"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Якщо буде висока температура, то краще поїхати в лікарню. Не завжди можна при отруєнні залишатися вдома. Є різні отруєння. Якщо ви кажете що цілу ніч рве.
    А поносу нема? І чи не пахне від дитини ацетоном?

    Давайте прохолодне пиття, воно знижує рвотний рефлекс. Купіть в аптеці спеціальний розчин для пиття при обезводненні (регідрон, та їх багато є). Або в крайньому випадку самі приготуйте. На літр кипяченої води дайте по чайній ложці солі, соди і цукру.

    І не зволікайте з викликом лікаря, якщо блювота не припиниться.
     
  2. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ще ні...та і надіюсь. що не буде...
    його взагалі не п'є...

    так і зробим, якщо покращень не буде...
     
  3. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Тоді зробіть самі розчин. Або хай п"є що йому подобається.
     
  4. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    зараз п'є Поляну квасову...
     
  5. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    дуже добре пити відвар з родзинок
     
  6. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата, шукаю поради у вас, бо я вже просто опустила руки:sad:. Відколи дитина пішла до садочку то практично з хворіб не "вилазимо" (знаю що ми не одні такі але всеж мучить мене то), одинь тиждень в садочку два вдома (зауважу що до садочку ми практично не хворіли). При кожній нашій застуді чи при вірусі наш педіатр мені радить давати то імунофлазид, то афлубін, то анаферон, сьогодні ще додала для нашого горла (тобто для зміцнення) - тонзилотрен, я жодного разу цих ліків не давала, а тепер не знаю що роботи:confused:, так шкода ту дитину, прошу вашої поради, давати щось для зміцнення імунітету з цих ліків чи ні? Чай з лимоном, з медом, трішки часнику - все це дитина вживає, і не тільки під час застуди. Чекаю поради. Дякую.
     
  7. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Імунофлазид я б однозначно не давала, нащо Вам ті імуномодулятори... Організм має сам боротися.

    Ефект від них недоказаний. Навіть не знаю, чи є такі, кому б вони допомогли. Хоча, і шкоди, як такої не приносять.

    Тонзилотрен теж "гомеопатичний", як і попередні два. Чому в лапках? Бо це не класична гомеопатія, а так, суміш гомеопатичних засобів ( ліків ). Моїй Насті добре помагав від захриплого голосу :).
     
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Знаю, що не так давно якісь активісти виступали проти анаферону, що він хоч і не шкодить, але й не допомагає. Так чи інакше, тиждень тому я підхопила якусь вірусяку, було дуже недобре, а в хаті крім анаферону і декатилену (від горла) нічого не було, - вже до вечора стало набагато краще. Лікарка моєї малої рекомендує у перший день хвороби ударну дозу (я зжувала 6 таблеток за 2 години), далі - по 2 штучки на день.
    У мене така сама ситуація зі школою - вдома мала хворіла від сили три рази на рік (та й то нічого серйозного, так декілька днів посопливила-покашляла і все), а зараз вже місяць з болячок не вилазить і ми з нею - всі по черзі. Таке враження, що один від одного набираємось. Але у нас восени у всіх була вітрянка (у малої - взагалі повторна), а потім сильний стрес. Можливо, через це нас і підкосило.
    Якщо боїтеся давати анаферон, спробуйте змащувати носик оксоліновою маззю - це вже напевне не зашкодить.
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я давала з профілактичною метою краплі "Джерело", сказати ,що не хворів не можу,але буду стверджувати ,що хвороба протікала легше та швидко минала.
     
  10. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Як я вас розумію. В мене аналогічна ситуація. До 3 років поки не пішли в садок всі дивувалися як то моя дитина не хворіє. А тепер.... Хоч бери і з роботи звільняйся. Та й мало того, кожна віруска з температурою під 40. Від червня місяця ми найдовше не хворіли то 2 місяці. І то тому що після лікарні я його в садок не давала.
    Заспокоюю себе тим, що в принципі то нормальна ситуація до року часу. Чекаю. Надіюся скоро для нас кінець хворобам настане.

