"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    І в нас таке було дууже довго, за вологістю слідкую, тому виключено... Вночі малий будився так само через вібрації в носику, як Ви кажете, але спав з закритим ротиком. Нам поміг аква-маріс і відсмоктувач, хоч виглядало наче сопельок нема, але як почали тягнути, то вийшло досить багацько. Також капали відваром ромашки, дуже допомагав.

    І в нас точно так було, правда пупок не був аж дуже мокрий, так, трошечки рідини виділялось і пупчик почервонів. Раз чи двічі ватною паличкою, змоченою у спирті притиснула до пупця. і як купала то дитячим милом промивала і все. Пройшло :) але якщо пупочок дійсно мокрий дуже, то певно варто лікареві показати.
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Оце-то перл!:girl_crazy: Але старші люди як щось скажуть:D
    Справді приблизно в два місяці в діток з'являються сопельки, але не через "мозок чиститься" чи дитина хвора - просто слизова носу налагоджує роботу, регулює баланс сухості-вологості. Певний час в носику дуже сухо, пізніше з'являється трохи сопельк - це є нормальний природний процес розвитку організму.
     
  3. elzar

    elzar New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    підтримую ці твердження
     
  4. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата, підкажіть! У нас лізуть зуби і вже тиждень соплі. Ніяких ліків я не давала, лише промивала фізрозчином носик і купались в евкаліпті, спали трохи на підвищенні. Та сьогодні Януся почала підкашлювати і вже толком не може смоктати цицю. Що робити????Це кашель від сопель мабуть, які стікають їй в горло... Чи ні? Толкового ЛОРа не знаю. Ми на Сихові, якщо хто знає, напишіть в ПП.
     
  5. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Добрий день. В нас таке подібне було. Правда була перед тим ще й температура а вже по температурі почала мала підкашлювати, в мене коліжанка дитячий педіатр, то казала так: якщо нема температури то просто день поспостерігати, якщо це на зубки то може таке бути. І в нас пройшло... але мала кашляла рідко може за весь день разів зо 5. Але то лише власне спостереження, так що потрібно з лікарем розмовляти . І знову ж таки тре толкового бо як правило наші лікарі зараз понавиписують цілий мішок ліків...
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ну а ми маємо 2 нездорових діток зараз в хаті..в Любіка червонюще горло...площимо хлорофіліптом+смокчемо септифріл/чи той же хлорофіпт...пшикаємо ангіналом (якщо не дає), а нині вже і біопароксом..результтаів наразі нуль..щойно так кричав,що болить....не знаю,що давати....можливо, дієвіе знаєте
    а в Марка був тиждень спокою (перестав кашляти..залишки попереднього прорізування жжжубів) і пішло по новому колу-слина+соплі до підлоги...розлади КШТ і тепер страшнючий кашель....і думаю,що надер від того вже горло,бо вчора лікар дивилась - казала ледь червоне...ну і кашель щось посилюється від того Флюдитеку...ще даємо по півтаблети глюканоту кальцію і промиваємо носик фізрозчином...вже завтра проріжеться зуб,бо дірка вже в мм є..
     
  7. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Настойка прополіса - і обезболює сильно (дія в рази сильніша ніж у новокаїну), і лікує прекрасно. Полоскати, і внутрішньо. Настойка звіробою - але дуже обережно. А ще гранатовий сік помагає при ангінах, але домашній.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    від того соплі і стікають
    класти треба спати на рівне і не бік - шоб витікали з носа
    а чим вам лор поможе? випише зараз від кашлю шось - будете мучити дитину
    я ніц тоді не роблю
    але то я
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ми смоктали Лісобакт (оральний антисептик) і пшикали Інгаліптом
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    був період коли Маргошка тижні два хропла уві сні і дихала ротиком, таки до ЛОРа з*їздили (до своєї нормальної), все оглянули і винесли вердикт: що ж ви хочете? у вас зубки на підході))) і якось так непомітно моє дітисько перестало хропти))) натомість маємо +4 зубчики)
     
  11. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата підкажіть ,як найкраще зарадити червоному горлу, у мене в дитини півтори року червоне горло вже 3 дні , соплі, температура 38,5, кашель (мабуть відкашлює соплі) . Я даю лісобакт, анаферон, умкалор, але змін на краще нема ніяких. Я тут читала про інгаліпт , ангинал, що краще?
     
  12. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    я своїм дітям давала фарінгосепт або ефізол (але це вже мабуть для старших), колись раніше горло лікували орасептом
     
  13. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а хіба не можна на підвищення?нам навпаки, ще раніше всі лікарі(і в поліклініці і в лікарні) казали якраз на підвищення і на бочок.ну в нашому випадку, інакше є неможливим-бо мала не може тоді нормально спатки, задихається, тож спимо або на підвищенні або на мені. в нас наразі також десь зубки лізуть, третій день сопельки, але ні температури, ні зменшення жвавості нема. кашляти також може пару разів на день, але чути що просто хоче сопельки відкашляти. нічого не даю, частіше провітрюю, на батареї мокрі рушники і більше гуляємо - бо на вулиці її нічого не турбує і легше дихається. тай ніби на вулиці швидше сопельки підсихають та проходять.
     
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Коли на підвищення то дитині соплі стікають в гортань і далі, подразнюють горло і все решта, а коли спати на рівному, то витікають з носа, проте спати так при сильній нежиті практично неможливо(
     
  15. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    того при болі в горлі має бути достатньо, але при такій темепературі, варто показати комусь досвідченому
    ще хіба можна давати смоктати по 0,5 таблетки хлорофіліпту

    може ЛОРа викличте додому
     
  16. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А нам найкраще допомагає суха мікстура від кашлю (але якщо кашель не сухий). І дуже багато мам кажуть, що допомагає.
     
  17. Sky

    Sky New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата, у моєї малої гематома кивального м'яза і кривошия з лівої сторони. Малій 2,5 місяці. Чи було в когось таке? Як з цим давали собі раду?
     
  18. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В мого малого було. Ми робили масаж (ортопед показав як, робили самі, можна було і до нього ходити), електрофорез (не дуже приємна процедура для малої дитини, бо трошки щіпає) і вигрівали парафіном (прикладали теплий парафін до шиї). Вроді 2 тижні ходили на електрофорез і парафін, але то вже індивідуально.
     
  19. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    в нас таке було в старшого. Пройшли два курси масажу і все виправилось. Головне періодично змінювати положення , на якому спить дитинка (тобто на лівому і правому боці - чергувати треба ).
     
  20. Sky

    Sky New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата, дякую, за що відгукнулися :) Будемо старатися :)
     
Статус теми:
Закрита.