"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Азза, а вас не насторожує послідовність - привика - температура/кашель? Напишіть, будь-ласка, як зараз дитинка себе почуває?
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Воно і проти вірусу безсильне, а до горла немає абсолютно ніякого відношення. щодо горла, то, до прикладу, якщо своїй дитині нічого не дати, то воно ніяк не проходить, на ніч мажу люгольом, через день можна давати смоктати ангіхель\лісобакт\фарингосепт або пшикати ангіналом.
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ви недооцінюєте медицину ;)


    існує-любов ,позитив і затишок.
     
  4. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я теж за такі лікарства в лікуванні грипу.
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А які з них солодкі, щоб дитина смоктала, як цукерок? Бо в нас з прийманням ліків страшні проблеми
     
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Фарингосепт трішки солодкий,є здається з різними смаками.Лісобакт і ще добре тонзілотрен ,то вони такі чуть -чуть солодкі,майже без смаку.
     
  7. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Так, фарингосепт має смак какао як цукерка. Я дробила ложкою і давала вже роздроблене смоктати. Бо цілу таблетку маленькій дитині небезпечно давати. Лісобакт майже без смаку.
    А ще для горла я використовую гівалекс - це спрей.
     
  8. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Він такий шоколадно-кавовий, смачний.
    Дуже допомагає від горла гранатовий сік, домашній, ми витискаємо через часникодавку. А ще можна відвари різних трав, якщо немає на них алергії, запшикувати уколом без голки в горло.
    Останнім часом я використовую лише настойку прополіса, у нього сильна противірусна дія. Якщо дитину розбирає, кілька днів його даю, багато пиття звичайно, в ніс - аквамаріс або носоль.
    Може комусь пригодиться простий і дуже смачний спосіб зняти сухий кашель - це цукерочки з паленого цукру, які ми їли в дитинстві (це ще те покоління до снікерсів і кіндерів). Біль горла також зменшує, я гарячий цукор набираю на ложечки, і діти смокчуть як чупа-чупс. Нагуглила колись, коли в малої були приступи жахливого кашлю. Кілька днів тому я так лікувалась, а біля мене ще купка симулянтів появилась на таке лікарство:mocking:.
     
  9. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Dobra Ану розкажіть як таке робити? Чула вже декілька разів про таке.
     
  10. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

     
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Може, але я б 6 днів не вичікувала, що само минеться.
     
  12. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А вы вважаете, що третій день висока температура - це важкий перебіг грипу? Звичайно є випадки, коли назначають таміфлю. але які він має побічні ефекти у дітей, аж до психічних розладів. І назначається тільки під наглядом лікаря, в стаціонарі. Ми тут обговорюємо конкретний випадок, а не загал.
    Повірте при важкому перебігу грипу мама би не писала в інтернеті.

    ---------- Додано в 08:33 ---------- Попередній допис був написаний в 08:26 ----------

    Щодо високої температури, то також все індивідуально. Але якщо на лице ГРВІ, то таміфлю чи антибіотики це просто злочин. В мене теж є досвід. Дитина моя постійно хворіє з температурою 39-40 до 5 днів. Але я встигаю за той час зробити мазок з горла (для виключення стрептококової ангіни), зробити аналіз крові (для виключення бактеріальної інфекції), здати аналіз сечі (для виключення захворювання сечовидільної системи) і моїй дитині щодня прослуховують легені (для виключення пневмонії), і тоді я чекаю, а не даю зразу таміфлю і антибіотик.
     
  13. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я десь таке писала? Лише уточнила, що противірусні препарати є.
    Ви молодець:)
     
  14. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Тут просто мама звернулася за порадою, чи давати амізон чи арбідол. І ви здаеться самі їй радили що він не потрібний. А потім пишете що є ось такі ефективні препарати. А наш народ, знаєте, для дітей нічого не пожаліє ))) Лиш би хто сказав що купити.
    Треба обережніше.

    :girl_wink: Provizor я не хотіла вас образити.
     
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Тому навела перелік противірусних з доведеною ефективністю, в якому про арбідол, амізон та інші "топові" препарати нічого не сказано. Існують випадки, коли все ж таки є необхідність противірусної терапії (звісно, що не після першого пчиху). Це так, загальна інформація, а не "руководство к действию".
    Ну що ви! Я не ображаюсь, надалі писатиму конкретніше, що маю на увазі.
     
  16. Azza

    Azza Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Температури нема, кашель мокрий, час від часу покахикуємо, насмарку нема, Вночі спимо добре, цієї ночі ні разу не кашляв. Попередні прививки проходили без проблем, навіть температури немали, але тоді в хаті усі здорові були.
     
  17. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Скоріш за все просто співпадіння а не послідовність. Дитина підчепила легку вірусну інфекцію під час перебування в поліклініці. Нічого страшного )))
     
  18. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Мій зайчик захворів...Рве цілу ніч...Що треба робити в таких випадках знаю, але покращень зараз ще і не світить...Він бідний хоче зразу багато пити( хоч пиття, то дуже добре), а потрібно маленькими ковтками та часто...Даю 100 гр рідини (то і так забагато на раз), а він кричить та плаче, що хоче ще...А мах. за 5 чи 10 хв.- все назад...
     
  19. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Викликайте лікаря. Може отруєння. Яка температура в дитини?
     
  20. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Скоріш за все, що отруєння...А що лікарі? В таких випадках відправляють в лікарню на капельниці...Таке вже мали...Поки не критично( а я знаю вже той стан) інтенсивно буду старатись, щоб йому стало краще...Боже, поможи нам...
     
Статус теми:
Закрита.