"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А куди там іти треба? Я колись йшла в лабораторію в лікарні, то заставляли в гардеробі перевдягатися. не пам'ятаю, який поверх. Чи там тільки одна лабораторія?
     
  2. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    в гардеробі завжди потрібно залишати одяг і купити одноразові тапочки, або з дому, потім на 3-й поверх здається, но кров-сеча кал точно все в одній лабораторії.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дякую, дівчата, вчора в едельвейсі купила листя брусніки - вже пьемо. Чебрець не даю, також мені він щось здається не за тим призначенням.
     
  4. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ой дівчата, підкажіть може хтось стикався у нас СТОМАТИТНА АНГІНА...:sad:
    Вчора після денного сну малий встав з температурою 38,8 нічого не боліло, встав пішов бавитись, під вечір став вялий і почала підніматись температура і так цілу ніч 39, 38,8, сьогодні вранці температура спала до 37,2 після оглядин лікаря - вердикт- Стоматитна ангіна, сказали мазати синькою, не знаю як то зробити бо ті прищики далеко в горлі.
    Порадьте щось....:girl_cray:
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    вже писали раніше що синька неефективно і шкідливо. Обробляйте содовим розчином ( чайна ложка соди на пів стакану води), нам це дуже допомогло, також допоміг мікроцид. Правда в нас був простий стоматит - але по всьому роті і дуже багато і певно місяць ми з ним воювали. Полюбому все що попадає до рота потім зі слиною попадає до горла, тому мені здається обробляючи ротову порожнину воно потім піде і на горло. Можно в горло ще пшикати якісь дезенфікуючи та протимікробні пшикалки типу ангіналу, орасепту, гівалексу і т.д.
     
  6. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Синочок захворів, почалося з кашлю, без температури, рідко соплі. Лікарка сказала, що легені чисті, подібно до коклюшу. Інша лікарка сказала, що коклюшу нема і близько. Дитина вночі дуже сильно кашляє. Порадьте, може в когось було щось подібне! Я в тихому шоці...
     
  7. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    у нас таке було, перший раз пролікували антибіотиками бо ще + дало на вушко, а другий раз обійшлося тільки ангінхелем+кандід розчин+ стоматидин
     
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    при частому кашлі і більш поверхневому нам допоміг сироп від кашлю Лінкас. Він на травах і дешевий. Єдине. там багато трав намішано.
     
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В нас таке було рік тому, це був кашлюкоподібний кашель, так нам сказали, але нам призначили тоді Синекод, пройшло до тижня часу, не переживайте, нехай вам призначить чим лікувати, самолікуванням не зааймайтесь, в такому випадку.
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дякую, з травами в нас нема проблем, так як з дитинства я завжди запарюю йому різні трави та листочки з калини, малини, смородини і т.д. А це в аптеці продається7
     
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    в аптеці. і коштує десь 15 грн. нам було дієве. Складники можете почитати в неті.
    ще при частих приступах кашлю, коли спати неможливо даю четвертинку ношпи.
     
  12. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Буду вдячна за пораду. Наш синочок приблизно місяць тому захворів, соплі, червоне горло, пізніше плавно це все перейшло в кашель. Пролікували, все пройшло тільки ще час від часу покашлював, пізніше кашель знову посилився причому тільки вночі або як заходив після двору у тепле приміщення. Попили суху мікстуру від кашлю (такий народний метод як чорна редька нам при такому кашлі не радили, бо в нашому випадку це спричинило б ще більше слиновиділення і сильніший кашель). В п"ятницю ходили до педіатра, послухала каже що бронхи і легені чисті, нічого не призначили, але синочок і надалі вночі кашляє, інколи навіть від того прокидається а тоді знову засинає. Можливо хтось підкаже щось з ефективне народного, дякую
     
  13. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я давала своїй доні половинку но-шпи на ніч, щоб зняти спазм, тоді нічного кашлю немає. Чай з бузини, мати-й-мачухи та липи, а ще лоратадин 2 рази на добу.
    Бажаю швидкого виздоровлення.
     
  14. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ми давали пів ношпи наніч. Та нічний кашель кажуть більш алергічний, тому липу, редьку з медом, калини-малини нам заборонили бо ми алергіки, а я навіть не думала що липа сильний алерген. Вже краще теплий чайок чи водичку теплу.

    ---------- Додано в 02:16 ---------- Попередній допис був написаний в 02:14 ----------

    А ще киньте мокрий рушник на батарею, чи простинь десь завісьте, може кашель ще від сухохо повітря
     
  15. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дійсно, нічний кашель дуже часто має алергічний характер. Багатьом дуже допомагає алергіл (краплі на травах) і бронхін ( теж каплі на травах) продаються в аптеках. Я своєму сину теж їх давала. Вони точно не зашкодять. Дитяча доза - 1 крапля на 1 кілограм ваги, це на день, розділити на 2 прийоми. Наприклад, якщо дитина важить 16 кг, то добова доза - 16 крапель, значить приймати по 8 крапель 2 рази на день.


    Ми теж так робили, клали мокрий рушник на батарею але це коли батареї гарячі, якщо вони ледве теплі, то це не від них.
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Який кашель? Сухий чи дитина відкашлює мокроти? Грудний ?
     
  17. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Кашель грудний, спершу довгенько кашляє сухим аж тоді відкашлює мокроту.
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    На кашлюк не подібно?
    Якщо кашель точно грудний, то варто допомогти організму відкашляти мокроти.
    Тут є з чого вибрати.
    Ще вологі компреси допомагають (теплий сир, наприклад, прикладати). Інгаляції, аромалампи.
     
  19. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    У нас сьогодні виявили набряк слизової і аденоїди між 1-2 ступенем, підкажіть будь ласка це може бути причиною нашого кашлю.
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    це може бути ознакою алергії. Аденоїди можуть бути не збільшені за рахунок розростання, а теж набряклі. Не завадило б проконсультувати дитину в алерголога
     
Статус теми:
Закрита.