А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.

    Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій та другій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль три! :girl_wink:
     
    Останнє редагування модератором: 20 Вересень 2013
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Я теж люблю кислеподібну юшку а шашлик то круто буду знати
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мммм, а нирки нащо? коло них побавитися, але то розсольник, а не варіації на тему.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не всі люблять субпродукти. В мене багато хто ні серце, ні язик не їсть. . Про легені і мозги взагалі мовчу. Я всєядна і зготую то все так, що ніхто не здогадається що то. Жабу, змію, равликів - буду. Нирки, бичі яйця і пеніс, стрибунців, тарганів і личинок - не можу. Свинні субпродукти теж не можу. Але, як колись казав тато: голодна не була ніколи, марципанами годована.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дадада, в мене такий в хаті є кадр. може якраз того, що в свій час бідували, але "до такого рівня не опускалися, краще вже сосиски"
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Пішла - перевірила. Нирки дійсно використовують розсольник.jpeg розсольник1.jpeg .
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть як правильно зберігати випічку - вчора спекла іспанські булочки. Поки свіжі були - пухкі і смачні. Я виклала їх на тарілку і накрила їх рушником, а зранку - вони стали твердими..:girl_sad:І взагалі, може то треба щось додати до дріжджового тіста... Булочки з магазину досить довго залишаються м"якими..
     
  8. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    не знаю як хто ? та намагаюсь випічку зберігати в пакеті, мається на увазі, зверху миску-ринку з "кренделями" просто накривати пакетом, щоб повітря не сильно доходило і в холодніше місце. взагалі випічка тепла не любить, якщо в кухні тепло і ніч постоїть там, то черствіє швидко. хліб в холодильник, а решту на балкон даю. та все одно 100% свіже довго не є, черствіє, але трохи повільніше. (вже як дуже посохне-здоба-булочки, то в МХ на трошки, і з маслом чи без йде до чаю...).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    ложку горілки
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Оля

    Оля Well-Known Member

    Якщо ви на млинці, що йдуть на налисники, то в мене дуже легкий рецепт і легко запам'ятовується:

    6 яєць

    пів літри молока

    по дрібці солі і цукру

    2 ложки непахучої олії

    муки, скільки забере


    Яйця розбиваєте з частиною молока і мукою, а решту молока додаєте потрохи, щоби добре перше розбити грудочки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Ну так, розумію.. Але хоча б до ранку достояло..
    Дякую.. обов"язково нині спробую
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2015 ---
    Щодо млинців, то для себе відкрила те, що муки даю значно менше, ніж мало б забрати тісто.. ТОбто тісто в мене досить рідке - тоді легко розливається по пательні. Ну і яйце даю лише одне. (6 яєць на млинці - мені просто шкода:girl_yes2:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Оля

    Оля Well-Known Member

    Взагалі, яєць можна давати і більше. Я просто забула, що у вас зима зараз і проблема з яйцями. У нас її нема. Яєць повно.
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    проблем з яйцями нема. є проблема з цінами.
    у мене на 1 л молока 4 яйця. борошна - на око, але десь 300-400 г.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Поділіться рецептом тіста з 1 яйцем! Тоненькі млинці виходять? Не кришаться? Гарно перевертаються?
     
  15. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    :girl_smile: тісто називається "на око". Єдине що даю точно - то 1 літр молока. Отже, на 1 літр молока, 1 яйце, дрібка солі, дрібка цукру (залежить яка буде начинка), олія (теж на око..- хоча в ідеалі мало б вершкове масло розтоплене - але знову ж таки - економія) і мука. Колись мене вчили, що тісто має бути як рідка сметана, але мені то не підходить, бо виходять грубі млинці. ТОму муки даю менше, тісто в мене взагалі рідке (дуже рідке). Млинці не кришаться і виходять тоненькі. А ось перевертання залежить від того як змащу сковорідку - я капаю ще 2 каплі олії і розмащую пензликом.
    ПС. Перший млинець - не завжди виходить..(але якщо бачу, що реально рідке тісто - то можу ше трошки додати муки - це краще ніж пересипати більше)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Розморожується телятина порізана на кавалки (гуляш). Киньте в мене якимось рецептом, бо сама не знаю, що хочу. . Плов не хочу, з овочами було на вихідні, з гречкою теж не хочу, гуляш чоловік не хоче. Що зробити?:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2015
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в кисло-солодкому соусі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Говядина по-бургундски (Boeuf bourguignon)
    Во!
    Заодно "приправите" пікантною історією про :
    "Вероятно, многие из вас посмотрели фильм "Джули и Джулия: готовим счастье по рецепту"?! Если не смотрели - обязательно посмотрите! ;) Фильм чудесный, добрый и поучительный! Талантливые актеры, и особенно впечатляет неподражаемая игра Мэрил Стрип.
    Говядина по-бургундски (Boeuf bourguignon) - одно из блюд, которое готовит героиня фильма - Джулия Пауэлл (Эми Адамс)."
    Ось посилання:http://gotovim-doma.ru/view.php?r=948
    То фігня,шо там тре стопіццот інгредієнтів, вся "соль" в телятині і в вині червоному.Не заморочуюсь над тими цибулинками і т.д.
    Я в мультиварці роблю - шо ти,м"яко,ніжно,соковито)))
    Спагетті відварив і маєш спокій)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я й на воді роблю- нічим не відрізняються, в наших харчевнях(типу піцерії Челентано) також млинці на воді роблять.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Виходить щось середнє між гуляшем і біфстроганов. От власне такого, мужа сказав, що зараз не хоче. :girl_devil:
     
  21. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    В Епіцентрі на презентації сковорідок для млинців, дівчата робили на мінеральній воді. Пробували, то дуже смачні, а в дома, ще руки до того не доходили:girl_blush2:
     
    • Корисно Корисно x 1
Статус теми:
Закрита.