А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ми купили квартиру, де в спальні був ковролін молочного кольору. Такий він був м'який і приємний, що ми б його нізащо не знімали, якби не прийшлося робити ремонт у ванній , і до ковроліна дійшла пліснява, звісно, що його просто необхідно було зняти. Після ремонту вирішили покласти все-таки масивну дошку сукупіру (палубний набір з різної довжини), як в інших кімнатах, бо ніколи також не були прихильниками пилозбірників:
    [​IMG]
    Але подивившись на ціни цього дерева, порівнявши з цінами на нього у Польщі, вирішили постелити такий самий ковролін, як у попереднього власника. Були в інварі, епіцентрі, новій лінії і ще на городоцькій - всюди таке г... Навіть приблизно такої якості ми не знайшли, одні довгі макаронки штучні, які вже торочаться і сипляться, як проведеш рукою. Словом, не знаємо ми інших магазинів з ковролінами, у того хазяїна вже не спитаємо, бо його в країні немає, і повернулися ми назад до сукупіри, хоч і немалу суму доведеться витратити. І також коврик підшукали, як у вас на картинці (в калігарісі знайшли сірого кольору, але замовимо молочного).
    Ще маю питання про покривала на ліжко - воно має бути з тієї ж тканини і кольору (приблизно), що і штори? Де є хороший вибір, бо були поки що в вашому інтер'єрі, марку, трьох слонах, і нічого подібного не знайшли (штори з парчі).
     
  2. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ну це швидше від ваших смаків і уподобань залежить. Якшо штори якісь кольорові чи з виразними великими малюнками, то я б покривали повністю з тієї ж тканини не робила. Бо багато тої тканини може відвертати увагу від інших елементів. Покривало можна лише обробити шторною тканиною, чи зробити полоски-вставки, з чимось зкомбінувати, щоб воно просто перекликалось. Але якшо штори ільше нейтральні, то можна і покривало таке ж.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Однозначно. Я б робила покривало однотонне, в кольоровій гамі кімнати, а зробити подушечки з тої тканини що і штори щоб воно заграло між собою+ше якісь цікаві.
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А що в спальні?

    то я так хочу, бо трохи не вгадала колір штор, мали бути оливкові, а вийшли кава з молоком-молоком, трохи не той відтінок який мені хотілось на об"ємі вийшов (хотіла щоб був колір як листочки де темніше а вийшов як фон), то тепер покривало хочу як штори, а подушки оливкові
    в нас одна стіна за ліжком в листочки отакі
    [​IMG]
    не знаю чи фото передає але я там бачу оливковий відтінок, малюнок не різкий, а обємно виглядає, дивишся прям затягують тебе ті листочки...
    решта стіни однотонні навіть не знаю, що то за колір бо і не крем і не оливка і не сірі щось таке середне, теж як тканина виглядає:girl_tender:
    [​IMG]
    меблі білі, підлога паркет:) треба ще якісь коврики біля ліжка постелити мякенькі але покищо не уявила, які вони мають бути
     
  5. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: А що в спальні?

    В нас в перепланованій спальні буде дуже мало природнього освітлення, і я натрапила на таку картинку
    [​IMG]
    Хто має таку стелю, скажіть, буль-ласка, чи воно практично, чи дає якесь освітлення, чи треба замінювати ту стрічку і як часто, чи її можна самостійно встановити/замінити?
    А може це вже вчорашній день ?
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А що в спальні?

    я щось думаю, що вчорашній, але кому яка різниця, якщо таке подобається то будь ласка. От мені три роки тому подобалось тому і в нас спальні стеля зроблена так, що можна ту підсвітку зробити, але зараз я б того не робила, тепер подобаються лаконічніші дизайни, ну але є що є хоч ми туди підсвітку не плануємо покищо ставити, але в нас не по периметру, а такий ніби промінь розходиться від вужчого до ширшого від тої стіни що не має кута ( в нас спальна не прямокутна тобто має не 4-ри кути, а 5-ть, якщо буквально то навіть 7 кутів)

    підсумовуючи, багато світла від тої підсвітки не варто чекати, але для романтичного настрою, мяких півобрисів то тЄма:girl_in_love:
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    штори нейтральні без візерунків, тому також думаю, що просто з тієї тканини буде полоска-доріжка внизу + подушки.
     
