А на звороті що???

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Xomka, 13 Грудень 2009.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    О буду пробувати теж так робити.
    Дякую. Бо мене він нервує:)
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    Якщо вишивати парною кількістю ниточок, то я починаю з петельки. Тоді точно ніц не вилізе і на звороті акуратніше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    А я вже навчилася починати вишивку з лиця, тобто заходжу з лиця, лишаю маленький хвостик, а потім зашиваю хрестиками, супер!!!!!!!

    Дуже дякую МАМАТУ за підказку щодо контуру - вишивати пунктиром, справді виходить ідеально і на лиці і на звороті!
     
  4. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    [​IMG]
    Це виворіт сорочки, яку я вишила чоловіку
     
  5. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: А на звороті що???

    ntv, такий виворіт дійсно надихає на те, щоб старатись вишивати акуратно!!! :girl_in_dreams:Заздрю білою заздрістю
     
  6. Rysyachok

    Rysyachok New Member

    Відповідь: А на звороті що???

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Habrita

    Habrita Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Нажаль у мене не так гарно,як у вас,дівчата але я буду вправлятися у насупних роботах:girl_yes:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Setta

    Setta Member

    Відповідь: А на звороті що???

    [​IMG]
    це лице
    [​IMG]
    це виворіт
    Страшно, але показую! тапками не кидайте!:khomyak:
     
  9. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Вишивала я собі спокійно, як вміла, головне з маминої науки запам`ятала, що хрестики мають бути в один бік. Аж подивилася моя теперішня кума, а тоді ще просто коліжанка на мій весільний рушник в процесі його вишивання, та й просвітила мене в певних тонкостях вишивання. Результат видно на лице, а вірніше сказати на звороті мого рушничка.

    Це лице рушничка:
    [​IMG]

    Це зворот до проведеної науки:
    [​IMG]

    А це зворот після науки. Ще не ідеал, але вже краще. Наука в ліс не веде:girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Знаю, що не ідеально, але мені подобається
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Міла

    Міла Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Покажу і я вам своє страхіттячко. Виворітньою стороною дуже незадоволена, але інакше в мене не виходило, оскільки кольори дуже "скачуть" на схемі.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 27 Лютий 2012
    • Подобається Подобається x 1
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: А на звороті що???

    покажу я Вам свою метрику зі звороту, особливо вразливим не рекомендую перегляд :connie_pull-pigtail.
    Бек та написи вигляд попсули добре, ну і нитки я кріплю на звороті, бо на лиці їх помічаю і то мене піддратовує. В своє виправдання такої неохайності лише додам, що робота була дуже в прискореному темпі
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: А на звороті що???

    мені не виходить так зломати голову, щоб виворіт був увесь із паралельних стебків..обов'язково будуть і квадратики, іноді бувають діагональки..є в мене почата робота..там видно прогрес..спочатку вся "спина у вузликах", пізніше почала ховати хвостики ниток..а потім все зіпсувала методом "паркінгу"..у тому методі не обійтися без перетягів через декілька рядів..але я не дуже переймаюсь зворотом, ну, хто має на нього дивитись, якщо це не рушник, не скатертинка, не серветка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. natscorp

    natscorp Well-Known Member

    Навчилась, щоб на звороті було гарно, і мені сподобалось:
    2014-12-29 22.25.54.jpg 2014-12-29 22.25.33.jpg
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Покажу я свій зворот, може хтось щось порадить, щоб було акуратніше :girl_blush2:

    [​IMG] [​IMG]
     
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мучить мене цей зворот. Навчилась вже вишивати "стовпчиками", так гарно і акуратно ззаді виходить (дякую terezka :girl_in_love:).
    Але в мене така схема, що тільки по вертикалі не виходить, бо це ж не суцільна вишивка, як тоді бути з перетяжками? :girl_sad:
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я собою пишаюсь [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В мене десь такий самий зворіт виходить. А якось недавно подивилась на свій перший вишитий рушник, то "мама дарагая"....
    В мене завжди зліва є перебіги з нижньога рядка на верхній бо вишиваю горизонтальними рядками.
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я би брала квіточку, шила в один бік всю, потім верталась в ту саму точку, звідти переходила на нижню оту полосочку і по ній доходила до наступної квіточки. Або на кожній квіточці кріпила нитку та й по всьому. Там легко можна зробити гарний зворот
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    @lovikyou @Jusi
    в місці, де хочеться зробити перетяжку, ниточка закріплюється і відрізається
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1