А я був/була на виставці...

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Ykr@inochk@, 22 Грудень 2008.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Виставка ще не почалася, але фотографії, що там будуть, я вже бачила, і навіть допомагала відбирати.

    Отож, рекомендую:
    Ініціатива з реставрації скульптури Меркурія та кав’ярня-галерея «Штука» , що у Львові на вул. Котлярській, 8, запрошують на відкриття фотовиставки «Врятувати Меркурія», яке відбудеться у вівторок 21 грудня о 19:00. Експозиція триватиме з 21 по 31 грудня.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2010
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Я таки там була вчора з Дарцею, а сьогодні ми проводили там зустріч ініціативи. Виставка справді дуже цікава. Бачила всі фотографії на компутері, але надруковані вони зажили зовсім іншим життям. В кожній - окрема історія.

    А ще, зробивши пожертву на реставрацію Меркурія на більше ніж 100 гривень, можна вибрати одну з фотографій, яку Ви отримаєте після завершення виставки. Чудова нагода зробити комусь оригінальний подарунок до Нового року!

    Ну і сама кавярня направду вартує того, щоб туди зайти. ТАм все витримано в стилі Галичини 100річної давності. А ще там завжди тихо і мало людей, бо вона нерозпіарена серед туристів. І смачне солодке і кава (чай не пробувала)
     
  3. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Виставка для любителів рибок (власними очима ще не бачила але на днях планую сходити).
    Львівський клуб акваріумістів спільно з Львівським міським еколого-натуралістичним центром проводять першу виставку-конкурс мікроакваріумів у м. Львові. Виставка-конкурс буде проходити з 09.01.2011р. по 23.01.2011р. за адресою: м.Львів, вул. Кубанська 12 - "Дитячий зоопарк" (біля Стрийського ринку). Зоопарк відчинений щоденно з 14.00 до 18.00год.
    Поряд з конкурсом мікроакваріумів вперше у Львові з 15.01.2011р. по 23.01.2011р. відбудеться виставка ікрометних карпозубих (кіллі), підготовлена членами Львівського осередку Слов"янського клубу любителів ікрометних карпозубих (СКЛІК). Буде представлено понад 15 видів з 4-ох родів цих яскравих та захопливих рибок, поки мало відомих для загалу акваріумістів. По закінченню виставки 23.01.2011р. 0 15.00год. відбудеться аукціон-продаж з частини представлених видів кіллі.
     
  4. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    У "Зеленій канапі", що на Вірменській відкрилась суперпозитивна виставка. Підіть - не пошкодуєте.
    Сезон зимових святкувань в «Зеленій канапі» продовжується з відкриттям нової виставки: «Падав сніг на поріг», авторами якої є дві художниці Вікторія Проців та Інна Івасюк.

    З 12 січня і до кінця місяця в галереї ви побачите театралізовані забави, карнавали, вечорниці з їхніми кокетуваннями і залицяннями, від двох вже дорослих мисткинь, для яких дитинство не закінчується. Вони бережуть вірність цьому світлому і щирому періоду в житті кожної людини, за допомогою своєї творчості. Вікторія Проців малюючи свої кольорові зображення кумедних персонажів і сюжетів, а Інна Івасюк бавлячись в магодзи – текстильні ляльки ручної роботи.

    «Падав сніг на поріг» - постсвятковий антидепресант для дітей, в якому б віці вони не перебували.
     
  5. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    У Львові відкрилась нова галерея "Леміш". До 4 лютого триватиме виставка 33 львівських митців. Там представлено багато цікавих робіт в різних техніках: живопис, скульптура, батік, графіка, кераміка, приклдадні роботи ітд.
    Виставкові зали працюють
    з вівторка по суботу: з 14.00 до 20.00,
    в неділю: з 12.00 до 18.00
    понеділок - вихідний.
    Адреса: в. Ставова 7-В
    Це перехрестя в.Хімічної та в.Чорновола (перед МакДональдсом), друга зупинка від готелю Львів.
     