    ---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

    Колись давала. Тепер переконалася, що то все не допомагає.

    ---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:44 ----------


    Згідна на 100%
     
  11. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    малий знов захворів :sad:. Засоплявився, Т 39,2, вялий, цілий день спить і поболює животик. Дзвонила до лікрки то за симптомами сказал що схоже на ентеровірус. Чим ви ту заразу лікували?
     
  12. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Він особливо ніяк не лікується. Так як всі вірусні інфекції.
    Але найчастіше ентеровірус викликає висипання. Вони є в дитини?
     
  13. Sanjka

    Sanjka Загублений

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата, в мене така ситуація: малий перехворів ангіною, чи мононуклеозом, точно не знаю. Спочатку ми лікували гнійну ангіну, температура цілий тиждень була 39,5-40, на 10 день хвороби ми здали аналіз крові і виявили атипові мононуклеари 2. Педіатр сказала, що можливо це був мононуклеоз, також занижений гемоглобін - 102, ШОЕ в нормі. Педіатр сказала попити вітаміни, кальцію глюконат, сироп від кашлю (бо він кашляє) і здати повторний аналіз через тиждень. Після того цілий тиждень в нього то була т-ра 37-37,5, то не було. Зараз вже т-ра прийшла в норму, ще кашляє , ми в середу слухалися і ніяких хрипів не виявили, а сьогодні зробили повторний аналіз крові, а він ще гірший ніж тиждень тому: гемоглобін вже 100 і ШОЕ підвищилося до 24. І не знаю що тепер робити, попереду вихідні. Чи бігти завтра в поліклініку, щоб його черговий лікар послухав ще раз, чи зробити рентген, щоб виключити запалення? Що порадите?
     
  14. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    до того були, а як почалась болячка то личко стало чистеньким тільки на тіл залишилося пару штучок. Ще є якийсь ротавірус - кишковий грип. У них симптоми збігаються? Може то воно?
     
  15. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Якщо ви бачите покращення стану дитини, то все нормально.
    А ШОЕ не є таким показником, щоб на нього дуже звертати увагу. Але чомусь наші совєтські лікарі (які якусь медичну книжку читали ще на своєму державному екзамені) так за неї чіпляються. Це не є специфічний аналіз для якогось запалення, і є дуже багато факторів які на нього впливають (вплоть до того на скільки рівна поверхня стола на якому вимрюють ШОЕ. Наприклад, нахил стола на 3 градуси дасть підвищення ШОЕ на 10-15 одиниць).

    Так що орієнтуйтесь на стан дитини, а не на ШОЕ.
    А гемоглобін низький. Перездайте аналіз мінімум через тиждень.

    ---------- Додано в 20:00 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ----------

    Переважно висипання появляються після підвищення температури

    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ----------

    А хто може знати, в нас проблематичне точне визначення вірусів. І ротавіруси і ентеровіруси можуть викликати "кишковий грип" - тобто вірусну інфекцію з кишковими розладами і болями.
     
  16. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а якщо здати загальний аналіз крові? Буде з нього якийсь толк?
     
  17. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Можна здати. Хоч би для того щоб виключити бактеріальну інфекцію. І сечу можна.
    Малі діти не завжди можуть точно розказати що їх болить.
     
  18. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    детальний аналіз калу (копрограма) може показати чи то вірус чи ні...
    а що ротавірус, що ентеровірус - лікуються симптоматично. мають бути чи з'явитися інші ознаки, як, наприклад рвота, пронос, кон'юктивіт, червоне горло...почитайте ось тут: і
     
  19. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ой навряд чи вірус опреділяють в калі в нас в лабораторіях. Хіба що методом ПЛР . І тоді яка лабораторія таке робить????
     
  20. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    я не лікар, тому точної відповіді не дам...хіба поясню, як пояснювали в лабораторії на Орлика: при ротавірусній чи ентеровірусній інфекціях велика кількість слизу і все поле зору лейкоцитів.
     
Статус теми:
Закрита.