  8. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: А що в спальні?

    а призначення тієї доріжки яке??? вона теж розкладається і типу як покривало?
     
  9. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Мені здається не будете Ви тою полоскою кожного ранку прикрашати ліжко, хіба на початках. Не практична ця краса, хіба для готельного номеру.

    Ну на картнці мені видає, що це не як покривало, а так просто для підтримки кольорової гамми, чи може я чого не розумію...
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Просто доріжку стелити на ліжко напевно не дуже красиво( ну хіба що постіль однотонка)
    Я так бачу що має ще бути однотонне покривало а вже зверху того покривала якась доріжка.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ага. Тільки то не доріжка має бути, а типу накидка така, плед. Ну бо сенс в тій доріжці? Для краси?
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Нє, ну то так звичайно:) Але можна ж красу обєднати з практичністю:girl_in_love:
     
  15. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Щодо практичності - натяжні стелі - практично (хоча ПВХ стелі для спальні та дитячої не радять, там краще тканинні).
    Якесь додаткове слабеньке джерело світла - теж практично, особливо якщо регулюється. Також класно коли біля ліжка з обох боків є якісь нічники, які дозволять засинати або просинатися вночі і не будити при цьому свою половинку.
    Щодо світодіодіодів вцілому та світодіодних стрічок зокрема - то вони хоч і давно на ринку, але тільки починають набирати популярності (компактні, економні, не гріються, багатофункціональні), ще зовсім недавно їх якість та ціна були дуже відштовхуючі... зараз ніби все на порядок краще, але все одно будьте готові до того, що за рік-два (залежить від якості, везіння, та експлуатації) воно буде слабше світити, хоча можете і не помітити.
    В принципі, не мусово обмежуватись тільки світовими стрічками, можуть бути також точечні світильники, при чому їх теж зазвичай доволі банально використовують, але якщо докласти пару грам фантазії, то цим можна класно зіграти. Та й інші джерела світла можна розглянути (напрямлене світло, світлові панелі, неон, ультрафіолет, оптоволокно, псевдовогонь, водяні каскади, зоряне небо і тд, і тп). Уточню щодо ультрафіолету (більшість дизайнерів точно не вкурсі про таку фішку) - малюєте собі спеціальними флуоресцентними фарбами на стелі чи стінах що ваша душа забажає, при звичайному світлі фарби не видно і виглядає як звичайна стеля, а коли вмикаєте ультрафіолет, то кімната кардинально перевтілюється .
    Ну а щодо дизайну - то тільки від нього залежить чи то буде вчорашній день, чи щось унікальне і при тому приємне для вашої душі. І технології тут річ другорядна, бо можна зі супер-пупер фішками зробити дешевий кітч, а можна й навпаки зробити якісь шедеври користуючись древніми методами.
    Світло (особливо декоративне) старайтеся не розглядати окремо від всього. Добре що вже з підсвіткою підвісних стель вже всі навчилися гратися, але обмежень немає, світло може працювати з усім: підсвічений акваріум, підсвічені штори, жалюзі, рами картин, дзеркала, спинка ліжка, шафи та інші меблі, килими і підлога. Навіть банальний зволожувач повітря з підсвіткою це теж прикольно ))
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    вибираємо ліжко)
    що найпріоритетніше - мягке узголівя, типу як тут, або й мягше
    [​IMG]
    ну і дивилися власне на такого типу ліжка, коли каркас піднімається і там можна щось сховати
    єдине що - громадна та штуковина, всі радять брати просто каркас
    [​IMG]
    ну економніше само собою, але головне - легше складати, розкладати, заносити... наскільки то правда?
    єдине що спиняє - з каркасом явно про мягке узголівя потрібно забути... чи ні?
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: А що в спальні?

    а до чого воно причеплене?
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    до каркасу
    [​IMG]
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: А що в спальні?

    а ви збираєтесь часто з ліжком носитись:girl_crazy:?
    я теж багато чого тримаю просто під каркасом, наприклад зимовий одяг та взуття, але обовязково треба мати зручні поліетиленові пакети, бо пилюки там збирається тьма, ну а на взуття коробки.

    ---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

    а такі штуки десь окремо продаються?