"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А де є дитяче інфекційне відділення?
     
  2. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а температура є? переважно при інфекційних отруєннях температура піднімається і від дитини чути ацетоном (або з рота або з мочі).
    Це дуже добре що спить - мої малі після двох добового поносу - безпробудно спали десь коло трьох діб - вставали тільки у туалет і попити. Їсти не хотіли - так щось потрошку (попердня дописувач дуже добре меню написала) і то по чайні ложечці - не силуйте поки сам не попросить.
    Пригадую давала тоді - Ентероджерміну, креон і Нуксвоміку.
    Пити треба багато - але по троху і часто, а не шклянку на раз - бо рвота може відновитись. Ваш малий, судячи з допису пє багато, тому зневоднення йому навряд чи загрожує.
    Можете перше ніж в інфекційку їхати - здайте аналіз мочі на ацетон? Бо там вас зразу оформлять і під капельниці.
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    як Ваш малий?
     
  4. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    на Мечнікова до 3 років,і на Ломоносова після 3-х.ну вам на Мечнікова.а я би радила їхати!насилу вас там ніхто до койки не прив"яже-схочете підете додому,але на дитя глянуть,аналізи зроблять,проконсультують.вже спокійніше буде!а капельниць боятись не тра.дуже добре і швидко помагає і дитині краще.там нічо складного не капають як нема потреби.але то все індивідуально-залежить від стану дитини.не затягуйте,якщо не впевнені в ситуації.:girl_yes:
     
  5. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    цей аналіз можна зробити і вдома, в аптеках продаються спец. смужки для дом. тесту (воском запечатана баночка, їх там штук 30 є), вмокнули, якщо фіолетове стає - то до лікаря негайно (там є градація кольорів на банці).
     
  6. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Не треба...??? Та то така мука з тими капельницями...і для Вас, і для дитини!
    Для Вас моральна, а для дитини ще й фізична...Ми в такому інфекційному відділенні були з малою, їй тоді було майже 2 роки. В голову ті капельниці капають...але перш ніж вони її поставлять...плакали всі разом (мала, чоловік і я)...жахіття! А потім ще і дитину треба було тримати стоячи біля неї по 4-5 год...
    це дійсно так...! За ту мученьку хоч є винагорода- покращення здоров'я дитинки!
    Хоча після тої лікарні- психологічно дитина дуже змінилась...слава Богу, що вона була маленька і з часом воно забулось...малій, але не нам!
    Цього літа в малого було практично те саме...До лікарні Богу дякувати не дійшло, бо я вже трохи більше про це все знала...Знала, що краще давати їсти та пити, ліки і т.д.
    MaryF, бажаю Вашій дитинці якнайшвидшого одужання!!!
     
  7. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    це все правда,але є випадки,коли без того не обійтись,а мама настрахана,тягне з рішенням,а дитині не кращає,ясно,ще й мамине хвилювання передаєтся.шо дасть шо будете боятись?:girl_nea:
     
  8. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    краще вже напоїти (не відразу великою кількістю), аніж в лікарню під крапельницю...
    можливо то мені важко уявити, як це, коли неможливо дитину напоїти, тим більше коли з дитини фонтаном рідина виливається як з рота (перепрошую через такі деталі), так і з попи...навіть в груднічка можна 1 чайну ложку води (рідини) вливати кожні 10 хв, щоб не було зневоднення... тому на слова мами, яка каже: "не можу напоїти дитину" чи "не можу заставити дитину пити" хочеться сказати "тоді краще крапельниця, крики дитини, страх перед лікарнею, нелюбов(м'яко кажучи) до людей в білих халатах"
     
  9. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ага, в віці десь 4-5 міс коли я казала, що не можу ліки\воду влити наша лікарка теж казала що все можливо:girl_yes2:. А коли спробувала сама, на моє прохання, то не пляшка, ні ложка, ні шприц, ні піпетка не допомогли...:girl_flag_of_truce:розвела руками...а до того теж вірила, що насилу можна напоїти, мабуть не всіх :connie_pull-pigtail
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    От і в Михасика 39,6... Так в Марка починалося...
     
  11. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    отож бо!!!
     
  12. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.



    ---------- Додано в 00:02 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:51 ----------

     
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В мене в малого 2 недільки назад був, т.з. кишковий грип. Тем-ра 39,5, рвав і поносив дуже сильно. Перший день, коли ще не знали, що то, то лікували самі, далі...повезли на консультацію до Гайдука. Він запропонував 2 варіанти: 1. лікуватися вдома, 2. лягти в лікарню. Ми обрали 2-й, на наступний день після капельниць дитина пішла на поправку. Тобото, силою нас ніхто не змушував шпиталізуватися.
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В Михасика вночі було 40... Цілий час на циці, носилися по хаті... Зранку вирвав і йому стало легше. Нема гіршого як дітки хворіють
     
  15. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В малого вчора весь день був понос (((. Їв все що і завжди. Казав, що животик не болів, активний, температури не було. Сьогодні встав, то ніби вже так не поносить. І в честь чого то все вчора було, не розумію... Може то не забивати собі тим голови, якщо дитина каже, що почувається добре?
     
  16. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

     
  17. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Підкажіть, будь ласка, чим лікувати заїди в дитини, а то ми вперше з таким зіткнулись. Малий навіть ротика широко не може відкрити, каже, що болить.
     
  18. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    і в нас таке було...мастила дитячим зволожуючим кремом (щоб тверда шкірочка не утворювалася і не лопало по живому), цинковою маззю (можна ще саліцилово-цинковою) і стала давати вітаміни групи В, бо заїди з'являються, коли вітамінів того ряду не вистачає в організмі...пройшло за декілька днів
     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    купляли вітаміни, чи давали продукти, які містять цей вітамін В?
     
  20. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    спочатку продукти (висівки в основному і горіхи), але потім купила синтетичні (швидше минулося)
     
Статус теми:
Закрита.