  6. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    16-17 виставка котів в ветеринарному інституті на Пекарській
     
  7. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Вчора випадково зайшла на доброчинну виставку "Діти та Ангели" на Руській. Маєте змогу, зайдіть обов'язково! Виставка маленька але дуже приємна! Виставлені вишивані роботи з дітками та Ангеликами. Дуже позитивні емоції!
    Пригостили мене ще гормоном щастя :nyam2:
    Ще буде до неділі з 11:00 до 18:00
     
  8. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    І я туди збираюся.:))
    Якщо не помиляюся, точна адреса вул.Руська, 10?
    До речі, моя робота "Дівчинка і кролик" теж там виставляється для збору коштів для маленького хлопчика,лікування якого дуже дороге.:sad:
     
  9. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    "Діти та Ангели"
    фото для тих, хто не встиг побачити таку красу
    Майже ідеальний
    [​IMG]

    Осеняй их милостью
    [​IMG]

    історія ..
    [​IMG]

    Молись не перестаючи
    [​IMG]

    Новонароджене дитя
    [​IMG]

    Справжні почуття ...
    [​IMG]

    ця робота вразила мене найбільше
    [​IMG]
    мінімум з усього, що могла пофотати

    Сподіваюсь, змогла передати трішечки позитиву! Повірте, це крихта з усього)))
     
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Ось тут Наталя написала про результати цієї виставки .Чудова виставка !
     
  11. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    була сьогодні в "Зеленій канапі", а там... «Літня виставка» Євгенії Гапчинської. :girl_tender:
    нарешті я здійснила свою маленьку мрію подивитися зблизька на її рожевощоких янголяток. :girl_dance: одразу захотілося всіх додому забрати :girl_in_love:
     
  12. Inkiss

    Inkiss Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Запрошую на виставку мініатюр "Балет. За лаштунками". Проходить з 23 серпня по 4 вересня в галереї "Коралі" по вул.Менцинського, 5. Автори Інна та Наталя Шинкаренко.
    [​IMG]

     
  13. Відповідь: А я був/була на виставці...

    Ми поцікавились вартістю тих картин. Так там найдешевша картина починалась з ціни 5000 ...і ціни були вказані не в українській валюті, а зелених долрах...а найдорожча була 100 000 умовних одиниць .ми облизались і пішли
     
  14. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Також там була, я є великим прихильником її творчості!
     
  15. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    А я була на відкритті виставки "Червона книга" Романи Романишин в галереї "Primus". Вражень дуже багато і всі позитивні плюс до того, там дуже затишна атмосфера і дуже цікаво. Доречі, виставка триватиме до 4 грудня.
     
  16. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Дівчата мисткині ану поділіться фотами з виставки Авторська ялинка!!! Так цікаво то все побачити, бо в інтернеті ще фоток майже немає.
     
  17. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Там дуже-дуже класні ялинки, розкішні від Аlex та Springusha ,але я на жаль невстигла сфоткати крім своєї(
    [​IMG]
     
  18. springusha

    springusha New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Лія!В тебе теж дуже багата ялинка:girl_tender: Приємно було познайомитись!
    Робіт багато дуже цікавих:girl_tender: медівникове містечко-це щось!
    Завтра закину кілька фото:girl_wink:
     
  19. springusha

    springusha New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    Найбільше мені на цій виставці сподобалась композиція Марини Зиміної:girl_in_love:Скільки дрібних деталей,ми з Алекс довго роздивлялись,і все-одно,багато чого побачила вже на фото...
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Класні дуже дракончики в Каті:girl_tender:
    [​IMG]
    В Алекс цілий домашній куточок:girl_tender:,малявка гріється:girl_smile:
    [​IMG]
    Медівникове містечко!
    [​IMG]
    Ангелики:girl_smile:
    [​IMG]
     
  20. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: А я був/була на виставці...

    І ми сьогодні там були-емоцій море, трішки навіть закупились- ось фото(правда з телефону). На фото за дочкою ялинка з чудо-драконами- ось вона моїй малій сподобалась найбільше))[​IMG] А Львів із печива- це просто бомба!! [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 17 Грудень 2011