А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.

    Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій та другій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль три! :girl_wink:
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2013
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А якщо не заморочуватись і просто файно замаринувати, як на шашлик і запекти в духовці. Гарнір, що любите і можна якусь соусятіну зробити. Доречі, про вишневий соус до м"яса- я робила- всі їли, аж за вухами тріщало, просто і смачно.
     
  3. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Повністю молоко водою замінюєте? Чи якусь пропорцію витримуєте? Хочу сьогодні спробувати бютжетні млинці на 1 яйці. Маю трохи молока, то думаю ще води додати. Не знаю, що вийде. Але хочу смачні, тоненькі і цілі
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Млинці моя улюблена страва, навчилась пекти ще в школі. Печу, як мінімум, раз в тиждень і печу з того, що є. Мій рецепт 'на око' - яйце (1-2-3 скільки не шкода), молоко (скільки влиється), вода (можна мінеральну, тоді пухкі виходять), дрібка солі, дрібка цукру, дрібка порошку до печива або соди, капля олії, муки скільки забере. В мене тісто має литися тоненькою цівочкою, приблизно як згущене молоко. Але це все умовно, було, навіть без яйця пекла, можна на одній воді. Виходять завжди тоненькі і не ламаються. Головне правило, за моїм спостереженням, добре розігріта і змащена жиром сковорідка
    П.С. вчора в передачі "все буде добре" на СТБ колишня учасниця Мастер-шефу готувала млинці з одного яйця.
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як коли)) Але переважно -повністю на воді і одне яйце, і десь 3 ст.л. олії, то на 1л. Тісто не густе, таке, щоб легко розливалось
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а телятинка така "волокниста". Вона не стане такими гумовими шнурівками? Телячий шашлик теж ніколи не роблю, бо виходить якийсь неїстівний.:girl_sad:
     
  7. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А угорський боб-гуляш не хочете?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо це телятинка, то не повинно стати жорстким. Можете мінеральною водою трошки залити перед маринуванням або в форму на дно трошки води дати. Я дичину так(та по-всякому) запікаю, то не було ніколи зле, а дич знаєте яка). А шашлик телячий на вогні, то трохи інше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    @flame
    а "коклетки")) не хочете зробити. У нас з телятини краще йдуть ніж з свинини.
    І ще я тушу в духовці десь на 150-140 градусах приблизно 3-4 год. Даю моркву кубиками, цибулю пів кільцями, корінь петрухи, лаврушку, перець, сіль. Чуть якого масла/олії/маргарини. То мяско розвалюється і смачне.

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Якщо молоко магазинне - то не раджу додавати води. Млинці будуть тоненькі, але твердуваті.. Я воду додаю лише до домашнього молока.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Щоб пом'якшити м'яско, добре скропити його соком лимона. Хто не пробував ще таке - раджу! Особливо файно відбивні перед смаженням скропити - будуть ще ніжніші і пухкіші такі ніби.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нє-а
    Вже зробила по рецепту
    Дуже смачно вийшло, але телятину перед тим я підтушила в духовці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    я роблю 50 на 50 вода та молоко і супер!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Куди можна пристосувати мигдалеве масло (воно таке ж як арахісове по консистенціі)?
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Якщо я правильно розумію про що мова, тоді так. По консистенції воно таке саме, правда більш з крупинками. Його можна в печиво спокійно використати, якщо не їсьте.

    ТЕМА ЗАКРИТА НА ЧИСТКУ!!!
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2015
Статус теми:
Закрита.