2007. Жили-були три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ума, 12 Грудень 2006.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: 2007. Жили-були три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

    В олів"є тільки солені огірки - інші, то вже не олів"є, на мій скромний смак :)
     
  2. Відповідь: 2007. Жили-були три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

    Оливье никто не готовит. Мороки... :) :) Всё это "салаты типа "Оливье" :)

    С колбасой свежие огурцы намного лучше солёных сочетаются. С куриной грудкой тоже ИМХО.

    Отличный салат - рубленая куриная грудка, мелко(!)резаные свежие огурцы и грибы отварные (тоже некрупно) - с майонезом. Майонез добавлять постепенно, чтобы только уловить момент, когда перестанет быть сухо. Перчик, соль, ... Зелень не повредит, но в меру. Баланс вкуса и так хороший у этой смеси.
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: 2007. Жили-були три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

    100 років Олів"є не робила...

    а тут так апетит мені нагнали, мо" на рік свині таки олів"є зробити :rolleyes:

    п.с. Невстранцю, а гриби які мають бути? крім того, що варені
     
  4. Відповідь: 2007. Жили-були три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

    Для этого салата подойдут любые грибы, но чем сильнее вкус, тем меньше их класть надо. А это уже на консистенцию влиять начнёт. Так что, шампиньоны. Извините за банальность ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mattilainen

    Mattilainen New Member

    Відповідь: 2007. Жили-були три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

    С языком доп. ингридиенты не нужны, просто сварить в подсоленой воде.
    Огурцы консервированные, наверное. Хотя можно и бочковые, не знаю.
     
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: 2007. Жили-були три свині: Ніф-Ніф, Наф-Наф і Нуф-Нуф

    У нас колись за царя гороха баба робила олiв'є з квашеними патiсонами, i я собi не уявляла iншого олiв'є, але пiзнiше за нестачою патiсонiв почали вживати квашенi огiрки. Хммм, треба буде подивитись в "наших" магазинах тут i якщо патiсони не дуже дорогi (бо як не смiшно iмпортованi закваски тут даром не дають) то може вернусь до старого рецепту.
     
    • Подобається Подобається x 1