постійно до нас приходила за молоком і т.д., то якось її потягнуло на відвертість: каже, приїжджають в основному з сімейними/особистими проблемами, я вислухаю, піду на город, нарву якоїсь безобідної травички і кажу її заварювати, ну і ще якісь життєві поради на додачу. Люди заспокоювались, а пізніше спеціально приїжджали дякувати, бо все в них налагодилось.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 3
  5. Pkunk

    Pkunk New Member

    Ні, не довіряю!
     
  6. SolomiaSSS

    SolomiaSSS New Member

    Мені здається,що це все не від Бога точно.Не варто до бісовщіни звертатися.Можливо я такої думки, тому що в житті була дуже неприємна ситуація, пов'язана з таким собі магом Сергієм Кобзарем.Рік тому, познайомилась я з файним хлопцем, закохалася я,та й він дуже кохав мене.Але поряд з нами заажг була його подруга,на яку я і уваги не звертала,а треба було.Кохала вона його тихо і непомітно для оточуючих,але потім набридло їй це,вирішила приворожити його.Пішла до цього Сергія Кобзаря і зробила ритуал на приворот на все життя.І це подіяло,мій коханий пішов до неї відразу ж після проведення цього привороту.На мене навіть дивитися не хоче,а її обожнює тепер.Тому не раджу вам звертатися ні до Сергія цього ні до інших чорних магів,не добрі справи вони роблять
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Реклама на рівні інтелектуального розвитку потенційних клієнтів).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 1
  10. Sofiluna

    Sofiluna New Member

    Невже ви не розумієте ,що всі ці ворожки просто обдурюють вас.Я ось теж поралась нещодавно на такого.Подруга порадила звернутися до екстрасенса,тому що в мене були великі проблеми.Пішла я до Сурена Джулакяна.І що ви думаєте,як тільки зайшла,в мене одразу він побачив і порчу и бато чого ще.Треба було ії знімати,за це він витягнув з мене всі гроші,що були,а результату як ви розумієте ніякого.Він дуже професійно давив на психіку і виманував кожен раз все більше грошей.Дякую мамі,що вона мене зупинила і дала зрозуміти,що мене просто обдурюють.Тому нікому я не раджу таких шарлатанів,краще в церкву сходіть