А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Дівчата підкажіть, як з творогу ви робите домашній сир?
    Може у когось є вже перевірений рецепт.
    Хочу шось типу такого...
    http://cookorama.net/uk/blog/zakusky/plavlenyj-syr-po-domashnjomu.html.
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Отут можна про сири поговорити, окремо і про сирнички, і про виготовлення сирів.
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=105580
     
  3. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    отакий на днях робила, вийшов не такий твердий, як думала, але смачний. Наступного разу буду варити довше + додам якість трави
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    маю питання, тільки не смійтеся з мене.
    хочу гостям подавати запечену рибу і рис як гарнір. як той рис подавати? ну кину в нього шматок масла, щоб зовсім прісний не був. і все? отак просто навалити в тарілку і біля нього рибу покласти?
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я спочатку утрамбовую в квадратну піалу, а потім з неї таку пірамідку вивалюю на тарілку (як діти паски з піску роблять).
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    можна в нього приправ додати, чи підфарбувати за допомою куркуми чи інших трав-приправ..
    можливо щось вас надихне:
    [​IMG] наприклад в середину тую рибу якось скласти:) не знаю правда, в якому вона у вас вигляді(ціла, шматочками)

    [​IMG]порціонно, а риба собі окремо на тарілці

    [​IMG] тут якраз з рибою:)

    [​IMG] тут рис правда з відбивною, але якщо гарно викласти рибу:)
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Треба мати маленьку, щоб його забагато не вийшло.

    Можна ще використати прилад для набирання морозива, і викласти дві маленькі кульки, або одну велику.
    [​IMG]

    ---------- Додано в 17:49 ---------- Попередній допис був написаний в 17:48 ----------

    Краще шафраном, а не куркумою.
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    як відварити рис, щоб він розсипався? В мене через раз розсипається:girl_blush2:
    І як зробити його як на картинці вище, з овочами? овочі відварювати окремо чи тушити?
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Це як хто хоче. Можна відварювати окремо, а потім змішати. Можна варити все разом. Я наприклад тушкую трошки цибульки на невеликій кількості олії, потім додаю овочі, якщо морожені то довго не треба їх прогрівати, якщо сирі, то треба трошки прогріти на пательні щоб змякли. Засипаю рис, перемішую його добре з овочами, тоді заливаю водою і варю ще 20 хвилин. Потім виключаю, накриваю рушником і даю спаритись. Виделкою перемішаю і подаю.
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я вже давно пропарений варю, особливо, якщо полавати на стіл треба красиво.
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    я така господиня, що і пропарений не все вмію файно зварити. От фірми"Жменька" добре вариться, а перед ним мала якийсь, то злипався.

    ---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------

    Дівчата, ще би мені якийсь перевірений простий і смачний рецепт риби, запеченої в духовці- до рису.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    маю перевірений, але не дуже простий. правда він трохи на любителя - солодкувата риба виходить.
     
  13. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    розказуйте:)
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    робила таке з рибою дорадо, але думаю підійде й до іншої риби.
    рибу поперчила, посолила, змастила соусом песто ззовні і всередині. всередину поклала скибку лимону, трішки масла. саму рибу виклала на подушку з лимонних скибок і пару скибок зверху на рибу. в духовку на 200 градусів 20-30 хв.

    з дописів в карму: оригінал рецепту взяла в Белоніки http://www.belonika.ru/recipes/114/ , тільки за її рецептом треба було брати базилік, пармезан часник, оливкову олію і готувати соус ... песто, то я просто спростила собі життя і взяла готовий песто ;)
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    риба по-грецьки (як було в оригіналі):
    рибу (філе) посолити, обсмажити в олії
    яйця відварити, порізати кружечками
    помідори порізати кружечками
    цибулю посмажити кільцями
    на шматок риби кладеться шматок яйця, потім помідор, трохи цибулі, затирається сиром. в духовку поставити, поки сир розплавиться.

    мої приблизні пропорції: на кіло риби 5 яєць, 4-5 великих цибулин. мені більше подобається не з свіжими помідорами, а з консервованими без шкірки у томатному соку (у нас продаються вже порізані) - вони трохи кисліші. не забути посолити прошарок яєць і прошарок цибулі. особисто я не кладу на кожен шмат риби всього іншого по шматку, а просто у форму викладаю дуже щільно рибу, а потім вже не щільно яйця, помідори порізані і трошки томатного соку з помідор, цибуля і не сильно затираю сиром. в духовку десь на 30 хв при 170 градусів.
    і ще, обжарюю в оливковій олії (ну бо ж "по-грецьки" називається).
     
  16. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    у мене теж не завжди виходить, а от у мами він як намальований, це при чому, що рис вона купує різний. Рецепт такий:
    Сирий рис підсмажити на пательні з олією, так щоб він почав біліти. Потім додати пропорційно води (на 2 ст рису,2 ст води) і обов"язково під кришкою його варити. Можливо рис ще потребуватиме води, але підливати її потрохи, слідкуючи, щоб не розварити.
    люблю тунець або скумбрію запікати у духовці
    звичайно промаринувати (сіль, перець, трави, приправи) всередину цибульки (можна з морквою0 в фольгу і в духовку орієнтовно на 20-30 хв
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    залежить. Від рису, пропарений теж колись купляла, мені він геть синтетичний :sad:
    Я дуже люблю круглий рис, а він любить позлипатися, а я таке дуже люблю) не розварений, а так щоб на вилочку класти -і грудкою, а не вивалюється в різні боки :)але щоб рисинки було видно.
    Моя подруга варить довгий рис у великій к-сті води, і відкидує на друшляк, промиває, змішує при бажанні з овочами- кубиками: чудовий гарнір, рисинки ідеальні і смачно.
    Від промивки. Дуже гарно показують на відео, де готують рис для суші, як його треба промивати. П"ять разів, і перетирати легко ( це не довго). Щоб вода була чиста.
    Я варю так - стакан рису ( 250 мл) чайна ложка солі, столова ложка оливкової олії ( далі по бажанню - неочищенні зубці часнику, зерна перцю. і т.д.) і два з половиною стакани води. На сильному вогні до кипіння,потім під кришку . Вогонь на мінімум, до випивання води рисом. Вогонь геть, кришку міцніше, настоятися.
    А, ну і багато що від каструлі залежить.
    А ще краще у скороварці- рис ідеальний виходить. ( як і все решта :) )
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    господиньки, порадьте куди застосувати вершки 36%, але так щоб відразу стакан або два:girl_haha: я до соусу до м"яса додавала, але вже не хочеться, може то панакоту зробити? що ще можна? але так щоб не дуже часо і продуктозатратно ( я ж лінива)
     
  19. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Якраз хотіла запропонувати паннакоту зробити. Там чим жирніші вершки тим краще. І справи на хвилин 10. Головне потім дати час застигнути в холодильнику.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Збити з цукром, накидати ягiд i з'їсти :)
     
Статус теми:
Закрита.