А ви звертаєтесь до ворожок?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Amira, 28 Грудень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Blondaa я Вам нічим не допоможу в тому. Я до церкви йду, молюсь, читаю Святе Письмо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    та ШО там бабка, тут 2/3 країни в презедента на вєліку повірили, то й за бабку не дивно
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене теж перша думка чомусь про презіка нашого була). З таким народом всякі бабки мають клієнтуру). Головне з дурака царевича зробити помахом яйця).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    "Битва екстрасенсів" вже парканайцять сезонів знімається, значить є рейтинг...
    А потім ще й ті, що посвітили "фейсом" на ТБ, запрошуються "консультантами" в інші передачі, а особливо успішні їздять по Україні, збираючи повні зали людей, що чекають чуда...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    @Blondaa , Ви маєте власну думку і власний досвід, можете вчиняти на свій розсуд.
    АЛЕ такі люди, якщо вони не шарлатани (тут ризикуєте лише втратити трохи грошей), теоретично можуть справді володіти силами, нам невідомими. Тільки Ви ніколи не будете впевнені, що то сили ДОБРА, а не ТЕМНОЇ СТОРОНИ. І що один раз отримавши "допомогу", не будете змушені колись віддавати той "кредит". Ви можете не дізнатись справжню ціну, що сплатите за цю "допомогу". Церква і священники, наскільки мені відомо, не благословляють таку діяльність.
    Зло не дрімає, будьмо уважні...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Якраз щойно читала статтю білоруського священника
    Screenshot_20191203-192051_Facebook.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, є в них рейтинг .
    Знайома, коли до мене дзвонила, кожного разу жалілась, що не спить, так їй зле ночами. Як виявилось -вона дивиться цю передачу до глупої ночі і так в те все вірить, співпереживає... :girl_impossible:. В неї ще горе сталось в той час .От, такі ситуаці життя+ такі передачі по ТВ роблять з людьми дуже погані речі. А люди ,вони слабкі і, щоб позбутись болю ,готові на необдумане.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А в Бога ви вірите? До церкви ходите, сповідаєтесь і причащаєтесь?
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Blondaa, знаю, що Ви поради не запитували. Але от, що я хочу Вам написати. Колись мене маленькою, а народилась я внаслідок стрімких пологів, мала деякі проблеми із неврологією, годувалася із двох місяців коров'чим молоком, відповідно і кричала без перестанку день та ніч. І не було на то ради... Що моя мама зі мною не робила, аж мурашки по шкірі: і віск мені зливала, і яйця котила, сорочечки прали по річці пускали за течією зраня, до схід сонця, собачу шерсть палили, та книгу цілу писати можна. І що я Вам скажу, виросла я, але от до 18 років ходила ночами, здригалася, з будинку на вулицю, на балкон, а батьки за мною вночі, щось типу, як люди, що на місяць реагують. Зі мною дівчата у гуртожитку боялися спати у одній кімнаті, ходили по ночах, переживали. А припинилося все це після мого навернення, молитов священників, сповіді. Ви просто подумайте добре, чи варто стягувати на свою дитину все те зло, бо добра, у тих зливачів, повірте, немає. Я своєї мами не звинувачую, такі часи були, село, як свекруха вчила, так і робила. Ну, але в наш - то час, Ви вже мені вибачте...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А, загалом, мені чойто троліком підчутно від теми.
     
  12. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @olerusya Так! Але я думаю вас це точно не стосується!
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Blondaa я Вам так скажу - тут, на цьому форумі, Вам в таких справах ніхто не допоможе. Не та аудиторія.
    Згадала, є ж на ФБ група ,де радять все "Порадьте люди" ніби.
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    От і я про те ж саме, тільки мої роздуми були...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мене це і не має стосуватись, я спитала щоб ВИ задумались над своїм життям як християнка. І ваша відповідь - брехня. Якби ви це все робили, вам би на думку не спало робити подібне зі своєю дитиною і віддавати її в руки злому духові, який постійно чигає.
     
  16. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @olerusya Слухайте, задумуйтесь над своім життям, і бійтеся своїх злих духів, но зі своїми проповідями не до мене
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Blondaa а чого то ви на всіх кидаєтесь? Вам радять, застерігають ,коментують, а ви дуже агресивно реагуєте.
    І якщо ви вже зверталися до бабки, і вона вам помогла , але тепер знову треба допомога, то може таки шось не так? Тобто не виправила вона вашу проблему, то чому вірите їй ( бабці)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Thebestnata це від того, що людина десь в підсвідомості розуміє все оце і звідки/від чого воно походить але не має сил боротись, знову піддається. Це боротьба, важка.
    Людина не має віри правдивої.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @Thebestnata@NataliaFed я зовсім не агресивно, просто попросила поради чи когось знаєте, а ви зі своїми порадами, мене ця думка зовсім не цікавить! А хто в що вірить це є особисте діло кожного. Дякую всім
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дурні діти - дурна мама. То так, думки вголос.
     
    • Смішно Смішно x 1